Ѓорче Петров
Подкатегорија:
                   
127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam trosed

Trosedot e vo odlicna sostojba. Koristen e 3 godini. Dimenzii dolzina...


9.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 16:01SE PRODAVAT ITNO POVOLNA CENA 078 322 270

SOLIDNI SOCUVANI SE PRODAVAT POVOLNO I ITNO!!! ZA CENA E LESNO KE SE...


4.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

05 јун 20:27Komoda

Malce koristeno


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

03 јун 22:19Troset

Mnogu malce koristen


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Троседи

03 јун 22:19СЕ продава регал и гарнитура.

Се продава регал и гарнитура. Цена по договор


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

03 јун 20:25Komoda medijapan

Dolzina na komodata 2 metri dlabina 50sm visina 50sm materijal medija...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

02 јун 18:56Нова Тв Комода-Надкасна, (долга 1 метар)

- Долга 1 метар ,висока 47 цм . длабока 30 цм . -изработена од 25 mm...


3.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

02 јун 15:53SE PRODAVA GARNITURA ZA SEDENJE

Se prodavaat trosed so raspustanje i dve fotelji na trkalca zaedno so...


225 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

01 јун 14:14SE PRODAVA GARNITURA ZA SEDENJE

Se prodava garnitura za sedenje od eko koza i krem boja so raspustanj...


370 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

01 јун 14:14PRODAVAM FOTELJA SIMPO

Prodavam edna fotelja od garnitura kupena od simpo. Poradi nemanje p...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Фотељи

31 мај 17:49Тросед и две фотелји

Се продава тросед и две фотелји


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

31 мај 17:04Prodavam komoda EKSTRA socuvana

Poradi renoviranje prodavam komoda skoro nova EKSTRA socuvana bez nik...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

31 мај 07:01Продавам 2 троседи и една фотеља

Prodavam dva trosedi, od koi edniot se pusta, i edna fotelja, vo dobr...


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Троседи

22 мај 20:52Trosed dobro socuvan oni

Trosed na spushtanje so jogi dushek


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Троседи

20 мај 11:51Garnitura za dnevna

Prodavam garnitura 2+1+1 site se na puštanje, foteljata e 90x200 a dv...


100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

19 мај 06:43Klub masička

Prodavam klub masička 60x60 vo odlična sostojba bez nikakvi oštetuvan...


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

19 мај 06:43masa stolici stolcinja stol маса столици столчиња стол

MASA SO 6 STOLICI komplet za 15000 den .imam dve isti masi 25 ka med...


15.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

14 мај 14:07Се продава фотеља

Се продава фотеља малку користена.


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Фотељи

13 мај 22:20Luster

Kako nov.


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Останато

12 мај 12:07Prodavam trpezariski regal od drvo i 2detcki biroa

PRIDAVAM TRPEZARISKI REGAL OD DRVO VO ODLICNA SISTOJBA I 2 DETSKI BIR...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 мај 16:44Se prodava mala klub masa

Metal staklo


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

01 мај 20:28Se prodava vitrina za televizor

Ekstra socuvana so trkalca kako nova.


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 мај 20:28Se prodava vitrina so polici

Metal staklo odlicno socuvana


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 мај 20:28Garnitura, trosed so dve fotelji

Prodavam garnitura, trosed so dve fotelji so mehanizam za spuštanje, ...


11.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

01 мај 17:24Garnituri i komoda/Гарнитури и комода

Se prodavaat dobro socuvani.Cena po dogovor.Moze i poedinecno.Telefon...


25.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

24 апр 11:05Vintidz vitrina

Vitrinata e vo super sostojba vredi da se vidi


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 апр 14:07Garnitura i tepisi

Sedecka garnitura, trosed, dvosed fotelja, masa i dva tepiha. Mob:070...


30.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

20 апр 20:42Гарнитура

Се продава гарнитура, двосед и тросед. Цена по договор 075 216 0...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

20 апр 08:57Garnitura za sedenje

Prodavam garnitura za sedenje vo odlicna sostojba.


11.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

18 апр 09:12Komoda za vo dnevna soba

Odlicno socuvana Kontakt: 078/400-511


130 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 апр 21:07Се продава работна маса

Цена по договор


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

02 апр 14:44TV komoda nova nekoristena montirana

TV komoda kupena od videnov, nova,nekoristena,montirana. Ista kako na...


2.000 МКД
или предлог цена
30 мар 00:18Se prodava masa 1500 denari

Masa so vratnicka za skladiranje raboti


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

28 мар 16:32Dnevna soba

Prodavam garnitura 2+1+1 site se na puštanje, foteljata e 90x200 a dv...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

27 мар 22:17ТРОСЕД ДВОСЕД ФОТЕЛЈА

СЕ ПРОДАВА ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ГАРНИТУРА ТРОСЕД ДВОСЕД ФОТЕЛЈА И ТАБУРЕТ...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 фев 09:08Trosed, dvosed I fotelja

Po dogovor


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 фев 00:08Trosed

Prodavam trosed crno belo siva kombinacija,što se pušta kako krevet. ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

22 фев 13:19Аголна гарнитура МОНДО од Јumis luxury

Се птодава многу малку користена аголна гарнитура МОНДО 260/180 , bom...


45.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

03 фев 21:52Klub masicka

Klub masa od orev plotna debela 7cm so metalni nogarki. Dimenzija 100...


99 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

02 фев 11:28Kozna garnitura komplet

Se prodava kozhna garnitura kako nova! Dimenzii: trosed 200cm dolzi...


1.100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

24 јан 09:38Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам