179 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dell i5 15"500 GB SSD

Dell Inspiron 3542 500 GB SSD (samsung) 4GB DDR3 64-bit Operating Sys...


15.000 МКД
или предлог цена
25 јан 16:38Промовирано

ASUS S400CA

Se prodava poloven laptop ASUS S400CA. - Intel i5 3317U 2.6Ghz 3mb c...


210 €
или предлог цена
Вчера 23:46Odlicen lap top emachines

Odlicen lap top ne drzi baterija drugo se e ispravno ssd hard disk se...


129 €
или предлог цена
Вчера 21:54Se prodava Nov laptop

Novo NE otpakuvan za ekstra cena


350 €
или предлог цена
Вчера 14:28Нов НЕРАСПАКУВАН лаптоп Asus X515EA Intel Core i5

НЕРАСПАКУВАН (Вие први го отворате) лаптоп ASUS X515EA, сива боја (sl...


27.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:36Prodavam Laptop

-Laptopot e koristen mnogu malku. -Perfektna sostojba. -Instalita...


8.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 09:26LENOVO Laptop sostojba 10/10

Se prodava laptop LENOVO Sostojba 10/10 Amd ryzen 3 2200u,8gb ddr4 r...


210 €
или предлог цена
04 фев 21:10I7 LAPTOP

Se prodava Hp laptop I7 procesor peta Generacija drzi bateriju 3 sata


18.000 МКД
или предлог цена
04 фев 19:09Dell Venue 11 Pro 10.8" i5-4300Y 8GB 128GB SSD

Dell Venue 11 Pro 4th Gen Core i5-4300Y, 8GB RAM, 128GB SSD 11-inch t...


11.500 МКД
или предлог цена
04 фев 10:48Sony PCG71811M Core i3 2350M 15.6 Inch

Sony PCG71811M Core i3 2350M 6GB 320GB 15.6 Inch. Baterija ne drži.


4.500 €
или предлог цена
04 фев 10:47DVA LAPTOPA ZA DELOVI ASUS I DELL..KOMPLETNI.

SE PRODAVAAT DVA LAPTOPA ZA DELOVI ASUS I DELL KOMPLETNI. SO POLNACI ...


3.999 МКД
или предлог цена
03 фев 17:21HP 250 G4

Se prodava poloven ispraven HP 250 G4 Intel Celeron N3050 1.60 GHz ...


5.000 МКД
или предлог цена
03 фев 01:46Lenovo G50-30 N2840 15.6"

Lenovo G50-30 N2840 Notebook 39.6 cm (15.6") HD Intel Celeron 4 GB DD...


5.500 МКД
или предлог цена
02 фев 10:09Dell Studio 1558 Intel® Core 7 i7-720QM 15.6"

Dell Studio 1558 Intel® Core 7 i7-720QM 1.6GHz, 4GB, 320GB, ATI Radeo...


4.800 МКД
или предлог цена
02 фев 10:09Продавам лап топ

Како нов многу малку користен тел.за контакт 075250310или 075561430


8.500 МКД
или предлог цена
31 јан 07:30Dell Latitude E6420 14-inch i5 -2520m

Dell Latitude E6420 14-inch Notebook 2.50 GHz Intel Core i5 i5-2520M ...


6.500 МКД
или предлог цена
31 јан 05:30Medion Akoya P2212T

Се продава Medio Akoya P2212T Notebook. Екстра лесен и преносен ла...


5.500 МКД
или предлог цена
30 јан 22:51Hp laptopi

Dva HP laptopi so nefunkcionalni maticni ploci, ostanatite delovi se ...


1 МКД
или предлог цена
30 јан 09:23>>> HP <<< LAPTOP KLASA KOMPJUTER MONITOR DELL proveri

>>> LAPTOP HP Compaq nc 8430 CORE 2 DUO, T 7200 / 3 G RAM BIZNIS K...


4.600 МКД
или предлог цена
29 јан 22:29Asus rog

Se prodava komplet za delovi Problem so maticna


100 €
или предлог цена
29 јан 17:11Toshiba Satellite C850D-11F

Toshiba Satellite C850D-11F AMD E, 1.4 GHz, 39.6 cm (15.6"), 1366 x 7...


4.000 МКД
или предлог цена
29 јан 12:25DELL Latitude E6320 i5-2520M 13.3"

DELL Latitude E6320 i5-2520M 33.8 cm (13.3") Intel® Core™ i5 4 GB DDR...


4.800 МКД
или предлог цена
26 јан 13:43Dell i5 15"500 GB SSD

Dell Inspiron 3542 500 GB SSD (samsung) 4GB DDR3 64-bit Operating Sys...


15.000 МКД
или предлог цена
25 јан 16:38ЛАПТОП компјутери - на ДЕЛОВИ

Продавам повеќе видови лаптоп компјутери на делови: HP Pavilion ze...


1 €
или предлог цена
24 јан 22:33ASUS 15.6 inc odlicen

Se prodavaat 2 odlicna Laptop Asus dobro socuvani Dual core -4500 de...


5.000 МКД
или предлог цена
22 јан 14:47Dell E7450

Dell LATITUDE E 7250 Intel Core i5 5300 Clock Speed : 2.40 GHz Ram...


230 €
или предлог цена
19 јан 18:51Lenovo Ideapad 100

Se prodava Lenovo Ideapad 100. Laptopot e kako nov, koristen ne pove...


5.500 МКД
или предлог цена
17 јан 23:29Nov Fujitsu

Se prodava Nov lap top Fujitsu Proizveden pred 3 meseci Cena po d...


По Договор
или предлог цена
17 јан 18:26HP 17-by0300ng Celeron N4000 17.3"

HP 17-by0300ng, notebook with 17.3 inch slim led display, Intel® Cele...


6.000 МКД
или предлог цена
16 јан 22:51Lenovo V145-15AST 15.6´´ A4-9125

Lenovo V145-15AST 81MT003RSP 15.6" HD, A4-9125/4GB/500GB. Baterija 90...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
16 јан 21:03Lenovo AMD Ryzen 5 5600H 16GB RAM Nvidia GTX 1650

Lenovo Ideapad Gaming 3 AMD Ryzen 5 5600H 15.6" FHD IPS Gaming Laptop...


37.000 €
или предлог цена
16 јан 16:37Novi laptopi hp 470 G8

HP Probook 470 G8 11th gen Notebook Intel i7-1165G7 4.7GHz 8GB 512G...


700 €
или предлог цена
14 јан 11:22HP Probook 4520s (се продава итно!!)

Процесор: Intel® Core™ i3-370M 2.40 GHz OS: Windows 10 - 64bit Граф...


4.000 МКД
или предлог цена
13 јан 01:14Macbook pro Retina 15 Mid 2015

Macbook pro 15 Retina kako nov i7 16 ram 512 Storage ssd Mac OS Monte...


590 €
или предлог цена
10 јан 21:27Dell Latitude 7400 i5 8Th with touch

Dell latitude 7400 i5 8Gen 16Gb ram 256 ssd Samsung Nvme 14 inch Full...


400 €
или предлог цена
10 јан 21:21Macbook Air i5 4Gb ram 128 ssd Mid 2011

Macbook Air 13 mid 2011 i5 4 ram 128 ssd os High siera Super socuvan!...


160 €
или предлог цена
10 јан 21:19Dell XPS

Dell XPS 13 9350 13.3-Inch High Performance Laptop FHD 1080p (Intel C...


320 €
или предлог цена
10 јан 21:19Dell latitude 7480 i5 7Gen

Dell latitude i5 7Gen 8Ram 256 ssd Nvme Samsung 14 inch Full hd ips e...


250 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
310 €
10 јан 21:19Lenovo Gaming 3

ideapad Gaming 3-15IMH05 Laptop - Type 81Y4 Laptopot e seuste pod gar...


33.000 МКД
или предлог цена
10 јан 17:02Asus X751L 17.3-inch (2018) - Core i3-4010U

Asus X751L 17.3-inch (2018) - Core i3-4010U - 6GB - HDD 500 GB. Bater...


6.000 МКД
или предлог цена
10 јан 13:41Продавам лаптоп ASUS X553MA

Продавам ASUS X553MA сочуван во одлична состојба, без оштетувања и гр...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
08 јан 14:39Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам