240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 12 Pro Max

Se prodava Iphone 12 Pro max . Telefonot e vo odlicna sostojba so min...


780 €
или предлог цена
Денес 13:31Iphone 14 Pro Black/White ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat Iphone 14 pro black i white so 128gb, 256gb i 512gb . Te...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Денес 13:25Samsung Galaxy S22 Ultra ( Kako Nov )

Se prodava Samsung Galaxy S22 Ultra kako nov bez tragi na koristenje,...


830 €
или предлог цена
Денес 13:25Samsung Galaxy Z Fold 3 5G

Se prodava samsung galaxy z fold 3 5g minimalno koristen i e vo odlic...


700 €
или предлог цена
Денес 13:24Iphone 14 256gb ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 256gb novi ne otpakovani. Cena : 900 evra Z...


900 €
или предлог цена
Денес 13:24Iphone 13 Pro 512GB,1TB ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat novi ne aktivirani iphone 13 pro gold i black so 1tb i 5...


1.000 €
или предлог цена
Денес 13:23Iphone 13 (Nov)

Se prodavaat novi ne koristeni Iphone 13 128gb i 256gb memorija. Tele...


770 €
или предлог цена
Денес 13:23Samaung galaxy A71

Se prodava Samaung Galaxy A71 vo odlicna sostojba so minimalni tragi ...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:23Honor 9X (Nov)

Se prodava nov ne koristen Honor 9X. Telefonot sleduva so fabrickata ...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Денес 13:23CAT S40

Se prodava telefon CAT S40. Telefonot e namenet za koristenje vo ekst...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:23iPhone 14 pro 256gb Deep Purple ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 pro 256gb deep purple novi ne otpakovani. Imaa...


1.300 €
или предлог цена
Денес 13:23IPhone 14 Plus ( NOVI NE AKTIVIRANI )

Se peodavaat iphone 14 plus novi ne aktivirani. Telefonite se novi n...


870 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
920 €
Денес 13:23Xiaomi 2/32GB-Snapdragon

𝕏𝕀𝔸𝕆𝕄𝕀 ℝ𝔼𝔻𝕄𝕀 8𝔸 dual sim FULL PAKET - VO FABRICKA SO...


4.999 МКД
или предлог цена
Денес 12:13Samsung S22 128GB Phantom Black

Телефонот е донесен од Германија и е буквално како нов. Користен 10 д...


550 €
или предлог цена
Денес 10:24  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Денес 10:19Redmi Note 9 Pro kako nov

Se prodava Redmi Note 9 Pro komplet so site dodatoci i kutija Tel...


8.300 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.500 МКД
Денес 10:16Iphone 11 purple

Se prodava iphone 11 purple .. telefonot e so full pakuvanje doaga za...


350 €
или предлог цена
Денес 10:01Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G odlično sačuvan 🔹Bez tragi na koristenje ...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:52Redmi 9

Prodavam Redmi 9 pojakiot model 4 so 64 giga Raboti na site mrezi ...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:34iPhone 8 plus / 8 vo fabricka sostojba

Telefonot e vo odlicna sostojba bez maani. Batery health e 90%. Moze ...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Денес 08:00Samsung Galaxy a53 5G NOV SO GARANCIJA

Samo vklucen i so garancija Samsung Galaxy A53 5G. Prekrasen telefon ...


17.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 МКД
Денес 08:00Samsung Galaxy A03 Core

Se prodava Samsung Galaxy A03 Core Zacuvan kako novv Malku koristen...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:09Apple XS

-Full package -True tone -Face id -Battery health 82% Info: 07...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:40  НОВ ОГЛАС

REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:26Odlicen Samsung Galaxy Grand Neo +

Malku upotrebuvan. Zacuvan. Bez ostetuvanja i grebnatinki


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:43Iphone 7 (32GB) - black

Se prodava Iphone 7 extra socuvan bez nitu edna grebnatinka Memorija...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:32Iphone 11 Pro Max 64 gb

Iphone 11 pro max silver Rabote na site mrezi 64 gb Extra kako nov...


30.800 МКД
или предлог цена
Вчера 12:43Samsung galaxy S22 256GB NOV

Prodavam Samsung galaxy s22 nov nekoristen donesen od Germany raboti ...


480 €
или предлог цена
Вчера 10:59SAMSUNG Galaxy J7 Pro

Se prodava SAMSUNG Galaxy J7 Pro, socuvan vo odlicna sostojba. Telefo...


4.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:03Iphone Xs Max

XS MAX staklo nema grebka ✅true ton ✅face id ✅orginal bateria 8...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Вчера 02:20Huawei P Smart Z

Se prodava 2 godini koristen Huawei P Smart Z. Telefonot ima napuknat...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:05Samsung Galaxy A12

Telefonot e vo besprekorna sostojba. Bez maani.


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
30 јан 10:12Xiaomi note 10 lite so kutija

Xiaomi note 10 lite so 7G ram. Ode komplet so kutija i maska


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
30 јан 08:52Nov Xiaomi Redmi 9a

Nekoristen kako od prodavnica-otklucen na site operatori. Pismena ga...


4.999 МКД
или предлог цена
30 јан 08:01Odlicno socuvan Redmi 6A

Maksimalno socuvan, bez tragi na koristenje Redmi 6A.


3.500 МКД
или предлог цена
29 јан 22:22Iphone SE 2020

📲 iPhone SE 2020 ▫️ 4GB / 64 GB RAM ▪️ Fingerprint ✅ Tru...


11.000 МКД
или предлог цена
29 јан 21:26Iphone 2020 se

📲 iPhone SE 2020 ▫️ 4GB / 64 GB RAM ▪️ Fingerprint ✅ Tru...


11.000 МКД
или предлог цена
29 јан 21:24Se prodava Iphone 8

Se prodava Iphone 8


200 €
или предлог цена
29 јан 18:32Iphone 11 Pro Max Grey 64GB

Se prodava Iphone 11 Pro Max so dve maski od prv den so zastitno stak...


430 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
480 €
29 јан 16:52SAMSUNG МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН

Се продава Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060I/DS Телефонот е...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:04Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам