Карпош
Подкатегорија:
                   
279 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Woofer i pojacalo za vo kola

Pioneer TS-W310D4 woofer so dve namotki 1400w Alpine pmx 640 pojacal...


290 €
или предлог цена
Вчера 23:11DAP audio K-112

Set: 4 sateliti za na zid 1 aktiven zvucnik 1 tronozec Stalkatq za...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 16:45  НОВ ОГЛАС

Prodavam vintage stereo resiver JVC R-S5L

Prodavam stereo resiver JVC R-S5L od 1979 godina. Socuvan i ispraven ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:50Prodavam NOVO radiokasetofon so mp3

PRODAVAM NOV RADIOKASETOFON MP3 I USB


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 12:04Грамофон Toshiba Aurex SR-P5F

Продавам зачуван и функционален директ драјв грамофон, со pitch contr...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вчера 11:01Грамофон Sharp RP-155H

Продавам исправен и функционален фрамофон, со нов каиш, глава и игла ...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вчера 11:01Pioneer

Se prodava subwoofer pioneer So pojacalo ground zero pojacalo


200 €
или предлог цена
Вчера 10:37Hi-fi stereo sistem Riz Zagreb

Sistemot se sostoi od radio-pojacalo, dek kasetofon, zvucnici I site ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:35Denon AVR3803

Prodavam menuvam od najvisokata klasa na Denon AVR3803 saraund reciv...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:11Prodavam menuvam Pioneer A602R

Prodavam-menuvam pojacalo Pioneer A602R Pojacaloto ima prijaten de...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 10:11Struen kabel 1.5m

Prodavam struen kabel 1.5m.


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 08:10Quad 405 mk2

Legendarniot Quad 405 mk2. Kompletno obnoven so novi kondezatori,tran...


500 €
или предлог цена
04 фев 23:52Zvucnici JBL Studio 530 - звучници

Се продаваат врвни JBL Studio 530, одлично сочувани, со фабрички адап...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 фев 21:03AKG K272HD

Слушалките се како нови (користени помалку од 30 часа), ги продавам б...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

04 фев 17:15Redmi Buds 3 Lite | Bluetooth slusalki

Odlicni bezzhicni bluetooth slusalki Redmi Buds 3 Lite. Novi, ne se ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

04 фев 15:57SONY TAF 808 ES

Se prodava najdobroto integrirano polacalo na SONY TAF 808 ES vo mint...


1.200 €
или предлог цена
03 фев 21:48PRODAVAM SONY,YAMAHA NAKAMICHI,AIWA,PANASONIC,UHER

PRODAVAM AUDIO HI FI OPREMA,od licna kolekcija: JVC F50 Direkt D...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

03 фев 21:48Ei Radio Akustika SPS-200

vo odlicna sostojba,potpolno ispravno.


2.800 МКД
или предлог цена
03 фев 18:19DENON AVR-1604

Tuning range: FM, MW Power output: 75 watts per channel into 8Ω (s...


1 €
или предлог цена
03 фев 18:19Soundsense Diamonds zvucnici

Продавам звучници направени по највисоки стандарди. Звучниците се со ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 фев 12:10Basovi Visaton BG20 novi

Prodavam par 8" basovi Visaton BG20, koristeni za proba-ne mi trebaat...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 фев 12:10Prodavam gramofon glava Audio technica AT70K so nova igla

Продавам грамофонска глава со нова неотпакувана дијамантска игла: Au...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

02 фев 22:28Gusto silikonsko maslo 500000 CST za gramofon dek kasetofon

Isklucitelno gusto silikonsko maslo nameneto za bavno dvizenje na meh...


290 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

02 фев 22:27ION usb Cassette Recorder Archiver

Se prodava nov ION usb Cassette Recorder Archiver. !! SAMO NA VIBE...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

01 фев 19:25Receiver OnkyoTX-SR601E

Se prodava Pojacalo Receiver OnkyoTX-SR601E 7.1 Soundsystem, kako no...


350 €
или предлог цена
01 фев 19:25Onkyo DV-SP402E

Se prodava DVD Playeer Onkyo DV-SP402E. !! SAMO NA VIBER !!


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

01 фев 19:25DOLBY ATMOS Onkyo SKH-410

Se prodavaat malku koristeni DOLBY ATMOS Zvucnici Onkyo SKH-410 100W ...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 фев 19:234 x JBL KP6012. 1200 W 8 Ohm

Se prodavaat Novi 0h svireni, 4 x JBL KP6012 1200 W 8 Ohm, so drzaci...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 фев 19:22SONY WM-D3 Professional Walkman

Direct Drive Potrebno mu e servisiranje (poznatata mana zapcanikot)....


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

31 јан 11:00Gramofonski glavi Technics Ortofon

Socuvani i ispravni vintage gramofonski MM glavi. Retki na ponuda. ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

31 јан 10:59Delovi i dodatoci za gramofoni

Nosac za glava (headshell) za Philips 677-977 Electronic (i za dugi m...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

31 јан 10:57Kondo m7 LS 10 clone

Odlicen lampaski pred zasiluvac perfektno izraboten.Sviri x 10 za par...


18.000 МКД
или предлог цена
30 јан 21:38Zvucnici звучници Cav dp860 180w

Kupeni novi, licna kolekcija


25.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

30 јан 16:25Продавам НОВ Microphone Screen - LD Systems RF1

Продавам НОВ Microphone Screen - LD Systems RF1 Не е користен воопшт...


5.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

30 јан 14:48Se prodava JBL Soundbar 9.1 dolby atmos

Pocituvani, - Se prodava JBL Soundbar 9.1 - True wireless surround ...


59.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

30 јан 10:29Shure SRH840 Професионални слушалки

Слушалките се сосема нови, некористени но немаат кутија. Звукот е на...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

30 јан 10:03Technics sa-gx 180

Za servis ili delovi


1 €
или предлог цена
30 јан 08:38SONY TA-F 55

Power output: 65 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency resp...


1 €
или предлог цена
30 јан 08:35AUDIO komponenti za servis ili delovi

NAD 502 cd - 1000 den. treba nov laser. za popravka ili za delovi. ko...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

29 јан 10:27Technics midi sistem vintage

Japonski komplet od 1984. Masiven-tezok, a so midi dimenzii (31.5 cm)...


590 €
или предлог цена
29 јан 10:26Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам