Кривогаштани
                   
93 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vw touran 2.0tdi nov uvoz svajcarija

VW TOURAN 2.0tdi PROIZVODSTVO 2004GOD , VOZILOTO E UVEZENO OD SVAJCA...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

05 дек 06:22Промовирано

Se prodava golf 3 1.6 benzin

se prodava golf 3 1.6 cl 1996 godina ne registriran vo super sostoj...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

06 дек 15:35Промовирано

Fiat sedici 1.6i 4wd Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Fiat sedici 4wd🇨🇭🇨🇭 1.6 4wd Benzin 79kw.. 2007GODI...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

05 дек 22:48Промовирано

Se prodava toyota corolla verso

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana e cela godini napraven e se...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 19:18Mercedes E250 CDI BlueEFFICIENCI Avtomatik citaj oglas

Prodavam Mercedes E250 CDI BlueEFFICIENCI Avtomatik menjac so najful...


15.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 17:25VW Polo 1.0 MPI so ATES PLIN , Klima Ladi (punto,corsa,lupo)

🟢VW Polo 1.0 MPI so ATESTIRAN PLIN (dizna sistem)      Mnogu ekonomi...


2.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.450 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 14:07VW Polo 1.4 MPI so Klima ured ,vo Top Sostojba (punto,corsa)

❇️VW Polo 1.4 MPI Benzin 44kw 60ks ✔️So Ful Oprema (Klima Ladi , El ...


2.100 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.250 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 14:07Се продава Застава Пикап

Се продава Застава Пикап бензин/плин 2000 година во добра состојба. Н...


1.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Yugo 1.1 1998 god

Yugoto e vo odlicna sostojba moze da se proba vo sekoe vreme ne e reg...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 12:42VW PASSAT 2.0 TDI 103 KW 140 KS 2007 GODINA

Prodavam vw passat 2.0 tdi 103 kw 140 ks proizvedena 2007 godina. Kol...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 10:59MERCEDES C 220 CDI 110 KW 150 KS 2004 GODINA

Prodavam mercedes c 220 cdi 110 kw 150 ks proizvedena 2004 godina. Ko...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 10:59BMW 118 D 105 KW 143 KS 2008 GODINA

Prodavam bmw 118 d 105 kw 143 ks proizvedena 2008 godina. Kolata e vo...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 10:59FORD FOCUS 1.8 TDI 66 KW 90 KS 2001 GODINA

Prodavam ford focus 1.8 tdi 66 kw 90 ks proizvedena 2001 godina. Kola...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 10:59Audi A4 1.9 TDI 66kw 90ks , KLIMATRONIK ,(passat,polo,punto)

❇️Audi A4 1.9 TDI 66kw 90ks 1997 Godina ➖️Kolata e vo Perfektna Sost...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.599 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 07:11OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 101KS 2007 7 SEDISTA

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 101KS 2007 7 SEDISTA 1.9 CDTI KESS 2550 ZAMENA K...


2.550 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 03:37FORD S-MAX 2.0TDCI 2007 S MAX 2.0 TDCI

FORD S-MAX 2007 2.0TDCI 7 SEDISTA CENA 5500💶 MOZNA ZAMENA REGIST...


4.900 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 03:37MERCEDES E320 2005 AVANTGARD REG.ZELEN KARTON 07.2023 E320

MERCEDES E320 2005 AVANTGARD CENA 6800€ MOZE ZAMENA 📲076337899📱 ...


6.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 03:37CHRYSLER NEON 2.0 BENZIN/PLIN

CHRYSLER NEON 2.0 BENZIN/PLIN SO ATEST CENA 1500💶 MOZNA ZAMENA 📲0...


1.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 03:37MERCEDES BENZ E250 1998 AVANTGARD

MERCEDES E250 1998 AVANTGARD


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 03:37Fiat Punto 1.9 jtd

Se prodava fiat punto 1.9 jtd 2000 god registrirano do 07.09.2023 vo ...


1.300 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

06 дек 20:36Se prodava golf 3 1.6 benzin

se prodava golf 3 1.6 cl 1996 godina ne registriran vo super sostoj...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

06 дек 15:35Ford Mondeo mk2 -99

Se prodava ford mondeo 1.8t 90ks vo perfektna sostojba reg cela godin...


999 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

06 дек 14:36BMW X5

Bmwto se prodava samo za kes. Od oprema poseduva se za taa godina. ...


5.900 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

06 дек 13:17SUBARU Justy 1.3 AWD 4x4

SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina KLIMA - LADI ODLICNO SERVO...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

06 дек 10:58Fiat sedici 1.6i 4wd Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Fiat sedici 4wd🇨🇭🇨🇭 1.6 4wd Benzin 79kw.. 2007GODI...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

05 дек 22:48Hyundai i20 1.2i Nov uvoz svajcarija

🇨🇭SE PRODAVA HYUNDAI I20 1.2 BENZIN 🇨🇭 2011god 57kW 149.000k...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

05 дек 22:48Audi A7 3.0TDI Quattro nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭AUDI A7 3.0 TDI 245HP QUATTRO S-TRONIK🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2011g...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

05 дек 22:48Hyundai getz 1.5crdi Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HYUNDAI GETZ 1.5crdi 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Oprema --KLIMA --S...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

05 дек 22:48Renault Clio Grandtour 1.5 dci

Renault Clio Grandtour 1.5 Dci. 2009 godina KLIMA - LADI ODLICNO SE...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

05 дек 19:00Mercedes Benz ML 280

Во одлична состојба прва регистрација 2010 година направен е мал и го...


10.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

05 дек 15:57Vw touran 2.0tdi nov uvoz svajcarija

VW TOURAN 2.0tdi PROIZVODSTVO 2004GOD , VOZILOTO E UVEZENO OD SVAJCA...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

05 дек 06:22MAZDA CX-7 2.3DISI BENZIN/PLIN 2009 CX7 CX 7 2.3 DISI

MAZDA CX-7 2.3DISI 2009 BENZIN/PLIN REGISTRACIJA 10.2023 MOZNA Z...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

05 дек 03:16MERCEDES BENZ S320CDI 2003 FEJSLIFT S320 CDI REG.CELA GODINA

MERCEDES S320CDI 2003 CENA5500💶 MOZNA ZAMENA 📲076337899📱REGISTRA...


5.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

05 дек 03:15Mercedes c200 cdi EURO 5

Mercedes C klassa 2010 Godina Euro 5 Registriran cela godina Vo be...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

03 дек 19:03Golf 5 1.9 TDI 66kw

Registriran servisiran klima ispravna ladi atest foli 4 el stakal sre...


4.400 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

03 дек 12:10YUGO TEMPO 1.1

Se prodava yugo tempo 1.1 so atest plin registrirano 071952455 JANE...


650 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

02 дек 16:23MITSUBISHI 2.0 TDI GRANDIS 2007 7 SEDISTA 2.0TDI(VW MOTOR)

MITSUBISHI GRANDIS 2007 7 SEDISTA 2.0TDI(VW MOTOR) CENA 4500💶 MOZNA ...


4.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

02 дек 03:25Mercedes CLS 220

9 G-tronic Registriran cela godina, kolata e kako nova Moze prove...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 дек 19:45Opel Corsa 1.0

Lice za kontakt 078 980 555


1.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

30 ное 17:31CHRYSLER 300c 3.0CRD 2007 REG.ZELEN KARTON 10.2023

CHRYSLER 300c 3.0CRD 2007 MOZNA ZAMENA 📲076337899📱 REGISTRACIJA D...


2 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 03:15delovi za rover 600 620

se so vi treba


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

20 ное 15:17Bmw 320d e46

Bmw 320 d Kolata e ispravna pali vozi servisirana redovno Bandasi...


3.800 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

20 ное 15:17MERCEDES E250 1998 AVANTGARD

ISPRAVNA SOSTOJBA PALI VOZI ISTECENA REGISTRACIJA


1.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

18 ное 18:32Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам