Куманово
                   
8476 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delovi FIAT Ulisse Stilo Punto Alfa 147 156 159 Lancia

Delovi 1.1 1.2 8v 16v 1.4 12v 1.6 16v 1.9 d jtd 2.0 JTD 16v 2....


7 €
или предлог цена
29 мај 18:47Промовирано

Nissan Qashqai

Se prodava Nissan Qashqai 1.5dci 78kw/106ks 2008god vo top sostojba ...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

18 мај 17:07Промовирано

Bmw X5

Bmw x5 3.0sd 2008 година Увозен од швајцарија Регистрација до 05.2024


999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мај 22:27Промовирано

BMW 420 GranCoupe

Bmw 420d 2016 Gran Coupe 2.0 dizel Avtomatik 140kw/190ks.Originalni 2...


21.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Bmw 320d

Bmw 320d (e91), 2008 godina, 177hp. Uvezena od Svajcarija!


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00DAF XF 106.460 - 15 Retarder (ADR)

Se prodava DAF XF 106.460 06/2015, euro 6 so avtomatski menuvac i ret...


30.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
31.500 €
Куманово

Камиони

Денес 13:00RENO MEGAN 1.5 DIZEL

SE PRODAVA RENO MEGAN 1.5 DCI DIZEL 78 KW-1...


4.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Vw Polo 1.8 Gti 110 Kw Auto Plac Zurich

Vw Polo 1.8 Gti 110 Kw PROIZVODSTVO 2007 GODINA POMINATI: 155.000...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Vw Polo 1.2 Tsi 66 Kw Auto Plac Zurich

Vw Polo 1.2 Tsi 66 Kw PROIZVODSTVO 2013 GODINA POMINATI: 234.000 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Gumi KUMHO ECSTA PS71 245/40 + 275/35 ZR19 Гуми

Комплет гуми користени пола година, купени од Словенија. Ја чувам сме...


320 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
340 €
Денес 13:00Volkswagen ID.3 Pro Performance, 150 KW, 58 KWh baterry

Volkswagen ID.3 Pro Performance, 150 KW (204KS) , 58 KWh battery. ...


42.990 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
43.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 308 1.6 HDi 66kw 2009 Swiss

Peugeot 308 1.6 HDi 66kw 2009 swiss NOV UVOZ OD SVAJCARIJA PLATENI S...


4.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.650 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Bmw 118d

Bmw 118d, noemvri 2009, 143 ps, 239’000 km so servisna kniska(svajcar...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00EXTRA, FULL, VREDI, KAKO NOVO MERCEDES E300 HYBRID / DIZEL

NAJOPREMEN, MAL POTROSUVAC, ODRZAVAN VO MERCEDES, MOBILIO GARANCIJA, ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Se prodava

Se prodava ford tranzit 2.2 2009


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:00VW Golf 5 2.0 TDI 8V 140KS 2007

Tel: 071 208 237 071 208 237 071 208 237 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА FIAT SEDICI 1.9 MULTIJET 4X4

Автомобилот е во одлична состојба, поседува full опрема ( клима, елек...


5.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Audi a3

Personalna kola, socuvana i servisirana


2.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Audi A4 2.0 2006

Se prodava Audi A4 2.0 2006 Avtot e vo odlicna sostojba , pali vozi...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Drobalica Kamion 1016 Bager 5.5t

Drobalica Kamion 1016 Bager 5.5t


Денес 13:00PCM TUNER

Pcm tuner nov ne koristen komplet Moze cargo Info samo viber


600 €
или предлог цена
Денес 13:00Предни фарови за Цитроен С3

Нови фарови лев и десен за С3 Цитроен


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Fiat Punto 1.2 benzin/plin

Prodavam Fiat Punto 1.2 benzin/plin Registrirano do mart Naprav...


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00se prodava Tam

Tam.. kamionot e servisiran spremen za rabota4x4.075689342


5.000 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:00STOPOVI ZADNI VO BRANIK

STOPOVI LEV DESAN ZA LAND ROVER


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:51MENJAC FREELANDER 2.0 DIZEL

MENJAC ZA 2.0DIZEL ROVER MOTOR


По Договор
или предлог цена
Денес 12:51DIZNI ZA BMW X3 130KW 177 KS

KOMPLET DIZNI ISPRAVNI


500 €
или предлог цена
Денес 12:51OPEL ADAM 1.2I BENZIN

SO KOMPLET OPREMA


8.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:51LAGERI I DRZACI ZA FREELADER

DRZACI I LAGERI ZA KARDAN


По Договор
или предлог цена
Денес 12:50REDUKTOR

reduktor za land rover


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:50OPEL MOKKA

Mokka 4x4 96kw 131ks 2014 go klima servo volan centralno so 2 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:50OPEL ADAM 1.2

Opel Adam 1.2 51kw 69 ks abs klima servo volan komandi na volan ...


8.099 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:50Separator za nafta za MAM

Se prodava separator za MAN


По Договор
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 12:42TURBINA ZA DAF EURO 5

Se prodava turbina za DAF EURO 5 Reparirana vo Uzice Srbija


По Договор
или предлог цена
Денес 12:42PEUGEOT 207 1.6 HDI 80KW UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 199 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNSIKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:40GRANDE PUNTO 1.4 STARJET 70KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA KILOMETRAZA 160 000 KM. ORGINAL MOZE PROVERKA PO VAS ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:40AUDI A4 2.0 TDI UVOZ CH AUTOMATIC REG.MK 2017 NOV!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭AUDI A4 2.0TDI(110KW)2017 GOD. AUTOMATIC (TIPTRONIC)...


20.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:39HONDA CIVIC 2,2 CDTI 140ks ""NOV UVOZ SLO""

HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140ks -- GODINA 2007 -- KM 230000 --KOLATA ...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:38Vw polo golf 1.4 16v dekla glava

Glava i karter motor raboti trosi ulje


7 €
или предлог цена
Денес 12:242 Gumi letni 195 45 16 7mm sara

Gumi


70 €
или предлог цена
Денес 12:23***PEZO 207 1.6HDI 2008 GOD***

-PEZO 207 1.6HDI 66KW/90PS - KLIMATRONIK.DVOZONSKA(KLIMATA RABOTI) ...


4.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:23***FORD FOKUS C-MAX 1.6 TDCI 2008GOD***

***FORD FOKUS C-MAX 1.6TDCI 200GOD*** -FORD FOKUS C-MAX 2008G -KLIM...


5.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:23***GOLF 6 1.6TDI 77kw2012god***

-GOLF 6 1.6TDI 77kw2012g -Tempomat -Senzor za dozd -Senzor za sve...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:23Страна 1 од 212

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам