Куманово
                   
2784 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Suzuki Sx4 S-Cross 1.6 Tdi 4*4 83.000km NOVOO

Suzuki SX4 S-CROSS ALLGRIP 4×4 1.6TDI 88KW/120KS najdobri i najpogod...


12.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

AUDI A4 2,0 TDI / 190KS

AUDI A4 VO ODLICNA SOSTOJBA, 2.0/190KS, 2014 godina 12ti mesec, EURO ...


13.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

03 мај 22:06Промовирано

Peugeot 308 1.6 HDi 66kw 2009 Swiss

Peugeot 308 1.6 HDi 66kw 2009 swiss NOV UVOZ OD SVAJCARIJA PLATENI S...


4.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.650 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Se prodava Passat B8 1.6tdi 120ks

Se prodava Passat B8 1.6tdi 120ks. Za povekje info javete se.


16.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:42Bmw e60 530 d facelift

Top sostojba reg i servisirana bez mana full oprema xdrive


9.890 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:33TOYOTA CELICA 1.8

Celika vo fabricka aostojba so atest plin


3.200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:27IBIZA 1.6 TDI 66KWSPORT

Se prodava Seat Ibiza pogodna za vozac pocetnik so mnogu mala potrosu...


5.150 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:24VW Polo 1.0 mpi

Se prodava VW Polo 1.0 mpi vozeno na cist benzin bez plin, servisiran...


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.599 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:11SE PRODAVA FORD EXPLORER MK DOKUMENTI EKSTRA CENA...........

SE PRODAVA FORD EXPLORER MK DOKUMENTI


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:10MERCEDES A 170 DIZEL KLIMA registriran

SE PRODAVA MERCEDES A 170 CDI 2003 GODINA 4 solidni GUMI REG...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:01BMW 420 GranCoupe

Bmw 420d 2016 Gran Coupe 2.0 dizel Avtomatik 140kw/190ks.Originalni 2...


21.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Bmw 320d

Bmw 320d (e91), 2008 godina, 177hp. Uvezena od Svajcarija!


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00RENO MEGAN 1.5 DIZEL

SE PRODAVA RENO MEGAN 1.5 DCI DIZEL 78 KW-1...


4.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Volkswagen ID.3 Pro Performance, 150 KW, 58 KWh baterry

Volkswagen ID.3 Pro Performance, 150 KW (204KS) , 58 KWh battery. ...


42.900 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
42.990 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 308 1.6 HDi 66kw 2009 Swiss

Peugeot 308 1.6 HDi 66kw 2009 swiss NOV UVOZ OD SVAJCARIJA PLATENI S...


4.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.650 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Bmw 118d

Bmw 118d, noemvri 2009, 143 ps, 239’000 km so servisna kniska(svajcar...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00EXTRA, FULL, VREDI, KAKO NOVO MERCEDES E300 HYBRID / DIZEL

NAJOPREMEN, MAL POTROSUVAC, ODRZAVAN VO MERCEDES, MOBILIO GARANCIJA, ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Suzuki Sx4 S-Cross 1.6 Tdi 4*4 83.000km NOVOO

Suzuki SX4 S-CROSS ALLGRIP 4×4 1.6TDI 88KW/120KS najdobri i najpogod...


12.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00VW Golf 5 2.0 TDI 8V 140KS 2007

Tel: 071 208 237 071 208 237 071 208 237 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА FIAT SEDICI 1.9 MULTIJET 4X4

Автомобилот е во одлична состојба, поседува full опрема ( клима, елек...


5.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Audi a3

Personalna kola, socuvana i servisirana


2.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Audi A4 2.0 2006

Se prodava Audi A4 2.0 2006 Avtot e vo odlicna sostojba , pali vozi...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Fiat Bravo 2.0 MJTD

Se prodava Ne shitje 071312369


3.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00HONDA CIVIC 2,2 CDTI 140ks ""NOV UVOZ SLO""

HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140ks -- GODINA 2007 -- KM 230000 --KOLATA ...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:53MERCEDES GLC 250d 4MATIC AUTOMATIC,PANORAMA

Се продава MERCEDES BENZ GLC 250d 204hp 4-MATIC 9G-TRONIC AUTOMATIC...


36.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:49BMW 320d SportLine F30 FULL OPREMA

Се продава BMW 320d F30 SportLine 184кс Во перфектна состојба,сервис...


17.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:48Peugeot 308 1.6 thp GT-line 205 ks 2017/16. PERFEKTNO

Peugeot 308 1.6 thp GT-line 205 ks. Kolata e donesena od Svajcarija i...


13.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:42Fiat 500 1.3 multijet panorama 95 ks. PERFEKTNO 2011 god

Kolata e kako nova. Mnogu oprema, panorama, elektrika na prozori, na ...


5.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:42Skoda Octavia 1.6tdi 77kw 4×4 SWISS STAKLO

Skoda Octavia 2011/10 1.6tdi 4×4 77kw/105ks najdobri i najpogodeni Vw...


6.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.550 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:28Fiat 500 1.4 benzin 100HPSport MODEL SWISS NOVOO

Fiat 500 sport model 1.4 benzin 74kw/100ks najdobrite i najpogodeni f...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:28Peugeot 2008 1.6 Benzin Avtomatik 88kw SWISS Novo

Peugeot 2008 AVTOMATIK 2014/13 1.6 benzin 88kw/120ks najdobri i najpo...


8.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:28Opel Astra H 1.6Twinport Benzin 77kw Staklo 2006

Opel Astra H 1.6 Twinport 77kw/105ks najdobri i najpogodeni opel Benz...


3.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.450 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:26Audi A6 2.7 TDI '09 redesing Z.karton

Audi A6 2.7 TDI 2009 god redesing. Moze zamena, prednost avtomatik. ...


123 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:07Se prodava audi A6 3.0 tdi Quattro 2014 automatik f1 ad blue

Se prodva audi a6 3.0 tdi Quattro 2014 god vo mk sobracajna automati...


7 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:58Volvo S90 Inscription D5 AWD Polestar

Voziloto Poseduva najvisoka Oprema, 239hp All wheel Drive 4x4 Kolat...


32.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:51Prodavam Mercedes A 160 - 2007g

• A klasa Mercedes kompletno funkcionalen i dobro odrzuvan • 290000 ...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:47Bmw 118 d 2.0d 143ks 2008godina

Se prodava bmw 118d 2.0 dizel 143ks 2008 godina facelift model. Kol...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:35SEAT ALTEA XL 2.0 TDI 103KW UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 220 000 KM. ORIGINAL SO SERVISNA KNISKA M...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:33SE PRODAVA MERCEDES B 200 CDI

SE PRODAVA MERCEDES B 200 CDI REG DO 09 2023 SO 6 BRZINI PARKING SE...


4.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
4.600 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:11SE PRODAVA AUDI A6 2.5 TDI AVTOMATIC NAJVISOKO NIVO OPREMA..

SE PRODAVA AUDI A6 2.5 TDI AVTOMATIK 2000 GODINA SLINE SO NAJVISOKO N...


1.350 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:04WV FOX 1.2 BENZIN 2007 G,REGISTRIRAN DO 12.2023 G

WV FOX  BENZIN 1.2 MOTOR,FULL ,EKSTRA SOCUVAN KAKO KAROSERISKI TAKA I...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:49Hyundai i30 - ( 1.6 crdi 85kw ) 2014god.

Dosta dobro socuvana i registrirana so full oprema! Hyundai i30 1.6 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:43SEAT IBIZA 1.2 TSI 77KW EURO 5 NOV UVOZ CH

GODINA 2011-TA KILOMETRAZA 230 000 KM ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MOZ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:34Страна 1 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам