Прилеп
                           
195 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA RENOVIRAN NE NAMESTEN STAN

SE IZDAVA RENOVIRAN NE NAMESTEN STAN. STANOT E MNOGU DOBRO SOCUVAN E ...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 08:40Промовирано

APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj ,apartmani za nokevjne, Prilep cenrtalen del kaj Teata...


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 18:51Se iznajmuvaat apartmani za kratok prestoj, sobi

Se iznajmuvaat sobi vo blizina na centar na Prilep.200 m2 so Posebni ...


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 14:57SE izdava stan

SE izdava stan


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 13:36Se izdava kompletno namesten stan

Се издава комплетно наместен стан. Јужен над болница на 3 кат, со сол...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 11:11Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 09:25СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 09:25Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува луксузно опремен стан во центарот на градот Прилеп. Стан...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 09:25SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdava kompletno opremen stan od 40 m2 vo centarot na gradot vo zg...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
Прилеп

Станови

Вчера 08:50Se prodava stan 45m2

Se prodava stan 45m2 stamben prostor i 6m2 vizba na prv sprat so cis...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 дек 22:59APARTMANI SMESTUVAJNE STANOVI

KRATOK PRESTOJ VO PRILEP Apartmani info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 19:57Se izdava stan vo centarot na Prilep

Se izdava stan celosno namesten


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 19:48Издавам стан во Точила

Издавам комплетно наместен и климатизиран стан во Точила. Станот е на...


15 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 19:35Stan tocila 1 zgrada a2 prv kat

Tocila 1 zgrada a2 nakrsi industrisko uciliste na prv sprat 45m2 vizb...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 10:20Se izdava nov namesren apartman

Se izdava nov namesten apartman 30 m2 Mob 070 684 097


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 08:39Se izdava nov apartman

Se izdava nov apartman 45 m2 Luksuzno namesten 070 684 097


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 08:39Se iznauva nov namesten stan

Se iznajmuva nov namesten Stan. 070/ 684 097


3 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 08:39SE IZDAVA NAMESTEN APARTMAN VO CENTAR

SE Izdavaat dva stana od po 75 m2 Eden apartman od 45 m Luksuzno na...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 08:39Издавам стан

Во центар на Прилеп, се издава наместен стан. Погоден за семејство на...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 21:19se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 doosnovnoto

se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 do osnovnoto uciliste...


33 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 18:40Se iznajmuva stan

Komplet namesten renoviran za na podolg vremenski period vednas naspr...


10.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 18:32Нов Апртман

Се изнајмува нов апартман накрши поштата (позади пекара Алекс)на приз...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 18:18Се издава стан

Се издава стан ,нов,наместен Контакт телефон : 070 434 501 Ромео


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 11:04Стан - погоден за правни/деловни субјекти

Се издава стан на ул. Зеленик бр.3 во Прилеп - поранешно седиште на и...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 10:59SE IZDAVA RENOVIRAN NE NAMESTEN STAN

SE IZDAVA RENOVIRAN NE NAMESTEN STAN. STANOT E MNOGU DOBRO SOCUVAN E ...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 08:40Ponudete stan vo tocila od 25 do 35000 evra

Ponudete stan vo Tocila od 2 ri do 4 ti sprat od 25 000 do 35 000 evr...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 04:11Se iznajmuva apartman za kratok prestoj

Se iznajmuva apartman za kratkot prestoj 3 sobi, kujna so pribor celo...


25 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 дек 10:47Se iznajmuva Stan vo tocila

Stanot e sloboden od 1vi januari, Stanot e namesten, lokacija tocila ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 дек 09:48Nov stan kaj solidnost

Stanot e vo novata zgrada Na prvi sprat na jugoistok Cena : 70.000€...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 дек 08:10Novo Studio Apartman za kratok prestoj

Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов ст...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 дек 07:44SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR

Komplet opremen so nov enterier , prvo vseluvajne.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 дек 19:11APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj Smestuvajne Prilpe info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 дек 17:07Se izdava

Se izdava kompletno namesten Stan vo naselba Tocila zgrada A1 od 10ti...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 дек 16:39Se izdava stan

Se izdava stan pod kirija vo Prilep. Poveke informacii na 072 265 426


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 дек 12:02APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj Apartmani vo Prilep Smestuvajne info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 дек 08:20Stanovi i Apartmani

Se izdavaat stanovi i apartmani na dnevna osnova. Poseben vlez, poseb...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 ное 09:08АПАРТМАН ЗА КРАТОК ПРЕСТОЈ -Точила

Издавам комплетно опремен климатизиран стан за краток престој. Поседу...


70 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 20:44SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR

Kompletno opremen so kujna , trpezarija za 4 ,dnevna so dva lezai,mas...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 19:10Stan za prodazba vo Cumovcanec

Se prodava Stan vednas vselliv no so postara pokukjnina na 1 sprat. L...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 11:14Apartmani, studio, kratok prestoj, pansion, stan, sobi, soba

Apartmani i studija novoizgradeni za kratok prestoj vo Prilep. Posebe...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 11:13STAN SOBI SMESHTAJ

STANOVI I SOBI ZA NOKEVAJNE KRATOK Prestoj vo Prilep info na 076 959 ...


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 ное 15:01Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам