Прилеп
                   
116 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iveco 35s14

Iveco 35s14 2009 godina 2.3 motor registrirsno do 05 mesec 1300 kg s...


6 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 19:41Mercedes Vito 113 cdi 2013god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Vito 113 cdi ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 09:52VW CRAFTER 2.0 Tdi 2017god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2017 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 09:52peugeot boxer

pezo ispravno ne registrirano 8+1 se vozi so b kat cela godina regist...


2.250 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 07:52Mercedes mb 100 d 93g

Prodavam kombe mercedes mb 100d 93g patnicko za 9 lica ispravno


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 23:27IVECO 50C13 Patnicko kombe KAKO NOVO

Se prodava patnicko kombe IVECO DAILY 50C13 so 21sediste, registriran...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 22:19Ford transit

Ford transit 2.4 TDI 2001 godina registrano do januari povejce inf n...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 19:59NAMENSKO VOZILO COFFEE TRUCK

SE PRODAVA COFFEE TRUCK, ATESTIRANO VOZILO ZA PRODAVNICA VOZILOTO E...


8.400 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 18:22Gumi 225 75 16 cp

Gumite se Continental 4 doneseni od CH kako novi 80% nosat oznaka CP ...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 16:03Transport/selidbi/prevoz na roba

Prevoz na roba niz cela Makedonija Sandak 220 dolzina / 160 visina /...


15 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 14:57Fiat Ducato 2.0 JTD

Se prodava... Reg do April/2023 4 novi gumi c oznaka tovarni Te...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 14:56VW Transporter T5 1.9Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T-5 1.9Tdi ✅- Uvoz Holandija ✅- God...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 14:23Se prodava citroen jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw. Ac klima, ABS, ser...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 12:03VW Transporter T6 2.0Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 10:11kombe patnicko 8+1

kombe peugeot boxer ispravno registrirano cela godina


2.250 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 09:27Opel Vivaro

Se prodava Opel Vivaro 2005 godina. Voziloto e vo odlicna sostojba, p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 08:39Reno Kango 2019 godina

Se prodava Reno Kango 2019 godina so izminato 170 000km vo odlicna so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 08:39Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina

Se prodava Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina. Voziloto e vo odlic...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 08:39Se prodava

💰Se prodava💰 📝Fiat skudo 📝2009 godina 📝So 190.000km 📝...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 дек 23:22Se prodava kombe mercedes sprinter

Kombeto e vo odlicna sostojba moze zamena za tovarno kombe slep sluzb...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 дек 20:13Kombe mercedes sprinter

Se prodava kombe mercedes sprinter vo odlicna sostojba. Moze zamena z...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 дек 20:01Spoljer za Kabina MERCEDES FIAT PEUGEOT CITROEN IVECO FORD

Spoljerot ne e nikade osteten proizvodstvo 2017 god izvaden od Iveco ...


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 дек 15:46Ford Transit Toureno 2.2 TDCi 8+1

Se Prodava Ford Transit Toureno 8+1 Vo Odlicna Sostojba Regstrirano...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 дек 14:10Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


9.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

03 дек 11:04Mercedes Sprinter 316cdi Ladilnik 2011god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Sprinter 316 cdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

03 дек 10:14Ford Transit

Ford Transit 2005god Registrirano do 07.2023 Mozi zamena za kola T...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

01 дек 20:59Renault Master

ITNO ITNO ITNO se prodava Renault Master poveke informacii 079321658 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 ное 21:28Itno se prodava Renault Master

Itno se prodava Renault Master tel.079321658 Igor


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 ное 21:28ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, ЗАРИБАНИ ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕНТИ КОМБИЊА

ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ КОМБИЊА, ЗАРИБАНИ КОМБИЊА ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕ...


10.000.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 ное 20:33PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT

PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT OD 1990 DO 2000.


999.999.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 ное 20:32SHLEP SLEP vlecna sluzba -Sprinter

Shlep vozilo vo ekstra sostojba 2012/11 maksimalno začuvano oprema kl...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 ное 16:14PEZO BOXER PATNICKO

Pezo boxer 2008 god cela godina registrirano original patnicko 12 pa...


9.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 ное 18:07VW Crafter

Se Prodava VW Crafter 20 Sedista 2007 God Registrirano do 07/2023 God...


15.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 ное 15:06diferincial iveco 70.17 2012 so jastuci

diferincial iveco 70.17 2012 so jastuci bez potreba ne se jav...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 ное 10:58Mercedes Benz Sprinter

Mercedes Benz Sprinter 516, 515, 416, 413 od 2003 do 2010 godina. Voz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

27 ное 21:19MERCEDES SPRINTER SLEP SHLEP - EURO 5

Voziloto e vo perfektna sostojba redovno servisirano vo ovlasten serv...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 ное 14:33IVECO IVEKO SLEP SHLEP EURO 5

Kamionot e vo perfektna sostojba 2011 god 3.0 motor so 170 ks avtomat...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 ное 14:33iveco frigo

iveco frigo. bez zameni bez poraki.


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 ное 10:10Prevoz na stoka so kombe

Vrsime prevoz i uslugi so kombe, lokal i niz makedonija 078520645


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 ное 16:00Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 god, patnicko 8+1

Se prodava Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 godina, patnicko 8+1...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 ное 09:30Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам