Подкатегорија:
                   
103 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вилушкар Viluskar Mitsubichi 4 т

Мицубиши 4 т


Вчера 12:10Hanomag 55c

Se prodava hanomag 55c nema 4x4


04 фев 09:54Hanomag 55c Utovarna

Vo top top top sostojba


04 фев 09:54Utovarna Liebherr 10tona

Vo top sostojba servisirana kompletno.


04 фев 09:54Valjak BOMAG BW 135 AD 2006god

Vo top sostojba servisiran


04 фев 09:54Zetermuller 2002 15tona Utovarna

Vo ekstra sostojba mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme


04 фев 09:54Drobalka Drobilica Rotaciona 750x900cm

Drobalkata ima novi elektro motori raboti na struja ima kompletna ins...


04 фев 09:54New Holland 2010god 5tona

Se prodava bager new Holland 2010god vo ekstra sostojba bez nikakvi v...


04 фев 09:54Hitachi Bager 19tona kako nov 2009god

Bagero e vo top sostojba mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme


04 фев 09:53Drobilica Keestrack Combo

Drobilicata e vo predobra sostojba 2009 godina so 4400 rabotni sati s...


По Договор
или предлог цена
03 фев 14:03Се продава бушилица марка Bohler-Белер

Во топ состојба за работа ,спремна за бушење. Контакт телефон 075 51...


01 фев 09:59Greder

Se prodava greder


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
31 јан 18:30Teleskopski viluskar 40.18/ 360

Se prodava teleskopski viluskar Dieci Pegasus Roto 360/ 40.18 Godina...


30 јан 15:49Digalka so korpa 21m

Se iznajmuva specijalno vozilo - digalka so korpa za visinsko raboten...


30 јан 08:32Bager Hitachi Zaxis 240 LCN.3

Bagero e vo predobra sostojba,2007 godina so 13.000 rabotni sati,tezi...


По Договор
или предлог цена
24 јан 22:13Viluskar Toyota

Viluskaro e vo predobra sostojba 12t,dizel,za povejke info na tel 078...


24 јан 22:12Bager Hitachi Zx240

Bagero e vo predobra sostojba 2005 godina so 13 iljadi rabotni sati,s...


По Договор
или предлог цена
24 јан 22:12Motori za mini bagercina

Motori za mini bagercina yanmar 17 hp kubota 19 hp iseki 23 hp bez p...


21 јан 09:30Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac)

Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac) 400 evra.


16 јан 22:01Prodavam polovni gumi za kamioni !

Prodavam polovni gumi za kamioni : 1. 6.50.16 2. 7.50.16 3. ...


16 јан 21:59Prodavam polovni gumi i bandazi 315.70 22.5

Prodavam polovni gumi i bandazi 315.70 22.5 /315.60 22.5 -11.00.20 ...


16 јан 21:57Prodavam polovni delovi za Scania Euro2,3,4,5

Prodavam sekakvi polovni delovi za Scania Euro2,Euro3,Euro4,Euro5.Ist...


16 јан 21:56Teleskopski viluskar

Se prodava teleskopski viluskar Dieci Pegasus Roto 360/ 40.18 Godin...


14 јан 13:22Farbara za farbajne na ulici rezervni delovi

Kompletna i fali instalacija so drugo se ima


12 јан 16:56Farbara za farbajne na ulici rezervni delovi

Kompletna i fali instalacija so drugo se ima


12 јан 16:55Rezervni delovi za mikser mixer za beton

Se prodava sekakvi rezervni delovi za mikseri za beton site vrsti na ...


12 јан 16:53SUNWARD 6.5TONA 2007GOD Bager

Vo top sostojba mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme. Servisiran k...


12 јан 16:33Takeuchi 9.5tona 2006god

Vo top sostojba mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme. Kompletno se...


12 јан 16:32MINI BAGER YANMAR

Info 078 827 000 ili 077 837 033 Mini bagerce YANMAR VO o...


12 јан 11:45Sito trietazno chieftain 1700

Trietazno sito vo predobra sostojba 2017 godina so 4034 rabotni sati,...


По Договор
или предлог цена
12 јан 09:27Sito terex

Terex sito model 883,godina 2004,tri frakci.Za povejke info javetese.


По Договор
или предлог цена
10 јан 13:12Novi Lanci za viluskari ланци синџири

Нови и квалитетни


07 јан 18:56ХИДРАУЛИЧНИ ЦРЕВА

Изработка на сите видови високопритисни хидраулични црева за градежни...


02 јан 00:32Drobilica Baioni

Drobilicata e nova eksponat,i Baioni screen w600,2 etazi 3 frakcii,ka...


По Договор
или предлог цена
01 јан 09:14Bager O&K

Bagero e vo dobra sostojba,tezina 22000kg,2004 godina,so 4000 rabotni...


По Договор
или предлог цена
01 јан 09:14Rotaciona drobilica

Drobilicata e vo predobra sostojba,2006 godina,motor Catterpillar C10...


По Договор
или предлог цена
01 јан 09:14Drobilica Terex finlay C 1540

Drobilicata e vo predobra sostojba 2010 godina so 7450 rabotni sati,4...


По Договор
или предлог цена
01 јан 09:14Elektro hidroulicna pumpa 24v

Se prodava elektro hidroulicna pumpa raboti perfektno . raboti na 24v...


27 дек 13:08delovi za kubota d 1703 i d850

delovi za kubota d 1703 i d850


17 дек 20:22Viluskar Toyota

Se prodava viluskar Toyota vo ispravna sostojba,visina na podigajne 3...


09 дек 13:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам