Куманово
                   
8298 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW X3 3.0 xdrive

Se prodava x3 so najvisoko nivo na oprema M paket Servisna kniska ...


15.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

16 мар 12:46Промовирано

Man 26-440

Se prodava Man 26-440,2010god so900000km,vo odlicna sostojbaso gumi 7...


17.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
19.500 €
Куманово

Камиони

27 јул 16:25Промовирано

MAN 18-440,2014

Se prodava Man 18-440,2014 god,avtomatik so retarder,


23.900 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

19 јан 13:00Промовирано

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS -06

Se prodava VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 105ks 2006/5godina Kolata e servi...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:44Hunday 2.0 benzin full oprema

Kolata e vo odlichna sostojba..ima centralno..elektrika na site prozo...


950 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 19:43Golf 5 EXSTRA

Se prodava golf 5 turbo benzin 1.4 motor TSI Napraven golem s...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:37Gumi Novi 15-195-65 2021

Se prodavat novi gumi 15 , skoro novi God 2021 , Pominati 8000 km . J...


120 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
8.000 €
Денес 19:31Se prodava Kamion TAM 170 T

Se prodava Tam 170 T vo ispravna sostojba , 1981 god. istecena regi...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 19:25Krimer Raul slovenski 1.80

Krimer Raul slovenski 1.80 vo odlicna sostojba


500 €
или предлог цена
Денес 19:22Passat 1.9 tdi

Kolata e vo odlicna sostojba


1.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:00Citroën C-Crosser

Citroen C Crosser extra soçuvan so full oprema.


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:40Fiat Bravo 1.6 2010

Se prodava Fiat Bravo 1.6 2010 - 120HP Registrirano do 02.2024 ...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:38Fiat Punto 1.1

Odlicna sostojba


750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:37  НОВ ОГЛАС

Bandazi do letni gumi Pirelli 195 65 R15

Se prodavaat aluminiumski bandazi so letni gumi Pirelli pravi zdravi...


Денес 18:37  НОВ ОГЛАС

PASSAT CC

Se prodava Passat CC Bluemotion 2011 godina B6/B7 mnogu dobro socuvan...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:30Mercedes GL350

Gl 350 Voziloto e odlicno bez nikakvi zabeleski moze proverka kaj sa...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:28Egr ventil za Passat CC

poloven


50 €
или предлог цена
Денес 18:08  НОВ ОГЛАС

Touran

Se Prodava Vw Touran vo odlicna sostojba socuvan so napraven servis ...


4.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:03Se prodava 17ka bandazi

17ka bandazi 4 za 150evra


150 €
или предлог цена
Денес 17:50Se prodava bmw x5

Se prodava bmw x5 - vozna sostojba , proizveden 2001god, so avtomatik...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:46Se izdava slep prikolka

Se izdava shljep prikolka 25ev (za lesna kola) nosivos 2t , shirina 1...


30 €
или предлог цена
Куманово

Приколки

Денес 17:46Peugeot 308 1.6HDI 68kw 134 000km!!

🔹Peugeot 308🔹 🟢1.6HDI 68kw/92ps 🟢134 000km 🟢2012god 🟢Servisira...


6.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:44Renault clio 3

Neuvezeno so realni kilometri 192000 km Benzin/plin plin namest...


3.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:37Kompresori za klima MAHLE - BEHR za VW/AUDI/SEAT

Prodavam novi i orginalni kompresori za klima za Vw golf 5/6-turan-Pa...


25 МКД
или предлог цена
Денес 17:34Honda Civic 1.4 Sport

Se prodava Honda Civic 1.4 i-VTEC, 73kW/ 100KS Kupena od Honda Makpe...


8.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:33  НОВ ОГЛАС

Prodavam delovi za BMW F10-motor 2.0d-184ks- N47D20C

Prodavam delovi od motor za BMW F10-2.0d-184ks tip motor N47D20C Gi i...


1 €
или предлог цена
Денес 17:33Golf 7.5/1.6tdi/85kw/2017 god

Se prodava GOLF 7.5 - 1.6tdi - 85kw - 2018god. Nov uvoz od EU Registr...


14.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:32Bmw 320d 072-539-384

Bmw 320d pali vozi ispravno registracija do 10 mesec 1999god mozhe da...


2.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:17Piaggio Quargo KIPER 700kb dizel 13kw NOVO

Piaggo QUARGO KIPER 700KB DIZEL 13KW/18ks mnogu ekonomicno i pogodno ...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:16NOVI celicni bandazi za Renault 6jx15H2ET40

NOVI celicni bandazi za Renault 6jx15H2ET40


80 €
или предлог цена
Денес 17:13Celicni bandazi ET43 Opel Astra letni gumi 185 60 R15 15ki

Celicni bandazi 5x110 Opel Astra letni gumi 185 60 R15 15ki ET 43


Денес 17:13Polo 1.9sdi Klima reg 2500e

Tel 072 764 880 Reg zel karton Dobri gume Klima ispravna


2.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:11  НОВ ОГЛАС

Audi A4

Shitet Audi A4 2.0 Tdi Ksenon Tempomat Klima tronik Bandash te a...


45 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:07Seat ibiza

Shitet seat ibiza 1.2tdi Viti 2011 Guma treja Servis komplet ibam...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:07Fiat Punto EVO 1.4 8v (2011) Led Perfektno

FIAT PUNTO EVO 1.4 8v BENZIN/PLIN ATES✅ SE PRODAVA FIAT PUNTO EVO,...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 16:49Golf 6 1.6 tdi 2010 karavan

Golf VI 1.6 tdi 105 ks Variant karavan 2010 godina 227.000km so s...


7.650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
8.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 16:43Peugeot 307 SW 2.0HDI

Peugeot 307 SW 2.0HDI vo odlicna sostojba, servisiran, registracija i...


1.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:29Kawasaki Vulcan Custom

Se prodava Kawasaki Vulcan custom 900 cc Motorot e vo odlicna sojsto...


1 €
или предлог цена
Денес 16:25  НОВ ОГЛАС

Opel Astra 2008 Dizel

Se prodava Opel Astra uvezeena of Germanija vo odlichna sostojba, so ...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 16:17Peugeot 5008 Dizel

Se Prodava Peugeot 5008 vo odlichna sostojba uvezena vo germanija na ...


7.400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.800 €
Куманово

Автомобили

Денес 16:17SEAT IBIZA 2013 1.2TDI NOVIOT MOTOR

Kolata e vo ekstra sostojba so realni 179 000km uvezena od Holandija ...


6.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:13SEAT IBIZA 1.2 2005 EKSTRA

SEAT IBIZA 1.2 12V 64KS 2005GOD VO SOOBRAKJAJNA KOLATA E VO SUPER SO...


2.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:09Se prodava Mercedes Benz C220 CDI

Se prodava Mercedes C 220 CDI, 110 KW, 150 KS, So fill oprema nie...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:02Страна 1 од 208

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам