24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Zvucnici Energy XL-250 2x150W

Zvucnici Energy xl 250 vrven model skoro novi 2x150w 250e.


250 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 фев 18:44Prodavam Zvucnici Vintage Asuki 2x60W

Zvucnici vintage asuki 2x60w ispravni, sochuvani 135evra


135 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 фев 14:24Prodavam Radio Telefunken 1941god

Radio Telefuken 1941 god ispravno. Sochuvano 120 e.


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

01 фев 14:24Prodavam Vintage Resiver Kenwood

Resiver vintage kenwood kr 2400 ispraven, sochuvan 120evra


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

01 фев 14:24Prodavam Zvucnici Fisher 2x70W

Zvucnici vintage fisher 2x70w sochuvani & ispravni 120evra


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 фев 14:24Prodavam Zvucncici JBL Control One

Jbl zvucnici contol one sochuvani ispravni 65e.


65 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 фев 14:24Prodavam Profesionalno Pojacalo za Vuferi Biema BF300

Profesionalno pojachalo za vuferi biema bf 300. Socuvano & ispravno 3...


150 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

01 фев 14:23Prodavam Pojacalo Yamaha P4500 2x300W

Profesionalno pojacalo jamaha. P 4500 ispravno sochuvano 2x300w rsm 3...


330 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

28 јан 08:11Prodavam Resiver Yamaha RX-V440RDS

Rasiver jamaha rx v 440rds ispraven sochuvan 130e.


130 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

28 јан 08:11Prodavam Vintage Zvucnici Pioneer CS656

Zvucnici pioneer cs 656 vintage 10ka bas fabricka sostojba 125e.


125 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 јан 08:10Zvucnici Studio Lab CL 1 2x250W

Zv studio lab al cl 1 sochuvani & ispravni skoro novi 2x150w 170e.


170 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 јан 08:10Prodavam Zvucnici Eltax 2x250W

Zvucnici eltah sochuvani ispravni snazni 2x250w 180e.


180 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 јан 08:10Prodavam Zvucnici Auditor 2x80W

Zvuch audiotor 2x80w. Francuski sochuvani ispravni 170e.


170 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 јан 08:10Prodavam Zvucnici Boshmqn 2x400W

Zvuch boshman 2x400w skoro novi 10ka bas. 130e.


130 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 јан 08:10Prodavam Pioneer CDJ 800 MK 2

Prodavam pionir cdj 800 mk2 ispravni & sochuvani, 2 komada 450e.


450 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

24 јан 09:00Prodavam Profesionalno Ozvucuvanje za Diskoteki,Barovi & Sl.

Прoдaвaм професионално oзвучење зa дискoтекa, бар или кафич и свади и...


2.800 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

24 јан 09:00Prosavam Sistem Sony

Sistem soni komplet so zvuchnici ispravni & sochuvani 120e.


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

21 јан 11:01Prodavam Aktiven Vufer so Sateliti Logitech Hercules

Aktiven vufer so sateliti logitech hercules. Super chist zvuk 70e.


70 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

21 јан 11:01Prodavam Resiver Denon DRA-500AE

Prodavam Resiver Denon DRA-500AE socuvan, ispraven, vo odlicna sostoj...


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

21 јан 11:00Led TV lobod 32 inc

Neispraven,isklucen vo ispravna sostojba,naredno vklucuvanje,nema ni ...


1.500 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

19 јан 11:51Prodavam Sistem TEC Gramofon so Pojacalo

Sistem tec gramofon pojacalo, radio kaseti vlez za cd i mikrofon ispr...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

18 јан 09:04Prodavam Kutii za 15ki od Peavey

Prazni kutii za 15ki pi-vi. 30e. Kutiite se od lesen materijal.


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

14 јан 14:47Nikon D5600 24.MP Digital Camera (18-55mm + 50mm F/1.8G)

Prodavam Nikon D5600.Aparatot e vo top forma nema nikakvi maani , rek...


750 €
или предлог цена
26 окт 16:35Nikon D750

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ: Сосема нов, оригинален автентичен, оригинален пр...


300 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дигитални фотоапарати

27 апр 18:33Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам