Чучер Сандево
Подкатегорија:
                   
21 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Pioneer CDJ 800 MK 2

Prodavam pionir cdj 800 mk2 ispravni & sochuvani, 2 komada 450e.


450 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 10:57Prodavam Profesionalno Ozvucuvanje za Diskoteki,Barovi & Sl.

Прoдaвaм професионално oзвучење зa дискoтекa, бар или кафич и свади и...


2.800 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:57Zvucnici Studio Lab CL 1 2x250W

Zv studio lab al cl 1 sochuvani & ispravni skoro novi 2x150w 170e.


170 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:57Prodavam Zvucnici Eltax 2x250W

Zvucnici eltah sochuvani ispravni snazni 2x250w 180e.


180 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:57Prodavam Zvucnici Auditor 2x80W

Zvuch audiotor 2x80w. Francuski sochuvani ispravni 170e.


170 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:57Prodavam Vintage Zvucnici Pioneer CS656

Zvucnici pioneer cs 656 vintage 10ka bas fabricka sostojba 125e.


125 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:56Prodavam Zvucnici Energy XL-250 2x150W

Zvucnici Energy xl 250 vrven model skoro novi 2x150w 250e.


250 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:56Prodavam Zvucnici Vintage Asuki 2x60W

Zvucnici vintage asuki 2x60w ispravni, sochuvani 135evra


135 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:56Prodavam Sistem TEC Gramofon so Pojacalo

Sistem tec gramofon pojacalo, radio kaseti vlez za cd i mikrofon ispr...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

03 фев 11:52Prodavam Kutii za 15ki od Peavey

Prazni kutii za 15ki pi-vi. 30e. Kutiite se od lesen materijal.


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 фев 11:52Prodavam Radio Telefunken 1941god

Radio Telefuken 1941 god ispravno. Sochuvano 120 e.


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

01 фев 14:24Prodavam Vintage Resiver Kenwood

Resiver vintage kenwood kr 2400 ispraven, sochuvan 120evra


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

01 фев 14:24Prodavam Zvucnici Fisher 2x70W

Zvucnici vintage fisher 2x70w sochuvani & ispravni 120evra


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 фев 14:24Prodavam Zvucncici JBL Control One

Jbl zvucnici contol one sochuvani ispravni 65e.


65 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 фев 14:24Prodavam Profesionalno Pojacalo za Vuferi Biema BF300

Profesionalno pojachalo za vuferi biema bf 300. Socuvano & ispravno 3...


150 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

01 фев 14:23Prodavam Pojacalo Yamaha P4500 2x300W

Profesionalno pojacalo jamaha. P 4500 ispravno sochuvano 2x300w rsm 3...


330 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

28 јан 08:11Prodavam Resiver Yamaha RX-V440RDS

Rasiver jamaha rx v 440rds ispraven sochuvan 130e.


130 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

28 јан 08:11Prodavam Zvucnici Boshmqn 2x400W

Zvuch boshman 2x400w skoro novi 10ka bas. 130e.


130 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 јан 08:10Prosavam Sistem Sony

Sistem soni komplet so zvuchnici ispravni & sochuvani 120e.


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

21 јан 11:01Prodavam Aktiven Vufer so Sateliti Logitech Hercules

Aktiven vufer so sateliti logitech hercules. Super chist zvuk 70e.


70 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

21 јан 11:01Prodavam Resiver Denon DRA-500AE

Prodavam Resiver Denon DRA-500AE socuvan, ispraven, vo odlicna sostoj...


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

21 јан 11:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам