Чучер Сандево
Подкатегорија:
                   
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Sistem TEC Gramofon so Pojacalo

Sistem tec gramofon pojacalo, radio kaseti vlez za cd i mikrofon ispr...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вчера 08:45Prodavam Zvucnici Eltax 2x250W

Zvucnici eltah sochuvani ispravni snazni 2x250w 180e.


180 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 08:44Prodavam Zvucnici Auditor 2x80W

Zvuch audiotor 2x80w. Francuski sochuvani ispravni 170e.


170 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 08:44Prodavam Zvucnici FBT B15 2X300W & Yamaha Mikseta

Zvucnici fbt b15, 2x300w ispravni, sochuvani 15 incha bass i jamaha e...


608 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 08:44Prosavam Sistem Sony

Sistem soni komplet so zvuchnici ispravni & sochuvani 120e.


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 08:44Prodavam Pojacalo Yamaha P4500 2x300W

Profesionalno pojacalo jamaha. P 4500 ispravno sochuvano 2x300w rsm 3...


330 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

19 мар 12:00Prodavam Resiver Denon DRA-500AE

Prodavam Resiver Denon DRA-500AE socuvan, ispraven, vo odlicna sostoj...


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

19 мар 11:56Prodavam Pojacalo Sansui AU 317 Mk2

Pojachalo sansui au 317 mk2 legendaren model ispraven, sochuvan 280ev...


280 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

19 мар 11:56Prodavam Pojacalo & Tuner Tangent

Pojachalo i tjuner tangent ispravni & sochuvani 90evra komplet


90 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

19 мар 11:55Prodavam Zvucnici Vintage Asuki 2x60W

Zvucnici vintage asuki 2x60w ispravni, sochuvani 135evra


135 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 мар 12:23Prodavam Vintage Resiver Kenwood

Resiver vintage kenwood kr 2400 ispraven, sochuvan 120evra


100 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

18 мар 12:23Prodavam Zvucncici JBL Control One

Jbl zvucnici contol one sochuvani ispravni 65e.


65 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 мар 12:22Prodavam Pioneer CDJ 800 MK 2

Prodavam pionir cdj 800 mk2 ispravni & sochuvani, 2 komada 450e.


450 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

18 мар 12:22Prodavam Profesionalno Ozvucuvanje za Diskoteki,Barovi & Sl.

Прoдaвaм професионално oзвучење зa дискoтекa, бар или кафич и свади и...


2.800 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 мар 12:22Prodavam Zvucnici Fisher 2x70W

Zvucnici vintage fisher 2x70w sochuvani & ispravni 120evra


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

17 мар 09:08Prodavam Radio Telefunken 1941god

Radio Telefuken 1941 god ispravno. Sochuvano 120 e.


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

17 мар 09:07Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам