Богданци
                   
272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motor od Audi 80 b3

Komplet so benzinskiot sistem Motor za AUDI 80 b3 1990 1.8 90ks


500 €
или предлог цена
Денес 13:00Renault Megane 2.0 Cabrio Karmann

Renault Megane 2.0cc coupe Cabrio, Karmann full опрема, full кожа. Ма...


3.800 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:05Honda CBR 1000F

Се продава Honda CBR 1000F super sport/touring bike, 1000cc 135hp Мак...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 €
Богданци / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 14:57Kia Sorento 3.3 EX 4x4 2007

Se Prodava! Kia Sorento 3.3 EX 4x4 182Kw 2007 Godina.. ✅️Prv gazda ...


6.700 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

04 окт 23:32Fiat ducato

Se prodava fiat ducato 2.2motor 2008godina Komebto e vo odlicna sos...


5.700 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Комбиња

04 окт 12:50CEDDY

Voziloto e pali vozi na BG tablici i bez dokumenti


2.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

04 окт 11:12SEAT IBIZA 1.4 TDI 59Kw 2005God PERFEKTNA SOSTOJBA

Se prodava Seat Ibiza 1.4 Tdi 59kw 2005 God Kolata e vo perfektna sos...


2.850 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

03 окт 18:03DELOVI ZA GOLF 4 1.9TDI 131KS SE STO VI TREBA

Polovni delovi za vw golf 4 1.9 tdi 131ks 4x4 2002god mk dokumenti Mo...


1 €
или предлог цена
03 окт 17:57AUDI A6 1.9 TDI 110Ks 1999GOD STRANSKO CELO ZA DELOVI

AUDI A6 1.9 TDI 110KS 1999GOD FABRIKA STRANSKO CELO ZA DELOVI KOLATA ...


1.250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.350 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

03 окт 17:57FIAT STILO 1.9 JTD 116KS FULL OPREMA PERFEKTNA SOSTOJBA

Se Prodava Fiat Stilo 1.9 Jtd 85kw 116ks 2002god Kolata e vo odlichna...


1.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.850 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

03 окт 17:56Bmw x3 2.0 X-Drive Automatic

2.0 X-Drive Smeneto lanec na 193.000km. Smeneto ulje i filtri vo moto...


16.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

03 окт 10:40Аргонско заварување алуминиум

АРГОНСКО ( плазма) заварување на алуминиумски ладници за клима , инте...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Земјоделски возила / Резервни делови

02 окт 09:45Бакар , бронза , алуминиум , гус , инокс,

ПРОФЕСИОНАЛНО заварувам , наварувам со АРГОН (ПЛАЗМА) : камионски ал...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Останато

02 окт 09:45se prodava traktor 558

remontiran pred 2 godini,vo super sostojba moze so proba info na t...


3.200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 €
Богданци / Гевгелија

Земјоделски возила / Трактори

02 окт 09:32AUDI A4 2.7 RDI

Se prodava audiA4 so dizel motor2.7 mnogu socuvano bez niedna mana. ...


8.400 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
9.500 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

30 сеп 14:12NOV PREDEN BRANIK ZA LADA SAMARA

Prodavam nov preden branik za lada samara


1.200 МКД
или предлог цена
28 сеп 11:03PETTA VRATA GEPEK ZA GOLF 4 KOMPLET

Prodavam ptta vrata za golf 4 komplet


2.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 11:02PETTA VRATA GEPEK ZA GOLF 3 I TRAP ZA GOLF 3

Prodavam delovi za golf 3,ptta vrata 1000den.trap 1500den


1.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 11:02Ford Focus 1.8 TDCI

Колата е во одлична состојба, вреди да се види. Информации на: 07532...


1.600 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

27 сеп 22:39Se prodava radio izvaden od Mercedes E klasa

Radioto si raboti odlicno,izvadeno e od Mercedes E klasa,nema izgreba...


70 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
3.500 €
27 сеп 15:52Типски гумени патосници Gledring за Opel Astra G

Се продаваат типски гумени патосници Gledring за Opel Astra G. Пат...


1.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:13СЕ ПРОДАВА - Гумен волан за Astra, Corsa, Zafira

Се продава гумен волан за Astra G, Corsa, Zafira A. Воланот е изва...


1.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:13СЕ ПРОДАВА - MAP senzor \ МАП сензор за VW Polo \ Поло 9N

Се продава половен, исправен MAP senzor \ МАП сензор за VW Polo \ Пол...


500 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:13Hidraulicni motori

Ispravni hidraulicni motori Sauer 5 komada


80 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Останато

24 сеп 11:03Klipovi

Hidraulicni klipovi so razni dimenzii 100% ispravni


1 €
или предлог цена
24 сеп 11:03FIAT STILO 1.9 JTD 116KS FULL OPREMA PERFEKTNA SOSTOJBA

Se Prodava Fiat Stilo 1.9 Jtd 85kw 116ks 2002god Kolata e vo odlichna...


1.850 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

22 сеп 19:41Polovni Gumi 245 70 16

Prodavam 4 polovni gumi ZEETEX 245/70/16 M+S Gi prodavam vo par 2 ...


30 €
или предлог цена
22 сеп 15:19Се продава MRCEDES BENZ B200 TURBO

Се продава MRCEDES BENZ B200 TURBO Тип: Хечбек Година: 2005 Килом...


7.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

20 сеп 11:28NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI-POVOLNO

PROIZVEDUVA FENIKO2000 BOGDANCI KUPUVATE DIREKTNO OD PROIZVODITELOT ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Авто делови и Авто Опрема / Останато

19 сеп 09:55BMW E90 facelift preden branik crn

Se prodava orginal branik za E90 facelift od 2009-2011 god.


120 €
или предлог цена
18 сеп 14:55AUDI A4-2.0 benzin TFSI 4×4QUATTRO

Se prodava AUDI A4 Qauttro mnogu socuvano isto kako od salon So site...


9.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

16 сеп 17:36Se prodava Kia carens

Se prodava kia carens2.0 140 hp Crdi2008 god uvezana od ch. Kolata e ...


2.900 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

14 сеп 18:04HONDA INSIGHT 1.3 HIBRID - 2009 GODINA

Se prodava Honda Insight uvezena od Svajcarija Kolata e vo odlicna s...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

14 сеп 18:04Renault Fluence 1.5 dci

Se prodava Renault Fluence 1.5dci vo odlicna sostojba kupen vo makedo...


6.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

14 сеп 10:18Golf 4

Ispravna


2.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 06:41Karter za rover 2.0 dizel

Karter Rover 2.0 101ps


2.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Авто делови и Авто Опрема / Алатки

13 сеп 06:41Stopovi za golf2

Original hella Edniot e malku skrsen dole se gleda


1.500 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Авто делови и Авто Опрема / Останато

13 сеп 06:41Golf, seat

Ispravni Kompjuter 101ps,110ps Klimatronik golf4


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Авто делови и Авто Опрема / Алатки

13 сеп 06:405x100

Bandaz 16ka od rezervna Golf4,buba Seat leon,toledo,ibiza Audi a3...


2.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 06:40Plastiki za branik za e90

Novi plastiki za branik za bmw e90


1.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Авто делови и Авто Опрема / Алатки

13 сеп 06:40Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам