Богданци
                   
73 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4-2.0 benzin TFSI 4×4QUATTRO

Se prodava AUDI A4 Qauttro mnogu socuvano isto kako od salon So site...


8.200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
9.000 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 14:10BMW320

Se prodava mnogu socuvano bmw 320 dizel.Kompletno servisiranoulje fil...


7.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 14:10Citroen C2 benzin1.1

Se prodava citroen C2 benzin 1.1 vo dobra sostojba,servisiran mnogu ...


2.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 14:10ALFA ROMEO 1.9JTD SPORTWAGON

Se prodava mnogu socuvana alfa romeo karavan so site ekstri.uvezena o...


3.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.300 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 14:09Audi a6 2.0 tdi

Audi a6 2.0 tdi 140hp Manuelen menjac 6 brzini Registriran Napraven k...


9.999 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

01 дек 16:58DFSK GLORI 580

Vozilo e vo odlicna sostojba 7 sedista So Najdobrata Navigacija PR...


9.000 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
11.000 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

30 ное 09:18Se prodava opel zafira 1.9

Se prodava opel zafira 1.9 dizel 2006 godina. Za poveke info javete s...


3.100 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

29 ное 23:03Se prodava Kia carens

Se prodava kia carens2.0 140 hp Crdi2008 god uvezana od ch. Kolata e ...


2.900 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

29 ное 23:03HONDA INSIGHT 1.3 HIBRID - 2009 GODINA

Se prodava Honda Insight uvezena od Svajcarija Kolata e vo odlicna s...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

29 ное 23:03Kia Sorento 3.3 EX 4x4 2007

Se Prodava! Kia Sorento 3.3 EX 4x4 182Kw 2007 Godina.. ✅️Prv gazda ...


7.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

29 ное 20:52VW PASSAT 1.9 TDI 110KS REGISTRIRAN CELA GOD *PERFEKTEN*

Se Prodava Vw Passat 1.9 TDI 81kw 110ks 1998god Kolata e vo odlichna ...


2.450 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

29 ное 17:28HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDI 2004GOD REGISTRIRAN CELA GOD

SE PRODAVA HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDI 83kw 2004GOD DZIPOT E VO PERFEKT...


4.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.450 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

29 ное 17:28Pasat

1.9 TDI 110


3.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

22 ное 12:27CHEVROLET CAPTIVA 2.4 PLIN

Se prodava chevrolet captiva 2.4 benzin plin. Kolata e kupena od Aut...


5.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

16 ное 19:12Bmw x3 2.0 X-Drive Automatic

2.0 X-Drive Smeneto lanec na 193.000km. Smeneto ulje i filtri vo moto...


16.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

14 ное 12:13Renault Megane 1.9dci defek motor

Se prodava samo cela! Povekje na Tel 078 285 469 Za Kesh ekstra ce...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

13 окт 11:49Audi A7

Продавам Ауди А7 во совршена состојба. Со највисоко ниво на опремено...


25.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

09 окт 15:46Renault Megane 2.0 Cabrio Karmann

Renault Megane 2.0cc coupe Cabrio, Karmann full опрема, full кожа. Ма...


3.800 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

05 окт 15:05CEDDY

Voziloto e pali vozi na BG tablici i bez dokumenti


2.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

04 окт 11:12Ford Focus 1.8 TDCI

Колата е во одлична состојба, вреди да се види. Информации на: 07532...


1.600 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

27 сеп 22:39Се продава MRCEDES BENZ B200 TURBO

Се продава MRCEDES BENZ B200 TURBO Тип: Хечбек Година: 2005 Килом...


7.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

20 сеп 11:28Renault Fluence 1.5 dci

Se prodava Renault Fluence 1.5dci vo odlicna sostojba kupen vo makedo...


6.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

14 сеп 10:18Golf 5 GTI DSG

Golf 5 GTI DSG 🔹GOLEM SERVIS PRED 10.000km MAL PRED 2.000km. 🔹DSG...


7.700 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

18 авг 15:23PEUGEOT 508 RXH 2.0 dizel hibrid

Peugeot 508 RXH 2.0 dizel hibrid 2012 163/200hp 270000km so najvisoko...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

17 авг 12:00Audi a4 1.8.125.kojna 92 kv esline

Prodavam audi a4 99g regestiran do mart klimatronik


2.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

13 авг 15:43Opel astra 1.7

Se prodava Opel astra 96 god 1.7


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

14 јул 13:19MERCEDES E300TD AVTOMATIK

INFO NA 070222194 VENCI INFO NA 070222194 VENCI INFO NA 070222194 V...


111 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

06 јул 19:27Volan audi a3

Kako nov


5.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

25 јун 11:34VW GOLF 5 , 1,9 TDI

VW GOLF 5 , 1.9 TDI , 77 KW/105 KS, 2005 godina , vo ispravna sostojb...


4.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

07 јун 13:00Prodavam passat

Prodavam passat b6 2.0 140


4.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

07 мај 17:12Peugeot 307 1.6

Kolata e vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

30 мар 13:00Delovi za Citroen Saxo 1.5D

Delovi za citroen Saxo 1.5D


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

30 мар 09:52BMW X3 2.0 2006 Facelift

Се продава BMW X3 2.0 2006 Facelift !!! Со убавиот мотор !!! Се пр...


4.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

26 фев 12:18Vw Touareg 2.5 TDI 2004

Se Prodava 3200EUR • 070238357 Volkswagen Tuareg 2.5 TDI 2004 ...


3.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

26 фев 11:30Dodge Caliber 2.0 CRD

Dodge Caliber 2.0CRD 140hp 6 brzini Komplet napraven servis Realn...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

20 јан 16:28Wv passat

Se prodava passatot paradi kupeno novo vozilo passatot e komplet serv...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

28 дек 07:17Se prodava pasat 1.8 benzin

Se prodava pasat 1.8 benzin plin ima ats plin godina 1997 klimatronik...


1.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

27 дек 10:36Fiat Bravo 2007 150hp ITNO

Се продава Fiat Bravo 2007 1.9 150hp 180 000км Регистрација до 20.0...


3.750 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

16 ное 16:29Citroen C4 1.6 HDI

Citroen c4 1.6 hdi 92ks. Se e tip top bez nikakva mana.Poveke info na...


6.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

23 окт 19:10Vw golf VII 2.0tdi

Se prodava golf VII 2.0tdi 150ks. Kolata e vo super sostojba, redovno...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

19 окт 15:58Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам