Богданци
                   
22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volvo fm 380 euro 3 so priprema za euro 5

Se prodava volvo fm 380 kamionot e vo vozna sostojba automatik i bez ...


150 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

20 ное 20:14Scania Euro6

Se prodava Scania Euro 6 R440 vo odlicna sostojba. Kamionot e remon...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

04 авг 11:12Man 19.403

Man 19.403 vo odlicna sostojba. Telefon za kontakt: 070/446 432


5.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

02 јул 14:28Mercedes 2533

Mercedes 2533 2005 god


10 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

06 мар 12:13Scania R440 Euro6

Kamionot e praven remont Nova turbina Novi inektori Kamionot e vo ...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

15 фев 10:06KАТАЛИЗАТОР ЗА VOLVO EEV (EURO5+)

УПОТРЕБУВАН ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА


800 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

16 јул 10:52VOLVO FH440

Standard- 2006. mega -2008.passat-2006.scania-2008


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

29 мај 10:48Zastava 80 10 povolno

Prodavam Zastava 80 10 kompletna vo delovi i dosta povolno


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

07 фев 14:00Se bara sofer vo bg dokumenti!!!

Relacija:Germanija,Belgija,Francija poveke info na :Angel:072209998


70 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

16 јан 12:10VOLVO FH440

Delovi za motor fh 440 bregasta kompjuter motorna karter radalica ine...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

15 јан 21:38Pumpa za visok pritisok- Scania R420, euro 5

Prodavam pumpa za visok pritisok za Scania R420 euro 5 viber: 0049...


250 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

28 сеп 19:34Pumpa cevka za gorivo Scania euro 5 R420

Prodavam cevka za dovod na gorivo- scania R420,euro 5 viber: 00491...


75 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

28 сеп 19:31Centrifuga za ulje- Scania

Prodavam centrifuga za ulje za Scania euro 5 Viber:0049157556688...


100 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

28 сеп 19:27Kompresor za Scania R420 euro 5

Prodavam ispraven kompresor za vozduh za Scania R420, euro 5 vib...


250 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

28 сеп 19:22Ladnik za Scania Euro 5 R420

Prodavam poloven ladnik za voda - Scania euro 5 R420 Viber: 004915...


200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

28 сеп 19:03Ladnik za Scania Euro 5 R420

Prodavam poloven ladnik za voda - Scania euro 5 R420 Viber: 004915...


200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

28 сеп 19:02SCHMITZ

Мотор Carier Maxima 1300, 12320ч, во топ состојба. Приколката е регис...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

10 сеп 21:01MAN 440 NA DELOVI

Се продава MAN на делови, може и комплет со дефект мотор. Регистриран...


3.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

10 сеп 20:47MAN 440 NA DELOVI

Се продава MAN на делови, може и комплет со дефект мотор. Регистриран...


3.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

10 сеп 20:41Kamioni prikolki delovi

Polovni delovi za volvo euro 5 motor menjac deferencijal


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

27 јул 13:39Delovi za euro 5

Motor menjac deferencijal glavcini delovi od kabina kompresor ladnici


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

29 јун 22:22Delovi za Volvo

Bregasta blok radalica razvodn ikinektori


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

26 ное 23:35Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам