1067 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES E 220 CDI 170 KS AVANTGARDE KOZA AVTOMAT-10.MT Auto

MERCEDES E 220 CDI 170 KS, AVANTGARDE BLUE EFFICIENCY - UVEZEN OD S...


11.999 €
или предлог цена
19 мар 22:07Промовирано

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 165000 KM NOVA -13..MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 165000 KM EURO5 ! ! ! - KOLATA E BUKVALNO...


7.200 €
или предлог цена
Денес 15:37Промовирано

HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140 KS TYPE R 5VRA UVOZ CH - 08.MT Auto

HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140 KS TYPE R OPREMA UVOZ SWISS CH - KOLATA E B...


5.800 €
или предлог цена
17 мар 10:02Промовирано

Skoda SuperB 2.0tdi

Skoda superb 2.0TDI 12. dekemvri 2011 god. NEUVEZUVANA KUPENA VO MK....


9.000 €
или предлог цена
Денес 22:13MERCEDES B200 cdi AMG look 136 hp

Mercedesot e vo odlicna sostojba. AMG optic, so mercedesov moto...


По Договор
или предлог цена
Денес 21:37MERCEDES C 220 CDI 170 KS CH

Nov uvoz od CH Mercedes C 220 cdi proizveden 10 mesec 2010 god...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.900 €
Денес 21:37MERCESES E220CDI AVTOMATIC

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI - Климатроник (Thermotronic) , - Н...


6.100 €
или предлог цена
Денес 20:35Mercedes C 250 CGI 204 ks (so 1.8 motor) CH

Kolata e donesena so vozenje od 🇨🇭🇨🇭 i se plateni site davacki i ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.500 €
Денес 20:01Peugeot Partner 1.9

Se prodava Peugeot Partner 1.9D Ne e kako novo :) vo vozna sostojb...


1.999 €
или предлог цена
Денес 19:03Mercedes e220 EVO

Perfektna sostojba Registriran cela god Bezz zamena


7.200 €
или предлог цена
Денес 19:00Mercedes E220 W211

Kolata e pali vozi, registirana do 30 mart 2023 Prv gazda vo mk, lic...


5.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 €
Денес 18:41Se prodava Ford Escort 1.8 TD

Se prodava Ford Escort 1.8 TD,registriran do 11ti mesec 2023 godina. ...


1 €
или предлог цена
Денес 18:23Mercedes c200

ОПРЕМА: Електрика на стакла Сензори за дожд Електрика на седишта Клим...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:10Daewoo Matiz 0.8 Benzin

Se prodava Daewoo Matiz 2004 godina 0.8 benzin osnoven model so klima...


1.650 €
или предлог цена
Денес 17:55  НОВ ОГЛАС

Renault Megane 2 1.4 16v Benz/Plin

Renault Megane 2 1.4 16v Benzin Plin Reg do mart 2024 Napraven komple...


2.999 €
или предлог цена
Денес 17:24Audi A4 2.0 TDI 2010

Audi A4 2.0 TDI 2009/2010 godina Exstra sostojba Komplet servis(rebr...


1 €
или предлог цена
Денес 16:58Mercedes w204 AMG OPTIC

Mercedes Benz w204 V6 AMG OPTIC 320cdi 165kw Full oprema Novo sport...


11.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 €
Денес 16:43PERFEKTEN MERCEDES CLA URBAN FACELIFT

Mercedesot e vo perfektna sostojba,tehnicki nema ni edna zabeleska ( ...


18.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.250 €
Денес 16:23Se prodava JUGO FLORIDA 1.3 EFI

Se prodava JUGO FLORIDA 1.3 EFI registrirana do 18.07.2023 . Kolata i...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Денес 15:57Renault clio 1.5 dci

Renault clio 1.5 dci ***поседува серво волан,електрика на стакла и р...


1.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.950 €
Денес 15:52VW PASSAT 2.0 TDI 8V 140 KS HIGHLINE KOZA UVOZ CH-06.MT Auto

VW PASSAT 2.0 TDI 8v 140 KS HIGHLINE NOV UVOZ SWISS CH - 190000 KM G...


6.600 €
или предлог цена
Денес 15:39OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ GERMANY - 05.MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 182000 km NOV UVOZ GERMANY - SERVISIRANA N...


3.200 €
или предлог цена
Денес 15:39SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS STYLANCE NOV UVOZ- 08.MT Auto

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS STYLANCE NAJVISOKO NIVO NA OPREMA NOV UVOZ ...


5.200 €
или предлог цена
Денес 15:39OPEL CORSA 1.2 80 KS 112000 KM UVOZ GERMANY - 10..MT Auto

OPEL CORSA 1.2 80 KS 112000 km NOV UVOZ GERMANY - 2 KLUCEVI SERVISIR...


4.400 €
или предлог цена
Денес 15:39OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS COSMO 165000KM - 11.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS 165000 KM EURO5 ! ! ! - NOV UVOZ GERMANIJ...


6.999 €
или предлог цена
Денес 15:39OPEL CORSA 1.2 80 KS 137000KM COSMO KOZA - 08.MT Auto

OPEL CORSA 1.2 80 KS 137000 KM COSMO KOZA - SERVISNA KNISKA NOVA UNI...


3.500 €
или предлог цена
Денес 15:38PEUGEOT 207 1.4 90 KS 153000KM UVOZ CH - 08.MT Auto

PEUGEOT 207 1.4 90 KS 153000 KM UNIKAT NOVA ***** 153000 KM ***** NO...


4.200 €
или предлог цена
Денес 15:38VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE LED NAVI XENON -12.MT Auto

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI PDC NOV UVOZ SWISS CH - NAJDO...


11.500 €
или предлог цена
Денес 15:38OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 165000 KM NOVA -13..MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 165000 KM EURO5 ! ! ! - KOLATA E BUKVALNO...


7.200 €
или предлог цена
Денес 15:37AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2X S-LINE KOZA LED NAVI - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS SX S-LINE EDINSTVENA VO MK ! ! ! - 3 KLUCEVI,...


8.999 €
или предлог цена
Денес 15:37AUDI A3 1.6 TDI SPORTBACK FEJSLIFT 112000KM - 14.MT Auto

AUDI A3 1.6 TDI FEJSLIFT SPORTBACK NOV UVOZ - SERVISIRANA KOMPLET, ...


9.500 €
или предлог цена
Денес 15:37TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 NOVA - 08..MT Auto

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 6 BRZINI 4X4 UNIKAT NOV **** 146000 KM, 3...


8.500 €
или предлог цена
Денес 15:37VW GOLF 1.6 TDI 105 KS 135000 KM HIGHLINE NAVI - 11..MT Auto

VW GOLF 1.6 TDI 105 ks HIGHLINE NAVI PDC - 135000 KM GARANCIJA SERVI...


7.900 €
или предлог цена
Денес 15:37FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 167000 KM TITANIUM - 10. MT Auto

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS TITANIUM NOV UVOZ ITALY - 167000 KM, NOVI...


5.200 €
или предлог цена
Денес 15:36FIAT 500 1.2 70 KS 116000KM ABARTH LOOK CH - 08..MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 116000 KM SPORT ABARTH LOOK - 116000 KM ! ! ! EDI...


5.300 €
или предлог цена
Денес 15:36FORD FIESTA 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM UVOZ CH - 10.MT Auto

FORD FIESTA 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM ECONET NOV UVOZ SVAJCARIJA - 150...


5.400 €
или предлог цена
Денес 15:36MAZDA 2 1.3 85 KS 150000 KM UVOZ CH - 09..MT Auto

MAZDA 2 1.3 85 KS UNIKAT NOVA UVOZ CH SWISS ***** 150000 KM ***** NO...


4.500 €
или предлог цена
Денес 15:36OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ GERMANY - 08.MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ GERMANY - SERVISNA KNISKA NOVA UN...


4.400 €
или предлог цена
Денес 15:36VW POLO 1.2 TDI 75 KS NAVI HIGHLINE UVOZ CH - 12.. MT Auto

VW POLO 1.2 TDI 75 KS HIGHLINE NAVI NOV UVOZ SVAJCARIJA - 144000 KM,...


6.500 €
или предлог цена
Денес 15:36VW POLO 1.2 60 KS 133000 KM NOVO - 08..MT Auto

VW POLO 1.2 60 KS 133000 KM GARANCIJA ZA KM ! ! ! - SERVISNA KNISKA ...


3.900 €
или предлог цена
Денес 15:35MAZDA 2 1.3 86 KS 150000 KM UVOZ CH - 09. MT Auto

MAZDA 2 1.3 85 KS UNIKAT NOVA UVOZ CH SWISS ***** 150000 KM ***** NO...


4.800 €
или предлог цена
Денес 15:35VW POLO 1.2 TDI 75 KS NAVI HIGHLINE NOVO - 11.. MT Auto

VW POLO 1.2 TDI 75 KS HIGHLINE NAVI NOV UVOZ HOLANDIJA - 185000 KM, ...


6.800 €
или предлог цена
Денес 15:35MAZDA 3 1.6 HDI 90 KS FEJSLIFT UNIKAT NOV UVOZ - 08.MT Auto

MAZDA 3 1.6 HDI 90 KS UNIKAT NOVA FEJSLIFT ***** 150000 KM ***** NOV...


4.600 €
или предлог цена
Денес 15:35Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам