Кривогаштани
                   
341 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat sedici 1.6i 4wd Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Fiat sedici 4wd🇨🇭🇨🇭 1.6 4wd Benzin 79kw.. 2007GODI...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 17:10Промовирано

Alternator za mercedes w211 E280/E320 v6 cdi

Alternatorot e ispraven Tel:070423798 070423798


1 €
или предлог цена
Денес 14:26Aprilia rs Rs4 50 125 Derbi gpr bandaz bandas

Gumata ne e vozena


1 €
или предлог цена
Денес 14:26Се продава Застава Пикап

Се продава Застава Пикап бензин/плин 2000 година во добра состојба. Н...


1.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Golf 5 1.9 TDI 66kw

Registriran servisiran klima ispravna ladi atest foli 4 el stakal sre...


4.400 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 12:10VW PASSAT 2.0 TDI 103 KW 140 KS 2007 GODINA

Prodavam vw passat 2.0 tdi 103 kw 140 ks proizvedena 2007 godina. Kol...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 10:47BMW 118 D 105 KW 143 KS 2008 GODINA

Prodavam bmw 118 d 105 kw 143 ks proizvedena 2008 godina. Kolata e vo...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 10:47Audi a3 1.9

AUDI A3 1.9 TDI 77KW 105KS BKC Audio e vo odlicna sostojba Registrir...


4.900 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 10:37Redosealka IMT 23 reda

Se prodava redosealka IMT 23 redna vo odlicna sostojba poveke info n...


949 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

Денес 09:52se prodava viluskar vo odlicna sostojba

se prodava viluskar vo odlicna sostojba so 4 komandi , vredi da se vi...


4.999 €
или предлог цена
Денес 09:52ploca za IVECO samar sedlo

se prodava odlicen samar za vlekac so garancia visina na samarot e 14...


123 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

Денес 09:52bandasi felni BMW 5x120 so letni gumi

se prodavaat 4 isti bandasi so se gumi, moze i odelno bandasite se vo...


199 €
или предлог цена
Денес 09:52gumi 315 70 dobri 8 parcina

se prodavaat gumi vo solidna dobra sostojba cena mnogu povolna skor...


123 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

Денес 09:50  НОВ ОГЛАС

BMW X5

Bmwto se prodava samo za kes. Od oprema poseduva se za taa godina. ...


5.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 22:54MERCEDES BENZ S320CDI 2003 FEJSLIFT S320 CDI REG.CELA GODINA

MERCEDES S320CDI 2003 CENA5500💶 MOZNA ZAMENA 📲076337899📱REGISTRA...


5.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 18:25  НОВ ОГЛАС

Beogradski drljaci so fabricki klinci

Kvalitet nezamenliv, spreni direkno za na niva


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 17:20Masina za ronejne i melejne

Vo super sostojba


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 17:20Slovenska masina za kompiri

Masinata sadi, kopa i grli


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 17:20YUGO TEMPO 1.1

Se prodava yugo tempo 1.1 so atest plin registrirano 071952455 JANE...


650 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 16:23Mercedes Benz ML 280

Во одлична состојба прва регистрација 2010 година направен е мал и го...


11.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 16:11Audi A4 1.9 TDI 66kw 90ks , KLIMATRONIK ,(passat,polo,punto)

❇️Audi A4 1.9 TDI 66kw 90ks 1997 Godina ➖️Kolata e vo Perfektna Sost...


2.599 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 10:33ZETOR MAJOR 80

Novv


2 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 10:19FORD S-MAX 2.0TDCI 2007 S MAX 2.0 TDCI

FORD S-MAX 2007 2.0TDCI 7 SEDISTA CENA 5500💶 MOZNA ZAMENA REGIST...


4.900 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 03:26MERCEDES E320 2005 AVANTGARD REG.ZELEN KARTON 07.2023 E320

MERCEDES E320 2005 AVANTGARD CENA 6800€ MOZE ZAMENA 📲076337899📱 ...


6.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.800 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 03:25MAZDA CX-7 2.3DISI BENZIN/PLIN 2009 CX7 CX 7 2.3 DISI

MAZDA CX-7 2.3DISI 2009 BENZIN/PLIN REGISTRACIJA 10.2023 MOZNA Z...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 03:25MITSUBISHI 2.0 TDI GRANDIS 2007 7 SEDISTA 2.0TDI(VW MOTOR)

MITSUBISHI GRANDIS 2007 7 SEDISTA 2.0TDI(VW MOTOR) CENA 4500💶 MOZNA ...


4.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 03:25SUBARU Justy 1.3 AWD 4x4

SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina KLIMA - LADI ODLICNO SERVO...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 дек 22:40Mercedes CLS 220

9 G-tronic Registriran cela godina, kolata e kako nova Moze prove...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 дек 19:45Aprilia rs rs4 derbi gpr bandaz

Bandazot e kako nov gumata ne e vozena 070 423 798


1 €
или предлог цена
01 дек 16:02Ford Mondeo mk2 -99

Se prodava ford mondeo 1.8t 90ks vo perfektna sostojba reg cela godin...


999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.000 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 дек 12:37VW Polo 1.0 MPI so ATES PLIN , Klima Ladi (punto,corsa,lupo)

🟢VW Polo 1.0 MPI so ATESTIRAN PLIN (dizna sistem)      Mnogu ekonomi...


2.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.450 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 дек 11:04VW Polo 1.4 MPI so Klima ured ,vo Top Sostojba (punto,corsa)

❇️VW Polo 1.4 MPI Benzin 44kw 60ks ✔️So Ful Oprema (Klima Ladi , El ...


2.100 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.250 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 дек 11:04Fiat Punto 1.9 jtd

Se prodava fiat punto 1.9 jtd 2000 god registrirano do 07.09.2023 vo ...


1.300 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

30 ное 22:51Opel Corsa 1.0

Lice za kontakt 078 980 555


1.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

30 ное 17:31Rezervoar 600L

Се продава 600 литарски резервоар, екстра цена.


12.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

30 ное 15:47Се продава трактор имт 539 во одлична состојба

Се продава трактор имт 539 во одлична состојба год на производство 19...


5.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

30 ное 15:26Mercedes Sprinter 311 cdi 80kw 110ks

Се продава товарно комбе Мерцедес Спринтер 311 cdi 80kw 110ks 2009 го...


9.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

30 ное 15:26Pcenica uvrejkena

Pcenica uvrejkena okolu 90 vreki 4500kg


22 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

30 ное 13:22Fiat sedici 1.6i 4wd Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Fiat sedici 4wd🇨🇭🇨🇭 1.6 4wd Benzin 79kw.. 2007GODI...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 17:10Hyundai i20 1.2i Nov uvoz svajcarija

🇨🇭SE PRODAVA HYUNDAI I20 1.2 BENZIN 🇨🇭 2011god 57kW 149.000k...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 17:10Audi A7 3.0TDI Quattro nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭AUDI A7 3.0 TDI 245HP QUATTRO S-TRONIK🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2011g...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 17:10Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам