Прилеп
                   
2010 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

BMW G30 530 X DRIVE SPORT LINE 2017

.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 јан 15:11Промовирано

Mercedes C220

Se prodava mercedes C220 2012 godina mnogu zacuvan. 4 novi Good Year ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 €
Прилеп

Автомобили

13 дек 21:16Промовирано

LADA NIVA 1.7i 2011GOD OD PRV GAZDA

- SE PRODAVA LADA NIVA 1.7i - PROIZVEDENA 2011 GODINA - POMINATI ...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:24SUZUKI MARUTI... ODLICNO... 0000

ODLICNO PRV GAZDA NOVI ZIMSKI GUMI. MNOGU ZDRAVO KOLICE CENA 600 ...


620 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:05MERCEDES C 200 CDI REDIZAJN !!!

MERCEDES C 200 CDI 2004/5GOD. FULL OPREMA : KOZA . 2 X DUBLEDYN DVD...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:04FORD FIESTA 1.6 HDI 2010 god.

FORD FIESTA 1.6 66KW 2010 GOD. FULL OPREMA, ZIMSKI GUMI, NOV UVOZ OD...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:04WV TOURAN 2003/2004GOD. EXTRA!!!

WV TOURAN 1.9 TDI FULL OPREMA: KLIMA , ABS , ESP , ESR , BOARD KOMPI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:04WV GOLF 5 PLUS 1.9 TDI NOV!!!!!

WV GOLF 5 12M.2005 G. FULL OPREMA 17" OZ ALUMINIUMSKI BANDASI ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:04CITROEN NEMO 2010 1.4 HDI!!!

CITROEN NEMO 12M 2010 GOD. LIMITED EDISHN FULL OPREMA EDEN SOPSTVENIK...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:04Passat 1.6 TDI

WV PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 kw, 105 ks 2010 god Poseduva full ...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Ford Fiesta 1.3 atest-plin.

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin-plin atestiran , klima, kuka. regi...


1.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Голф 5

Целосно среден голф без денар вложувсње


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Nissan X Trail

Se prodava Nissan X Trail 2004 g 2.2 136 ks 4x4 Registriran do 07 m...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Passat 2.0 170ps

Passatot e vo odlicna sostojba Full oprema Parking senzori Greja...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:48Mercedes E 220 CDI

Se prodava mercedes e220 w211 Registriran so zelen karton Servisi...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:24AUDI A5 2.7 automatik

Audi 2.7 tdi sportback avtomobilot e so full oprema vo perfektna sost...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:20Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g

✅ Se prodava Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g ✅ Registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:20PASSAT R LINE 190KS FUL EXTRA

Se prodava (ili zamenuva)Passat R-line 2.0 tdi 190ks so naj ful oprem...


28.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:15  НОВ ОГЛАС

MINI COOPER CLUBMAN 1.6 HDI 2009

ABS AIRBAG X8 PANORAMA KROV ELEKTRICEN ABIENTALNO SVETLO TEMPOMAT...


5.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:09Delovi od motor 2.0TDI BKD

Se prodava motor 2.0TDI BKD motor na delovi


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:05MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 150KS 4X4 2014 GODINA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 150KS 4X4 2014 GODINA NAPRAVEN GOLEM I MAL S...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:02NISSAN MICRA 1.4 66KW BENZIN/PLIN

NISSAN MICRA 1.4 66KW BENZIN/PLIN 4 NOVI GUMI M S


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:02Mini Cooper 1.6 - kupen od CH so servisna kniska

Kolata e vo odlicna sostojba, nikogas ne e farbana, redovno servisira...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:58Pezo 307 2,0hdi 2003g

Se prodava pezo 307 2,0hdi 2003g reg so oprema prva farba zacuvano vn...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:57Audi Q7

Se prodava Audi Q7 servisiran pred 3000km F1 menjac, greaci na predn...


9.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:51Citroen Xsara 2.0VTS Reg-Mozna zamena

Xsara Vts fabricki 2.0 170ks perfekten motor mnogu brza sega servisir...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:50SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Vw Polo 1.2 Benzin Registrirano Od Oprema Poseduva ...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:42FORD FOCUS TITANIUM EXTRA ZACUVAN

KOLATA E EURO 5 1.6hdi 8v.115ks. FULL OPREMA NAJ VISOKO NIVO KOM...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:36SE PRODAVA FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006g 66kW

SE PRODAVA FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006g 66kW KOLATA E VO ODLICNA SOSTO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW

SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33mercedes c220 cdi coupe

top sostojba 2003 godina panorama krov, navigacija registracija 1...


11 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:27golf 5 plus

top sostojba reg edna godina 1.6 tsi mnogu eftin za vozenje i odrzav...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:27Se Prodava GOLF 5

Samo denes 4700 e hitno Se Prodava GOLF 5 (1.9 tdi) Donesen Od ...


4.700 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:22BMW 318D - 2008 - Servis i Registracija 10.2023

Prodavam BMW 318D 143KS 2.0 motor FULL OPREMA, mejnac so 6 brzini kol...


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:21OPEL CORSA D 1.3 Cdti EURO 5 2011

OPEL CORSA D 1.3 Cdti 70 kw 95 hp EURO 5B so 5 STEPEN MENUVAC SERVIS...


1 €
или предлог цена
- 95 % Попуст
21 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:18***SEAT LEON 1.9tdi 105ks 2006g. Perfektna sostojba ***

sredeni dokumenti do registracija


1 МКД
или предлог цена
- 98 % Попуст
47 МКД
Прилеп

Автомобили

Денес 11:17Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

alfata e top sosojba regisrirana do 22.09.2023 godina. Pred 20 000km ...


2.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:17OPEL MERIVA B 1.7 Cdti 2010

KOMPLETNO ISPRAVNA SITE REDOVNI SERVISI NA VREME REGISTRIRANA DO 12...


51 €
или предлог цена
- 59 % Попуст
123 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:17VW TOURAN TDI EXTRA!!!

1.6 tdi servisiran registriran 7sedista vo odlicna sostojba bez nikak...


8.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:08Delovi делови w210 w 210

Se sto vi treba ekstra ceni Prakam i po kargo


10 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:45pezo 206 1.4 i za delovi komplet

za delovi komplet....


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:25Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам