Прилеп
                   
2028 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.100 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

HYUNDAI ix35 2.0 crdi 4x4 2013

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM I E 4X4 SO FULL OPREMA VO ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM VO KIA TOP SOSTOJBA DONESE...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

MERCEDES COUPE E 350-extra sostojba!!!

Kolata e vo perfektna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i ...


15.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:38MERCEDES BENZ E 350 COUPE-PERFEKTNA SOSTOJBA!!!

Kolata e vo izvonredna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i...


15.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:38MERCEDES E350 AMG COUPE PERFEKTEN!!!

Kolata e vo izvonredna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i...


15.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:38MERCEDES E350 2011 PERFEKTEN!!!

Kolata e vo izvonredna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i...


15.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:38MERCEDES E350 COUPE AMG 2011

Kolata e vo izvonredna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i...


15.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:38Citröen C5 2.0 HDi

Se prodava Citroen C5 2009 godina 2.0hdi 136ks,mnogu ekonomicen motor...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:33Opel Corsa 1.3 CDTI

Corsata e vo odlicna sostojba,domakinski zacuvana bez zamerki vo inte...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:33SE PRODAVA Mercedes E 200

070 259 285


25.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
26.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:58Golf 5 dizel 1.9 tdi odlicen

Golfo e vo odlica sostojba garaziran servisiran so novi gumi nov akom...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:31SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW

SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:29SE PRODAVA RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2010g 81kW 110ks

SE PRODAVA RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2010g 81kW 110ks KOLATA E VO ODLI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:29Se prodava mercedes A 190

Koliceto e ekstra pali vozi! Registracija pominata!!!


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:27Opel Astra 1.9 cdti

Opel Astra 1.9 cdti Klima ispravna registrirana euro kuka aluminiumsk...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:10Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 79KW, 2004g, moze zamena

Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6HDI 79KW(110KS), 2004g.,reg do 08.2022,...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.200 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:17Delovi za passat b5

Delovi za passat b5 1999 godina 1.9 tdi 110ks Prakam i po kargo a mo...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:15FIAT BRAVO 1.4i 2012GOD

FIAT BRAVO 1.4i 2012GOD 66KW BENZIN-PLIN ATESTIRAN KLIMA ALUMINUM...


4.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:43NISSAN X-TRAIL 2.2DCI 2007GOD. 4X4

NISSAN X-TRAIL 2.2DCI 2007GOD. 100KW 4X4 4WD. LOCK DIZEL TEMPO...


6.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:43SEAT LEON 1.6TDI 2013GOD. AVTOZLATESKI

SEAT LEON 1.6TDI 2013GOD. 66KWDIZEL TEMPOMAT CLIMATRONIK DVOZONSKI...


9.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:43SEAT IBIZA 1.2TDI 2011GOD AVTOZLATESKI

SEAT IBIZA 1.2TDI 55KW 75KS 2011GOD SPORT TOUR DIZEL TEMPOMAT CL...


5.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:42PEUGEOT 308 1.6i 2014GOD AVTOZLATESKI

PEUGEOT 308 1.6I 2014GOOD BENZIN 92KW LED SVETLA NAPRED I NAZAD SP...


9.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:42BMW 316i 2008GOD 90KW AVTOZLATESKI

BMW 316I 2008GOD 122KS 90KW2008GOD TEMPOMAT CLIMATRONIK DVOZONSKI ...


5.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:42Audi a6 s-line

Se prodava audi a6 quatro registrirano do 8.2023 so zelen karton s-li...


5.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:19Vw passat B8

Vw passat b8 1.6 tdi 88kw 2015 registriran do april 2023 so zelen k...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:06Peugeot 207 1.6 бензин - ТОП СОСТОЈБА !!!

Се продава Peugeot 207 1.6 бензин во БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА Колата е...


3.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:38Volkswagen Golf V 1.4 бензин/плин во БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА

Се продава Vw Golf 1.4 80кс бензин/плин Автомобилот е максимално за...


4.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:37Se prodava AUDI A4 2.0 TDI 8V 7G AVTOMATIK

Kolata e vo super sostojba so servisna kniska do posleden km so novi ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:10Audi a3 1.9 tdi kes zamena

Najdobroto audi od ostanatite Site stakla 2004 Enterier apteka K...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:01Audi a3 1.9 tdi 77kw 105ks exstra socuvano

.


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:48  НОВ ОГЛАС

BMW X6 3.0D 2011GOD. AVTOZLATESKI

BMW X6 3.0D 2011GOD DIZEL 180KW 241KS TEMPOMAT CLIMATRONIK DVIZON...


24.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:29FORD FUSION 1.4 BENZIN PLIN 2010

☎️071-985-494 ☎️ Ful servis 4 NOVI GUMI debica 205-55-16 Registrir...


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:24FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCI 100KW 136KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA (FABRIKA) 2.0 TDCI 100KW 136KS PEZ...


4.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:24VW PASSAT CC 2011 2.0TDI R-LINE 125KW170KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA FULL SERVIS AVTOMATIK 4...


14.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:24FORD FOCUS 2010 1.6 BENZIN PLIN

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA BENZIN - PLIN PRVA REGIST...


5.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:24BMW 316d во перфектна состојба!

Колата е во перфекта состоја! Servisirana na sekoj 10.000km, kако нов...


17.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:24Wv Golf 6 TDI 2011 god Bluemotion

SE PRODAVA GOLF 6 1.6TDI 77KW 2011GODINA PROIZVEDEN UVEZEN OD BELGIJA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:22  НОВ ОГЛАС

Bmw X5 3.0. 7 sedista

Bmw x5 3.0. Full oprema besprekorna sostojba i enterier. Fabricka sos...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:15OPEL COSRA 1.2

Se prodava opel corsa 1.2-16ventili So atestiran plin registrirana c...


1.450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:04Audi A4 1.9TDI B7

Se prodava audi a4 1.9 116ks Registriran servisiran proverka kade s...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:53SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:49BMW 320i Coupe 12/2009

Makedonsko Auto!!! Bmw E92 320i Benzin 125kw/170ks 2009/2010 Potroshn...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:33Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам