Кочани
                   
1047 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN !

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN ! - SEGA UVEZEN OD ITALI...


6.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.350 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:33Промовирано

OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT 2011 PERFEKTNA !

OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT 2011 EURO 5, SEGA UVEZENA OD ...


4.700 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
5.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:32Промовирано

AUDI A5 S LINE 2.0 TDI 190 PS 2016

S line oprema -ABS+ESP+ASR -Климатроник (три зони) -Алу бандажи со...


24.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mercedes clk270

Dobro zacuvana redovno servisurana


4.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 23:32NISSAN PRIMERA 2,2 DI orginal Japonsko

Се продава Нисан примера со највисоко ниво на опрема за оваа кола, с...


2.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 23:19SEAT IBIZA 1.4TDI 2009

SEAT IBIZA 1.4TDI 2009 GODINA REGISTRIRANA NOV AKOMULATOR SO GARANC...


5.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 23:19Renault Megane 2 originalen xenon far

Prodavam originalen xenon desen far so trafo i avtomatska nivelacija....


1 МКД
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 20:49" GOLF 6 1.6 TDI 77 KW"

Golf 6 1.6 tdi 77kw 105 ks Registriran so zelen karton 238 000 ilja...


8.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:28Bmw e60

Kolata e vo odlicna sostojba poveke info na tel broj 076288522


4.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:00Glava za daewoo matiz

Poveke info 077651000


5.555 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:00  НОВ ОГЛАС

DELOVI ZA CITROEN BERLINGO 1998G

Delovi za Citroen Berlingo 1998god se sto vi treba ( samo delovi )


111 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:28Audi and 1.9tdi 110ks

Se prodavat delovi za audi a4 2000god I vw passat 2000 karavan


325 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:28DELOVI ZA FORD KA BENZIN

SE STO VI TREBA ZA FORD KA 078282449 BOBAN


111 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:27DELOVI ZA FIAT TIPO 1.9 TD

Se prodavat polovni delovi za Fiat Tipo 1.9 TD Siber ( se do posledn...


111 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:27DELOVI ZA RENAULT SCENIC 2.0 8V

Polovni delovi za Renault Scenic 2.0 8V automatic poveke inf 078-282-...


111 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:27DELOVI ZA CITROEN BERLINGO

Se prodavat polovni delovi za CITROEN BERLINGO 1.8 benzin/plin dizna ...


111 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:27Nissan X TRAIL

SAMO PREDNA NE E 4X4 ZELEN KARTON SERVISIRAN A Tes kuka A Tes za...


6.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:00VW Touareg 2004

Voziloto e vo odlicna sostojba so ful oprema Pali vizi ima evro kuka ...


2.750 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.000 €
Кочани

Автомобили

Денес 17:46VW POLO 1.4TDI NOV UVOZ GERMANIJA STAKLO

POLO 1.4TDI 2006☆NOV UVOZ GERMANIJA !!! SAMO 137000 KM PLATENI SE ...


3.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:42SKODA FABIJA 1.4 TDI NOV UVOZ GERMANIJA

SKODA FABIJA 1.4 TDI 2005G☆NOV UVOZ GERMANIJA !!! SAMO 149000 KM ...


3.499 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:42VW POLO 1.2 TDI GERMANIJA BLUE MOUTION

VW POLO 1.2 TDI BLUE MOUTION 2012G☆NOV UVOZ GERMANIJA !!! SAMO 170....


7.199 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:42Golf V 2.0 FSI Sportline

Se prodava Golf V 2.0 FSI 2005 god. 110 kw/150 ks Registriran do 10.2...


3.600 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 €
Кочани

Автомобили

Денес 17:35VW POLO 1.4 TDI *** ODLICNO ****

KOLATA E NOV UVOZ VO ODLICNA SOSTOJBA BEZ GRESKA REGISTRIRANA DO SE...


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:49FIAT PANDA 1.1 BENZIN 112 000 KM

NOV UVOZ REALNI 112 000 KM SERVISNA KNISKA PLATENI DAVACKI ODLIČN...


3.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:49VW POLO 1.2 BENZIN NOV UVOZ ODLICNO

KOLATA E NOV UVOZ SLOVENIJA ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO RE...


2.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:49FORD FUSION 1.4 TDCI NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ 1.4 TDCI ( 80 KS) ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVAC...


2.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:48MERCEDES E 200 KOMPRESOR ***NOVA***

KOLATA E UVOZ GERMANIJA SEGA CARINETA I PLATENI DAVACKI KUPENA OD ...


6.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:48VW GOLF 2.0 TDI UVOZ GERMANIJA

GERMANIJA DONESENA SO VOZENJE PERFEKTNA SOSTOJBA ODLICEN MOTOR ...


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:48RENAULT CLIO 1.5 DIZEL UVOZ GERMANIJA

RENAULT CLIO UVOZ GERMANIJA 🇧🇪🇧🇪🇧🇪 1.5 DCI DIZEL 2008 GODINA...


3.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:47VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION UVOZ HOLANDIJA

NOV UVOZ HOLANDIJA PARKTRONIK GOD 2012 PLATENI DAVACKI KOMPLET O...


5.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:47SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS. UVOZ GERMANIJA

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA SO VOZENJE VO ODLIČNA SOSTOJBA PLATEN...


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:47VW GOLF 6 2.O TDI 81KW

ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRAN SERVISIRAN GOLEM SERVIS.I SET ZAMAEC......


7.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:40AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2010 GOD AVTOMATIK !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - ORIG...


8.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:20VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS 2009 GOD HIGHLINE UNIKAT !!!

- UVEZEN OD ITALIA 🇮🇹 __EURO 5__ - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI ...


7.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:20AUDI A6 C6 2.0 125 KW 2010 G FACELIFT REGISTRIRANA

➖SE PRODAVA AUDI A6 C6 2.0 125 Kw (170ks)➖ 2010 G PROIZVODSTV...


10.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:38  НОВ ОГЛАС

Audi A3 2.0 140hp 3x S LINE 2008g Registrirano

💥💥AUDI A3 2.0 103kw/140hp 2008g💥💥💥 - - - 3x S LINE - - - - - ...


5.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:33  НОВ ОГЛАС

SEAT IBIZA 1.6 TDI 90 KS 2013 GOD !!!

- UVEZENA OD ITALIJA - PLATENI DAVAĆKI DO REGISTRACIJA - FABRICNA...


6.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:50VW GOLF 6 2.0 TDI 140 KS 2010 GOD HIGHLINE !!!

- UVEZEN OD FRANCIJA 🇨🇵 __EURO 5__ - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI...


7.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:50CITROEN C2 1.4 HDI 68 KS 2007 GOD !!!

- UVEZENO OD ITALIA 🇮🇹 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI❗️ - KOLATA...


3.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:50Opel Vectra CDX 2.0 16V

Opel Vectra CDX 2.0 16 V 136 KS PLIN DIZNA SISTEM,potrosnja gradska 1...


1.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:45Audi A3 1.6Tdi S

Се продава Audi A3 1.6Tdi 2009, увезена од Шваіцариза. Колата поседу...


8.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:22Renault Scenik 1.9 88kw 2004g

💥💥💥RENAULT SCENIK 1.9 88kw/120hp💥💥💥 2004godina Mk tabli reg d...


2.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:00  НОВ ОГЛАС

Prodavam BMW X6 (3.0 , m-paket) vo odlicna sostojba

BMW X6 - vo odlicna sostojba - 90.000 km - servisirana redovno vo M-...


55.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
56.800 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:53Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам