Прилеп
                   
121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot boxer

Peugeot boxer Motor:2.2 hdi Proizvedeno:2005 god vo kniska 4 nov...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 21:08Mercedes-Benz Vito

Vito 116 CDI


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 11:18Patnicko VW Transporter

Klimatizirano, Kozen enterier, so odlicna sostojba. za poveke info ko...


14.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 11:17VW Transporter T5 1.9Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T-5 1.9Tdi ✅- Uvoz Holandija ✅- God...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:25PEUGEOT BOHER 2.2 143 KS

NOVI GUMI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM BORT KOMPJUTER TE...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:10Se prodava citroen jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw. Ac klima, ABS, ser...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 08:37leva poluoska za fiat pezo citroen kombi

vo ispravna sostojba...


40 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 08:06VW Transporter T6 2.0Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 фев 14:11kombe vw t3 na delovi

prodavam delovi od kombe vw t3.se sto e na slikite i ima limarija.vra...


12 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 фев 13:48VW Crafter

Se Prodava VW Crafter 20 Sedista 2007 God Registrirano do 07/2023 God...


15.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 фев 20:56Kia 2.7 d 2000 god hitno.exstra cena

070 915 516 za povejke inf kire EXSTRA CENA


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 фев 20:00Iveco 35s14

Iveco 35s14 2009 godina 2.3 motor registrirsno do 05 mesec 1300 kg s...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 фев 15:37Mercedes Sprinter 316cdi Ladilnik 2011god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Sprinter 316 cdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 фев 10:26Mercedes Benz Sprinter

Mercedes Benz Sprinter 516, 515, 416, 413 od 2003 do 2010 godina. Voz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 фев 09:41Ford transit

Ford transit 2.4 TDI 2001 godina registrano nosivos 1500kg povejce ...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 фев 23:41Mercedes sprinter

Se prodava patnicko kombe Mercedes sprinter vo odlicna sostojba cena ...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 фев 18:42RENAULT TRAFIC 1.9TDCI

Se prodava RENAULT TRAFIC 8+1patnicko godina na proizvotsvo 2006 serv...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

04 фев 14:28Mercedes mb 100 d 93g

Prodavam kombe mercedes mb 100d 93g patnicko za 9 lica ispravno. Re...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

04 фев 00:08Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


9.250 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

03 фев 11:24Claas 690 4x4 Silazer

Ima tri kombajni


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 фев 22:58Silazer kombajn 690-695 silazeri

Sulazerite se vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 фев 22:57iveko rival na delovi eftino

iveko rival na delovi eftino od 9 do 20 casot


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 фев 13:38Fiat Ducato 2.0 JTD

Se prodava... Reg do April/2023 4 novi gumi c oznaka tovarni Te...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

01 фев 13:06PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT

PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT OD 1990 DO 2000.


999.999.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

31 јан 13:00ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, ЗАРИБАНИ ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕНТИ КОМБИЊА

ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ КОМБИЊА, ЗАРИБАНИ КОМБИЊА ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕ...


10.000.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

31 јан 13:00Isuzu 3.0 Kiper

Kipero e vo dobra sostojba 2007 godina,4 tona nosivost,novi gumi.Za p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

31 јан 11:34Iveco Kiper

Ivekoto e vo dobra sostojba so 7 sedista plus kiper.2007 godina so kl...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

31 јан 11:32Iveco 65 c18 vo super vozna sostojba

Iveko 2008 vo super sostojba reg do 11 2022


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

31 јан 10:20delovi za kia ceres 98 god

delovi za kia ceres 98 zvonete na 071 813 363 ...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 јан 19:48Itno se prodava Renault Master

Itno se prodava Renault Master tel.079321658 Igor


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 јан 19:41Renault Master

ITNO ITNO ITNO se prodava Renault Master poveke informacii 079321658 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 јан 19:41Spoljer za Kabina MERCEDES FIAT PEUGEOT CITROEN IVECO FORD

Spoljerot ne e nikade osteten proizvodstvo 2017 god izvaden od Iveco ...


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 јан 15:48Transport/selidbi/prevoz na roba

Prevoz na roba niz cela Makedonija Sandak 220 dolzina / 160 visina /...


15 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 јан 09:46IVECO IVEKO SLEP SHLEP EURO 5

Kamionot e vo perfektna sostojba 2011 god 3.0 motor so 170 ks avtomat...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 јан 14:47MERCEDES SPRINTER SLEP SHLEP - EURO 5

Voziloto e vo perfektna sostojba redovno servisirano vo ovlasten serv...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 јан 14:47SHLEP SLEP vlecna sluzba -Sprinter

Shlep vozilo vo ekstra sostojba 2012/11 maksimalno začuvano oprema kl...


19.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 јан 11:53FIAT SCUDO 2009 TOPP

Se prodava mozna e i zamena za kola do 77kw so vasa doplata Fiat sc...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

24 јан 11:13PEZO BOXER PATNICKO

Pezo boxer 2008 god cela godina registrirano original patnicko 12 pa...


9.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

22 јан 22:51iveco frigo

iveco frigo. bez zameni bez poraki.


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

22 јан 08:53KUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA VW T4 TRANSPORTER

Otkupuvam sekakvi kombina od grupacija na vw cuknati havarisani stari...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 јан 18:50Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам