Прилеп
                   
1989 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.790 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Audi A6 (C6) Avant 2.7TDI V6

- Se prodava Audi A6 C6 Avant 2.7TDI V6 132kw 2006/07 godina so S-lin...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

02 фев 17:58Промовирано

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 16:15Промовирано

Chevrolet Corvette LT3 c6 2009 (grey)

Chevrolet Corvette LT3 c6 2009 сива retka боја,LT3 paket LS3 motor 6....


39.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
41.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 04:42AUDI A2 1.4 TDI -MOZI ZAMENA ZA APRILIA SR50

AUDI A2 1.4 TDI -MOZI ZAMENA ZA APRILIA SR50 nad 2010 god 5 stepen m...


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:25RENO GRAND SCENIK 1.5 dci

Reno grand scenik 1.5 dci 5+2 Klimatronik Tempomat Parking senzori


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:19* VW Polo GTI * Moze zamena za pogolemo *

*** VW Polo GTI * 2001 * 2350€ * Moze zamena za pogolemo * Prednost k...


2.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:50PEŽO 407 2.7HDI EXTRA

Napraven kompleten servis.zapoveke info na tel. 078-410-374


5.555 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:38Ford focus

Ford focus 1.6 tdci 110 ks Proizvedena 2005 godina Registrirana ce...


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:16Renault Kadjar Рено Каџар

Се продава renault Kadjar,2017 год. 1.5 дци ,110 кс. Возилото е серв...


16.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
16.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:11Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.850 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.200 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:50Се продава Ssangyong Rexton 2.7 XDI

-2004 година -4х4 редуктори -Електрика на стакла и ретровизори -Ц...


5.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:07Audi TT

Audi TT


5.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:05Bmw e46 1.6ti benzin/plin dizna 2002 2500e

Bmw Vo odlicna sostojba mozi i zamena za stranski gip 4×4 Se fu...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:43Golf benzin plin atest klimatronik

Golfo ima plin atest vnesen vo sobrajkajna klimatronik ispraven ladi ...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:27Prodavam polovni delovi za Renault Megane

Kolata e kompletna I vo vozna sostojba, motor I menuvac vo odlicna so...


123.456 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:15GOLF VI 1.6TDI **STYLE**BLUEMOTION** MODEL 2012

SO VISOKO NIVO NA OPREMA GREACI NA SEDISTA - KLIMATRONIK - TEMPOMA...


9.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:58  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Vw Polo 1.2 Benzin Registrirano Od Oprema Poseduva ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:37Audi a6 s-line

Se prodava audi a6 quatro registrirano do 8.2023 so zelen karton s-li...


4.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:32Opel astra1.4 benzin plin

Prekrasno vozilo odrzuvano redovno i domakinski vo perfektna sostojba...


1.399 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:25VW Caddy

Tovarno so stakla na zadnite vrati. Kupeno od evn.So 2.0 sdi motor s...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:23ZASTAVA FICO FIKO 750 [850]

SE PRODAVA ZASTAVA 750 VO ODLICNA SOSTOJBA ZASTAVA 750 850 FICO FIKO...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:14E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 g,cela godina registracija, avtom...


5.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:58Seat leon 1.4 tsi 2011

Se prodava seat leon 1.4 tsi 2011 Uvezena od CH Registriran Full o...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:51SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:42Mercedes S 320 cdi vo top sostojba

Se prodava Mercedes S 320 cdi 2001 g Mnogu socuvan vo odlicna sostoj...


2.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:35  НОВ ОГЛАС

Opel cora twinsport 1.2

Kolata e tip top super. novi gumi so aluminski bandazi karoserija st...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:35Mercedes c320 top sostojba

Se prodava mercedes c320 2005 godina Servisiran na vreme i registrira...


5.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:29Peugeot 308

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:29OPEL ANTARA 2.0CDTI 4x4 - 2008

SE PRODAVA OPEL ANTARA 2.0 150KS 2008 VOZILOTO E EKSTRA ZACUVANO KAK...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:10KIA CEED 1.6 90KS 2008 - UVOZ SWEDEN

VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKII !!! PLATENI SE S...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:10PASSAT 2.0 tdi R LINE 190Ks 2017

Se prodava (ili zamenuva)Passat R-line 2.0 tdi 190ks so naj ful oprem...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:09  НОВ ОГЛАС

VW TOURAN TDI EXTRA!!!

1.6 tdi servisiran registriran 7sedista plus dva celicni bandazi so d...


8.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:49DELOVI ZA MERCEDES ML 164 2008 god!!

Odlicen motor mejnac


55 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:22Se Prodava GOLF 5

Se Prodava GOLF 5 (1.9 tdi) Donesen Od Holandija So Vozejne Prva ...


4.700 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.200 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:53Opel meriva

OPEL MERIVA 1.7CDTI REGISTRIRANA DO:25.01.2024 -4 NOVI GUMI -NOV...


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:51  НОВ ОГЛАС

Mercedes e320cdi

320cdi v6 avandgard 2006god 4ri novi zimski gumi kolata e 100%% is...


6.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:51Delovi od motor 2.0TDI BKD

Se prodava motor 2.0TDI BKD motor na delovi


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:36Opel astra 1.4 plin atest

Kolata e odlicno socuvana bez gram korozija i kit. Nema dodatni troso...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:10  НОВ ОГЛАС

Polo.1.4tdi1000evra.

Motor zakocen.078345602


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:08Passat 2.0 170ps

Passatot e vo odlicna sostojba Full oprema Parking senzori Greja...


5.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:02Mini Cooper 1.6 - kupen od CH so servisna kniska

Kolata e vo odlicna sostojba, nikogas ne e farbana, redovno servisira...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:01NISSAN MICRA 1.4 66KW BENZIN/PLIN

NISSAN MICRA 1.4 66KW BENZIN/PLIN 4 NOVI GUMI M S


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:31Страна 1 од 50

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам