243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Iphone 14 - 256 GB - NOV NEOTPAKUVAN

* 256 GB * Midnight


850 €
или предлог цена
Денес 01:05SONY XPERIA Z5 COMPACT

prodavam ne mnogu koristen sony xperia Z5 compact socuvan, bez greban...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:07Xiaomi note 10 lite so kutija

Xiaomi note 10 lite so 7G ram. Ode komplet so kutija i maska


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 19:21Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G odlično sačuvan 🔹Bez tragi na koristenje ...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:08Redmi 9

Prodavam Redmi 9 pojakiot model 4 so 64 giga Raboti na site mrezi ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:11SAMSUNG GALAXY A03 CORE | ODLICEN

Se prodava Samsung Galaxy A03 Core Zacuvan kako novv Malku koristen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:02Xiaomi Poco X3 NFC 6GB ram 128GB mem

Se prodava Xiaomi Poco X3 NFC Cobalt Blue 6 GB ram +128 GB rom ,telef...


12.200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:18Honor magic 4 lite Nov Nov Nov!!! od A1 moze zamena!!

Honor magic 4 lite nov nov nov !!! Od A1 kupen na 29.11.2022god so ...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:58Xiaomi Redmi 9a

nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez niedna zabele...


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:00iPhone 8 plus / 8 vo fabricka sostojba

Telefonot e vo odlicna sostojba bez maani. Batery health e 90%. Moze ...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 07:38Samsung Galaxy a53 5G NOV SO GARANCIJA

Samo vklucen i so garancija Samsung Galaxy A53 5G. Prekrasen telefon ...


17.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 07:38Se prodava Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Telefonot e vo odlicna sostojba. Sleduva originalen polnac, maska i U...


500 €
или предлог цена
Вчера 07:37Samsung Galaxy s20 cosmic grey

Se prodava dobro socuvan S20, kupen od A1, so zastita na kameri, komp...


250 €
или предлог цена
04 фев 22:08Odlicen Samsung Galaxy Grand Neo +

Malku upotrebuvan. Zacuvan. Bez ostetuvanja i grebnatinki


2.500 МКД
или предлог цена
04 фев 21:26Samsung Galaxy A03 Core

Se prodava Samsung Galaxy A03 Core Zacuvan kako novv Malku koristen...


По Договор
или предлог цена
04 фев 19:02Iphone 11 Pro Max Grey 64GB

Se prodava Iphone 11 Pro Max so dve maski od prv den so zastitno stak...


400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
430 €
04 фев 18:08SAMSUNG A04s

Mobilniot e od TELEKOM operator, kupen na 25.11.2022 so 2 godini gara...


8.000 МКД
или предлог цена
04 фев 15:47Redmi Note 9 Pro kako nov

Se prodava Redmi Note 9 Pro komplet so site dodatoci i kutija Tel...


8.200 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.300 МКД
04 фев 13:53Xiaomi Redmi 8a

Xiaomi redmi 8a ist kako od izlog od prodavnica. Bez tocka-bez grebk...


4.800 МКД
или предлог цена
04 фев 11:59Samsung Galaxy Y i Sony Xperia Acro

Se prodava Samsung Galaxy Y S5360. Maksimalno zacuvan, raboti na site...


2.000 МКД
или предлог цена
04 фев 11:38Iphone 11 purple

Se prodava iphone 11 purple .. telefonot e so full pakuvanje doaga za...


350 €
или предлог цена
04 фев 11:12Iphone 7 (32GB) - black

Se prodava Iphone 7 extra socuvan bez nitu edna grebnatinka Memorija...


5.000 МКД
или предлог цена
04 фев 10:36SAMSUNG Galaxy J7 Pro

Se prodava SAMSUNG Galaxy J7 Pro, socuvan vo odlicna sostojba. Telefo...


4.490 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.990 МКД
04 фев 07:55Samsung Galaxy S22 Ultra ( NOVI )

Se prodavaat novi ne koristeni Samsung Galaxy S22 Ultra 512gb. Modeli...


1.000 €
или предлог цена
03 фев 15:42Samsung Z flip 3

Se prodava kako Nov Komplet so kutija Za contact ve molam na ovoj bro...


680 €
или предлог цена
03 фев 12:14iPhone 14 Pro Max 256gb ( NOV )

Se prodava iphone 14 pro max 256gb deep purple nov ne otpakovan. Gara...


1.430 €
или предлог цена
03 фев 12:13Iphone 11, white neverlock

Prodavam iPhone 11, white, neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen....


По Договор
или предлог цена
03 фев 11:54Odlicno socuvan Redmi 6A

Maksimalno socuvan, bez tragi na koristenje Redmi 6A.


3.500 МКД
или предлог цена
03 фев 11:52REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


14.000 МКД
или предлог цена
02 фев 22:49Nov Honor magic 4 lite od A1 moze zamena

Prodavam Honor magic 4 lite nov,od A1 kupen na 29.11.2022god so cena ...


250 €
или предлог цена
02 фев 16:39Xiaomi 11T

✅Celosno pakuvanje ✅Garancija 15 meseci TMobile ✅Ram memorija 8+3g...


17.200 МКД
или предлог цена
02 фев 16:39Mobilen telefon TCL A30 USA nov

Donesen od America Raboti na site mrezi Cisto Nov nekoristen Prave...


5.000 МКД
или предлог цена
01 фев 22:57Iphone 12 Pro Max

Se prodava Iphone 12 Pro max . Telefonot e vo odlicna sostojba so min...


780 €
или предлог цена
01 фев 13:31Iphone 14 Pro Black/White ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat Iphone 14 pro black i white so 128gb, 256gb i 512gb . Te...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
01 фев 13:25Samsung Galaxy S22 Ultra ( Kako Nov )

Se prodava Samsung Galaxy S22 Ultra kako nov bez tragi na koristenje,...


830 €
или предлог цена
01 фев 13:25Samsung Galaxy Z Fold 3 5G

Se prodava samsung galaxy z fold 3 5g minimalno koristen i e vo odlic...


700 €
или предлог цена
01 фев 13:24Iphone 14 256gb ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 256gb novi ne otpakovani. Cena : 900 evra Z...


900 €
или предлог цена
01 фев 13:24Iphone 13 Pro 512GB,1TB ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat novi ne aktivirani iphone 13 pro gold i black so 1tb i 5...


1.000 €
или предлог цена
01 фев 13:23Iphone 13 (Nov)

Se prodavaat novi ne koristeni Iphone 13 128gb i 256gb memorija. Tele...


770 €
или предлог цена
01 фев 13:23Samaung galaxy A71

Se prodava Samaung Galaxy A71 vo odlicna sostojba so minimalni tragi ...


13.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:23Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам