844 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw. 105 ks. 2008 g. FULL

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. Proizvedena kraj na 2008 god. VO ...


4.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 14:03SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks.

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 - 105 ks. Proizvedena 2008/7 god. VO PERFEKTNA...


5.100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 14:02VW PASSAT B5 UNIKAT

VW PASSAT 1.9 tdi 110ks 81 kw KLIMATRONIK Specijal generalno servisi...


3.299 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:03Gumi 245 45 17

Se prodavaat dve zimski gumi so dobra sara dimenzii 225 45 R17...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Денес 11:35Delovi za Peugeot 206, 2.0HDI - 99god.

Kolata e razhodovana za delovi Tel za kontakt: 070756807!!!


1 €
или предлог цена
Денес 06:36Seat leon

Ne reg realni km se sto ve interesira inb Zamaec dobar menjac moto...


5.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 21:00  НОВ ОГЛАС

Audi a3 1.9tdi delovi

Audi a3 1,9tdi 105ks na delovi motor dobar.Za poveke info pisete na v...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:45Polo 1.9tdi delovi

Polo 1.9tdi 110ks na delovi se sto vi treba.Poveke info na viber:0788...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:45Delovi za bmw e46

Delovi za bmw e46 320d 136ks.Za se so ve interesira pisete na viber:0...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:45Pony Express

Prodavam motor Pony express(PUCH) restavriran.Povekje info na viber 0...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:43Alfa Romeo 156 2.4JTD

Prodavam delovi za alfa romeo 156 2.4JTD 136KS !!! Prakjame po kargo...


22 €
или предлог цена
Вчера 18:11Renault Clio 1.4 16v na delovi

Delovi za renault clio 1.4 16v 100ks motor na 140.000km Tel:07891516...


22 €
или предлог цена
Вчера 18:11Alfa romeo 147 na delovi

Prodavam Delovi za Alfa romeo 147 1.6 16v 105ks Ex tra cenii !! TE...


2 €
или предлог цена
Вчера 18:10Opel Corsa D 1.3CDTI na delovi

Prodavam delovi za opel corsa d 1.3cdti Prakjame po kargo TEL::::...


2 €
или предлог цена
Вчера 18:10Ал. бандажи 15ки

Prodavam al bandasi za alfa 5x98 15ki cena:3000denara dame 071273...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:10Fiat Punto na delovi

Prodavam delovi za Fiat Punto 1.1 8v Prakjame po kargo ehtra ceni !...


2 €
или предлог цена
Вчера 18:09Peugeot 206 2.0 HDI na delovi

Delovi za peugeot 206 hdi 90ks Prakjame po kargo !!! TEL::: 071273...


222 МКД
или предлог цена
Вчера 18:09Citroen Saxo 1.5D na delovi

Prodavam delovi za Citroen saxo 1.5D se do posledno strafce !!! Motor...


2 €
или предлог цена
Вчера 18:09Vw Golf 4 1.9TDI 90/110/131ks na delovi

Prodavam delovi za vw golf 4 1.9TDI 90/110/131ks Tel: 071273951 ...


2 €
или предлог цена
Вчера 18:09Al bandasi 15 5x112

prodavam al bandasi 15ki 5x112 so solidni gumi Tel:071273951 Tel:07...


22 €
или предлог цена
Вчера 18:08Audi A4 1.9TDI 90/110ks redizajn na delovi

Prodavam delovi za audi a4 b5 1.9TDI 90ks 110ks (Facelift/Redizajn) ...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:08Audi A3 1.9TDI 90/110/131ks na delovi

Prodavam Delovi za Audi A3 1.9TDI 90KS i 110KS i za 131KS PD 6Brzin...


2 €
или предлог цена
Вчера 18:08Audi A4 1.9TDI na delovi

Prodavam delovi za audi A4 1.9 TDI 90ks i 110ks Ekstra ceni ! Enter...


22 €
или предлог цена
Вчера 18:08Vw polo 1.6 2010

Vw polo 1.6 2010 moze zamena


4.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:52BMW X1 XDRIVE 4x4 1.8D

✈️🛩✈️ BMW X1 XDRIVE 4x4 1.8D ✈️🛩 2011 godina,registriran,servisi...


11.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:39KAWASAKI KXF 250

Kawasaki kxf 250 2016 god ☎️071828080☎️


3.300 €
или предлог цена
Вчера 14:39VOLVO V60 2.0 D3

DOBRODOJDOVTE VO BROKER AUTO BROKER AUTO e lider na Avtomobilskiot...


100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:32FIAT 500 ELEKTRICEN

TEHNICKI PODATOCI €....22.500 + CARINSKI TROSKOVI FIAT 500 EL...


22.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:32NISSAN LEAF ELEKTRICEN

TEHNICKI PODATOCI €...22.500 + CARINSKI TROSKOVI NISSAN LEAF ...


22.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:32VW GOLF VI 1.6 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...7.950 🇲🇰 ▶️ VW GOLF VI ▶️ 1.6 TDI ...


7.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:31OPEL CORSA 1.3 CDTI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...4.950 🇲🇰 ▶️ OPEL CORSA ▶️ 1.3 CDTI ...


4.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:31FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:31FIAT BRAVO 1.4 BENZIN / PLIN

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...4.950 🇲🇰 ▶️ FIAT BRAVO ▶️ 1.4 BEN...


4.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:31SEAT LEON 1.9 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...4.850 🇲🇰 ▶️ SEAT LEON ▶️ 1.9 TDI ...


4.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:31PEUGEOT 5008 1.6 HDI

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


7.150 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:31VOLVO XC70 2.4 D5 4X4 CROSS COUNTRY

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 02.2023 ...


5.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:31NISSAN QASHQAI 4X4 2.0 DCI

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


8.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:31BMW 320 SW 2.0 D

TEHNICKI PODATOCI ▶️ BMW 320 SW ▶️ 2.0 D ▶️ KM 230000 ▶️ GOD - ...


5.350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:30Kozacki za treva.

Kosacki za treva. Kosacka golema. Benzin 600e Kosacka malenka Be...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:54Pumpa za voda.

Pumpa za voda. Na benzin. Mob za kontakt. 070/450-690.


700 €
или предлог цена
Вчера 13:50Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам