Подкатегорија:
                   
102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava deloven prostor na glavna ulica 120m2

Се издава деловен простор на главна улица, Александар Македонски, нас...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:54Се Издава 400м2-Прилеп 078304113

Гумен под,тоалети со соблекувални и туш кабини, висина на таван 4метр...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:16Se izdava magacin so kancelarii

Se izdava deloven objekt za magacin ili proozvodstven pogon tvrda gra...


5 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
500 €
Вчера 10:55Deloven prostor

Se izdava prodava deloven prostor plus (plac do objektot so moznost z...


1 €
или предлог цена
01 фев 15:01Se iznajmuva deloven prostor 320m2

Se iznajmuva deloven objekt 320 m2 pogoden za restoran i za bilo kakv...


1 €
или предлог цена
01 фев 10:37SE PRODAVA I IZDAVA

Se prodva ili izdava objekt vo kompleksot Biljana na 2 sprata 550m2 s...


1 €
или предлог цена
30 јан 22:54se prodavaat objekti 600m2

se prodavaat objekti, poranesna farma cvrsta gradba pokriena so metal...


1 €
или предлог цена
30 јан 14:33SE IZDAVA PORANESHEN MOTEL MELBURN

Se izdava Poraneshen MOTEL MELBURN poveke od 300m2 na 2 kata, Lokacij...


350 €
или предлог цена
30 јан 12:16Земјиште за деловен простор

Се продава деловен простор со површина 750м² во ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП на...


По Договор
или предлог цена
29 јан 19:20Poranesen objekt Industrija za mleko Prilep

Lice za kontakt 070 207 405 - Aco Se prodava poranesna IM Prilep. ...


По Договор
или предлог цена
27 јан 14:37SE IZDAVA deloven prostor na izlezot od gradot

Се издава деловен простор (600м2) на излезот од градот на патот за ма...


1 €
или предлог цена
26 јан 21:43Se izdava dujkan vo centarot na prilep

Dujkanot se najuva kaj novata katna garaza Dujkanot e okolu 20 m2 p...


100 €
или предлог цена
26 јан 19:12SE PRODAVA DUKJAN VO CENTAROT

Se prodava dukjan deloven prostor vo samiot centar na gradot Prilep, ...


По Договор
или предлог цена
26 јан 08:45Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
25 јан 14:10Се Издава 3000м2-Прилеп 078304113

Висина на објект од 5-7 метри,Санитарни чворови,канцелариски простори...


1 €
или предлог цена
21 јан 11:45Se izdava dukan 36m2 - Biznis centar

Se izdava dukan vo biznis centaro - zaden vlez


200 €
или предлог цена
20 јан 06:48SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Se prodava deloven prostor vo centar od 500m2 korisna povrshina. 4m-v...


По Договор
или предлог цена
16 јан 23:15Se izdava deloven prostor Nova Tabana

Se izdava deloven prostor vo Nova Tabana Prostorot e sreden i vednas...


10.000 МКД
или предлог цена
11 јан 08:49Се издава деловен простор во Табана

Се издава деловен простор во Табана на ул: 11 Октомври, на главната ...


10.000 МКД
или предлог цена
10 јан 12:56SE IZNAJMUVA

se iznajmuva na atraktivna lokacia vo Prilep na ulica N.H.Orde Copel...


3 €
или предлог цена
09 јан 21:51Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor na top lokacija vo Prilep na dve ulici na...


1 €
или предлог цена
09 јан 21:36ПЛАЦ-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се продава плац -деловен простор,со површина од 700м2+1500м2,со атрак...


По Договор
или предлог цена
09 јан 19:16Se izdava deloven objekt sa sekakva namena

Objektot se naojga na ul Mirce scev 59 odma zad bolnicata, na glavna...


200 €
или предлог цена
09 јан 10:41Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 100 м2 , на ул. "Круме Беќар" бр.5 во Пр...


По Договор
или предлог цена
03 јан 12:57Se izdava kancelarija vo centarot na Prilep!!!

Lokacija: Poranesen hotel Skopje, pogled kon bulevarot. Kontakt bro...


1 €
или предлог цена
29 дек 21:16Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
25 дек 16:02ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-КАНЦЕЛАРИЈА

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - КАНЦЕЛАРИЈА ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП, ВО ТР...


1.000 €
или предлог цена
22 дек 09:12Деловна просторија

Се издава под наем простор на приземје од задна страна на старата згр...


450 €
или предлог цена
01 дек 10:38Se prodava 400 kvadrati

Se prodava 400kvadrati deloven proctor legaliziran.na odlicna lokacia.


100.000 €
или предлог цена
20 ное 10:45Se izdava prostor za kancelarija ili zanaetciska dejnost

Se izdava stanben prostor na raskrsnicata "Cumovcanec" so golemina od...


По Договор
или предлог цена
19 ное 13:15СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР ВО ПРИЛЕП

Се издава дуќан во строг центар на прилеп локација градски пазар Ул.Б...


350 €
или предлог цена
10 ное 16:13Se prodava deloven objekt

Se prodava deloven objekt vo naselba Tocila, 78 kv na prizemje, renov...


1 €
или предлог цена
10 ное 11:31Се издава комплетно опремен канцелариски простор!

Канцеларијата е комплетно реновирана и опремена со нов инвентар, се н...


По Договор
или предлог цена
05 ное 02:18Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд

Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд, веднаш до н...


1 €
или предлог цена
27 окт 21:52ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во центарот на ПРИЛЕП

Се издава деловен простор во центарот на Прилеп, на 1 кат во зградата...


200 €
или предлог цена
19 окт 13:00Hala nasproti institut

Se prodava ili izdava hala na izlezot od prilep na patot za makedonsk...


По Договор
или предлог цена
18 окт 20:35OBJEKT (MAGACIN)

se izdava magacin/skladiste na ulica dimce jovanoski daboski br.5 pri...


1 €
или предлог цена
09 окт 14:09Deloven objekt

Se izdava i se prodava deloven objekt namenet za fakulteti, ucilista,...


1 €
или предлог цена
03 окт 11:18Deloven prostor

Se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
04 сеп 17:13Se prodava objekt

Se prodava objekt ima kancelarija i mnogu xali zvoni na 070 427 245


5.555 €
или предлог цена
22 авг 07:11Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам