Кисела Вода
                           
4514 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kompletno namesten stan 52m2 vo kisela voda

Se prodava kompletno namesten stan 52m2 vo kisela voda na 5ti kat so ...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

05 јун 13:00Промовирано

Stan 39 m2 Kisela Voda, Zavrsna faza

🏢Стан во завршна фаза 39м2 ➡️ 7 кат . Дневна,кујна,тераса и посебна...


57.720 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Izdavam stan vo Kisela Voda

Се издава комплетно опремен стан од 62m2 во Кисела Вода,веднаш до сер...


280 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

29 мај 16:03Промовирано

NIVA VO DOLNO LISICE

Se prodava niva 3-ta klasa vo Dolno lisice so povrsina 2152m2, KP-241...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:31Gradezno zemjiste vo industriska zona Pintija

Se prodava gradezno zemjiste vo industriska zona pintija so povrsina ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:31Се продава куќа во Драчево

Се продава пространа двоспратна куќа во населба Драчево од 250м2 стан...


220.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:22Placevi Dracevo

Се наоѓаат на влезот во населба Драчево на крајот на улица „ Малешевс...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:18IZDAVAM PARKING MESTO POD ZRADA

Se[znnjmuva parkin pod zgrada vo blizina na STARA RAMPA potocn0 na ul...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

Вчера 22:53Prodavam dukan POVOLNO

Se prodava dukan od 17 m2 so sanitaren cvor vo TC 11Oktomvri.karsi ra...


900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Вчера 22:53Prodavam plac vo dolno Sonje na glavna ulica

Prodavam plac vo dolno Sonje prema Ciflik na glavna ulica avtobus sto...


50.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:43Se prodava plac - Pripor

Se prodava plac vo Kisela .voda - Pripor vo gradezen reon, Ograden i...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:19Станови во градба во Кисела Вода- Гарсоњери - Димо Х Димов

Се продаваат станови во градба на улица Димо Хаџи Димов бр. 90, П + 3...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 21:57Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Станови во градба во Кисела Вода - наспроти Веро Се продаваат стано...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 21:57Куќа од 220 м2 со голем двор во нас.Пинтија

Се продава семејна куќа во нас.Пинтија од 222м2. со големо убаво уред...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:51SE PRODAVA KUKA VO PRZINO

SE PRODAVA KUKA VO PRZINO NA NAJ ESKLUZIVNATA LOKACIJA VO SKOPJE ! KO...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:21Izdavam,stan i garsonjera

Izdavam stan i garsonjera,namesteni,povolni za semejstvo ,studenti,sa...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 20:143 STANOVI 3 SOBNI VO GRADBA KAJ SAMPIONCE KISELA VODA !

СЕ ПРОДАВААТ 3 СТАНА ВО ГРАДБА ФАЗА КАРАБИНА КАЈ ШАМПИОНЧЕ КИСЕЛА ВОД...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 19:54Се издава еднособен наместен стан во Кисела Вода

Се издава наместен еднособен стан во Кисела Вода на мирна локација со...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 19:21Се издава 3 собен спрат од куќа со посебен влез

Се издава 3 собен спрат од куќа наместен на приземје со посебен влез ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:16SE IZDAVA BARAKA/KUKJA VO DRACEVO

Barakata e 65m2 so 350m2 dvor,celosno opremena i namestena za ziveenj...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:28Se prodava stan vo Kisela voda

Se prodava stan vo Kisela voda ul. Puskinova stan br.23 na 50m od osn...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 18:26ул. Невена Георгиева-Дуња, Стара Рампа, Кисела Вода

Издавам нов, невселуван стан, комплетно опремен со нов мебел и техник...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 18:19Se izdava nov stan K.Voda Rampa

AGENCIJA izdava nov namesten stan na samiot pocetok na K.Voda -Rampa ...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 18:13Kupuvam Plac Pintija - Dracevo

Kupuvam Plac ili Kuka , gradezno zemiste vo Pintija ili Dracevo . 3...


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:03Се издава убаво луксузно наместен стан во Кисела Вода.

Се издава убаво луксузно наместен стан во Кисела Вода. Слободен парки...


330 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 17:01Станови во градба во Кисела Вода - Димо Хаџи Димов

Се продаваат станови во градба на улица Димо Хаџи Димов бр. 90, П + 3...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:57Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Станови во градба во Кисела Вода - наспроти Веро Се продаваат станов...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:57Се издава убаво средено станче во Кисела Вода.

Се издава убаво средено станче во Кисела Вода на приземје, зградата и...


185 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:46  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA - PELAGONIJA

Se izdava kompletno renoviran i opremen dvosoben stan so nov inventar...


275 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:50  НОВ ОГЛАС

Се Изнајмува Стан Во Кисела Вода

Изнајмувам стан во нас. 11 Октомври до школото Невена Ѓеорѓиева Дуња ...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:36  НОВ ОГЛАС

Се изнајмува дуќан во Драчево

Се изнајмува дуќан (намена Б1-1) од 46м2 во населба Драчево. Дуќанот ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Вчера 15:36  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KISELA VODA - RAMPA

ШИФРА- 1200 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен тро...


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:29Plac vo Pripor

Prodavam plac 3350m2 vo Pripor na ubava lokacija so pogled na Skopje....


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:25Гаража-паркинг место / Garaza-parking mesto

Продавам паркинг место во подземна гаража на ул. Дренок, зграда 1. По...


7.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

Вчера 14:43  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО 69М2 ,ПОСТАВЕНА НА ПРИЗЕМЈЕ,СО ДВЕ СП...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:40SE IZDAVA 3SOBEN NAMESTEN STAN SO 2 SPALNINI

STANOT IMA DNEVNA SO KUJNA I TRPEZARIJA, 2SPALNI SOBI NAMESTENI,VO BL...


180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:23ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО К. ВОДА - 33м² - 80м²

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО К. ВОДА 🏢 Зграда во почетна фаза на ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:17Kozjak gradezen plac

EZERO KOZJAK - Naselba BLIZANSKO Se prodava Plac na ezero Kozjak na ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:14Канцелариски простор 118 м2

Се издава канцелариски простор од 118м2 во населба Црниче, на улица Ж...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:05  НОВ ОГЛАС

PRODAVAME STAN VO KISELA VODA KAJ TEHNICKI PREGLED

Prodavame stan vo Kisela Voda vo blizina na Tehnicki pregkled vo post...


74.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:53PRODAVAME STAN VO KISELA VODA KAJ OPSTINATA

Prodavame stan vo Kisela Voda vo blizina na opstinata. Stanot se nao...


55.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:52PRODAVAME STAN VO KISELA VODA KAJ EKONOMSKOTO

Prodavame prazen stan vo Kisela Voda kaj Ekonomskoto uciliste. Stano...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:52Se prodava nov stan 63 m2 vo Kisela Voda sproti Meckarov

s 706 Se prodava stan 63m2, so 2 spalni sobi. Na 3 kat. Nema lift....


85.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:52Страна 1 од 113

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам