2384 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trpezariska masa so 6 stola

Masa od cisto drvo so 6 stola Vo odlicna sostojba


10.000 МКД
или предлог цена
08 јан 22:05Промовирано

ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - РОЛО И МИНИ РОЛО - ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБР...


1 €
или предлог цена
Денес 06:33SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA

PRODAZBA NA SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA 100L.150L.200L.300L I IST...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 23:13Trosed simpo

Trosed simpo


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 22:47Frizider Gorenje 90 x 140 x 90

Prodavam frizider Gorenje dvodelen so komora za zamrznuvanje I prosto...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 22:44  НОВ ОГЛАС

Edinecni plisani kreveti 200x92

Prodavam dva edinecni plisani kreveti so dimenzii 200 x 92 sm. dobro ...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 22:36  НОВ ОГЛАС

Se prodava trpezariska.masa i 6 stolcinja

Se prodava trpezariska masa so 6 stolcinja malku koristeni.masata e s...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:19  НОВ ОГЛАС

Kirby Sentria

Malku koristena vo domasni uslovi Kako nova Site dodatoci peraci ce...


420 €
или предлог цена
Вчера 19:39Kirby Sentria 1

Kirby Sentria 2 Malku koristena vo domasni uslovi ,so cetki perac nov...


420 €
или предлог цена
Вчера 19:39Продавам волнен прекривач, рачно ткаен

Продавам нов рачно ткаен волнен прекривач, за кауч/тросед, спална. Б...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:51DIGITALEN VLAGOMER I TERMOMETAR SO SONDA + BATERII

Digitalen vlagometar (hygrometer) i termometar so nadvoresna sonda + ...


350 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 18:21DIGITALEN TERMOMETAR SO VGRADENA SONDA + BATERII

Digitalen termometar so vgradena sonda + 2 novi baterii precizno mer...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 18:21DIGITALEN VLAGOMER I TERMOMETAR SO VGRADENA SONDA

Digitalen vlagometar (hygrometer) i termometar so vgradena sonda + 2 ...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 18:21Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Вчера 18:11Se prodava kozna garnitura

Се продава кожна гарнитура. Цена и дополнителни информации на телефон...


500 €
или предлог цена
Вчера 17:28Se prodava kafemat

Се продава голем кафемат. Цена и дополнителни информации 070 220 650 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 17:28СЕ ПРОДАВА БИРО - SE PRODAVA BIRO

димензии 90 см должина, 60 см ширина


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:49  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА КОМОДА

Димензии: -ширина 152 см; -висина 162 см; -длабочина 53 см


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:48  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА КОМОДА

Димензии на самата слика


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:47  НОВ ОГЛАС

IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 16:26IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 16:26IZRABOTKA NA MEBEL SO IDEJNO RESENIE

IIZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL FIRMA SO DOLGOGODISNO ISKUSTVO PRI ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 16:26ROLETNI VENECIJANER KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA

Производство, монтажа и сервис на високо квалитетни венецијанер ролет...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:35NAMALENIE NA STOLOVI * TRPEZARISKI STOL * MASA

Se prodavaat unikatni lusteri od masivno drvo- od 6.900den d0 14.900d...


3.900 МКД
или предлог цена
Вчера 14:54UNIKATNI LAMBI OD MASIVNO DRVO

Se prodavaat unikatni lusteri od masivno drvo, stolni lambi, vinski k...


2.190 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.490 МКД
Вчера 14:53prodavam klima ured 3.5 kw marka lg.super

prodavam malku koristena klima marka lg 3.5 kw vo odlicna sostojba .c...


12.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
13.500 МКД
Вчера 14:01Prodavam najnovite modeli na vivax klimi po najniski ceni.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕДИ ,3.5kw i 5.5kw. Vivax ACP-18C...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 13:43NOVI CESMI ZA KUJNA ILI KUPATILO

Prodavam NOVA ednoracna cesma za kujna ili kupatilo so dve creva komp...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 13:00Единечни кревет

Се продаваат 4 единечни кревета за спиење, комплет со душеци (скоро н...


3.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:00BALKONSKA VRATA DRVENA 219x79 cm

Se prodava balkonska vrata, drvena Dimenzii na ramka 219x79 Ramkata...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:39MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 10 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo d...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:38Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:35Se prodava agolna garnitura

Se prodava agolna garnituri 280*230cm Visina 85cm Dlabina 100cm


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 12:18Gorilnik - reso(горилник - решо) na plin(plinski) novi.

Resoata - Gorilnicite se novi,nekoristeni,2 modeli,edniot e za direkt...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:04KLIMA FUEGO 5-KA

PRODAVAM TOP KLIMA FUEGO 5KA PET KILOWATI CETIRI SEZONI KORISTENA K...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:01ПРОДАВАМ ДУШЕК 200X90 см

Продавам душек 200x90 см. користен една година, сочуван. Тел. 078 ...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Душеци

Вчера 11:37Prodavam skoro nov garnitura

Se prodavat ostana uste samo ovie so top ceni foteli po 10.000 den od...


400 €
или предлог цена
Вчера 10:56Седмосед со фотеља / Sedmosed so fotelja (garnitura)

Се продава луксузен седмосед со фотеља, во одлична состојба. Сива (др...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Вчера 10:53Prodavam masina za perenje Gorenje

Prodavam stara no malku koristena masina za perenje Gorenje, ispravna...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 10:01Prodavam Srpski peleti

prodavam Srpski peleti A1 klasa 370denari/vreka/15kg


330 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
370 МКД
Вчера 09:31Nameštaj, Plakar, Komoda

Prodavam skoro novi 1.Komoda so dve fioki kupena pred edna godina vo...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:30Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам