Куманово
                   
2708 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Punto EVO 1.4 8v (2011) Led Perfektno

FIAT PUNTO EVO 1.4 8v BENZIN/PLIN ATES✅ SE PRODAVA FIAT PUNTO EVO,...


4.699 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.800 €
Куманово

Автомобили

18 мар 11:07Промовирано

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIGJET 90KS 2008 GOD

Возилото е во одлична состојба, заменети сет ламела и замаец, арморт...


2.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.150 €
Куманово

Автомобили

11 мар 13:23Промовирано

Peugeot 308 1.6HDI 68kw 134 000km!!

🔹Peugeot 308🔹 🟢1.6HDI 68kw/92ps 🟢134 000km 🟢2012god 🟢Servisira...


6.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 01:42Промовирано

CITROEN C1* 1.0-50kw*2010god.

Kolata e odlicno socuvana ,uvezena e od 🇩🇪Germania🇩🇪 ocarineta,...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 06:05AUDI A4 1.9 TDI-85kw-116ks

Kolata e odlicno socuvana uvezena e od Germanija ( So vozenje 1500km)...


4.900 €
или предлог цена
- 96 % Попуст
111.111 €
Куманово

Автомобили

Денес 06:05Mercedes E270 cdi Avangard Automatik

Mercedes e270cdi Avangarg Godina 2002 Automatik Registriran so zelen ...


6 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:27Citroën C-Crosser

Citroen C Crosser extra soçuvan so full oprema.


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:33Audi A4 2.0tdi 2005god.

Se prodava Audi A4 2.0 tdi 103kw 140hp 2005god. 6 brizini Registri...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:05BMW X6 3.0d

Se prodava BMW X6 3.0D 235ks xdrive 2010god. vo odlicna sostojba Uve...


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:05Mercedes GL350

Gl 350 Voziloto e odlicno bez nikakvi zabeleski moze proverka kaj sa...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:09Bmw e60 523i Plin

Bmw e60 523i 2005 god. Ates plin Rg.10.2023 Alum.bandasi so gumi ...


6.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:48Golf 5 EXSTRA

Se prodava golf 5 turbo benzin 1.4 motor TSI Napraven golem s...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:09Citroen C4 Exclusive 2.0 HDI

Se prodava citroen C4 2.0 HDI 2006 godina so najvisoko nivo na oprema...


3.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 20:33SEAT LEON 1.9 DIZEL

SEAT LEON FACELIFT MODE PROIZODEN 2009 GODINA GI IMA SITE OPCIJI KLI...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:17GOLF KARAVAN 2008 GODINA

Golf karavan 2008 proizvoden gi ima pllateno site davaçki do registra...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:16Opel Zafira 2.2 DTI

Opel Zafira 2.2 DTI 2003 Registrirano cela godina Novi gumi Alumi...


2.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.400 €
Куманово

Автомобили

Вчера 20:11Audi a6 30.tdi qwatro

Audi a6 30.tdi quattro, ful oprema. Motor, menjac perfektni. Klimatr...


11.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:09Mercedes A180 CDI

Se prodava Mercedes a180 cdi,godina 2005,km 161000 negovi,registriran...


3.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 19:59BMW 320D FACELIFT E90 LCI -11

Se prodava BMW E90 Facelift 320d 177ps 2010Godina Donesen od CH Xeno...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:44VW GOLF V 1.4 BENZIN - PLIN 2008 GOD

Se prodava VW GOLF 1.4 benzin -plin so atest dizna sistem mesten vo p...


4.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:31BMW 520 D

Najekonomichen mototor so 120KW. Avtomobilot e uvezen od Germania pr...


71.873.215 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:31VW Golf V 1.9TDI 2008 Bluemotion - UNITED

Се продава Golf V 1.9TDI Bluemotion - UNITED Регистриран цела година...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:21AUDI A4 1.9 TDI 2006 GOD

AUDI A4 1.9 TDI 2006 GOD 85KW REGISTRIRAN SERVISIRAN 4 NOVI GUMI ZIM...


5.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:16SKODA FABIA 1.4TDI 2005 GOD

Se prodava SKODA FABIA 1.4 TDI 2005 GOD REG CELA GODINA.Uvezeno od Ge...


3.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 €
Куманово

Автомобили

Вчера 19:05Passat b8

prodava passat b8 / 2.0 TDI - 190hp 4x4 ... 160.000 km Vo predobra...


24 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:58BMW 118d 2.0 dizel 2008god FACE LIFT

Se prodava bmw 118d 2.0 dizel 143ks 2008 godina face lift model so op...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:56MERCEDES GLC 250 COUPE, 2019 GOD

VOZILOTO E KUPENO OD AUTOWELT NA 183 000 KM. AMG LINE, FULL OPREMA....


44.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:48Fiat Bravo 1.6 2010

Se prodava Fiat Bravo 1.6 2010 - 120HP Registrirano do 02.2024 ...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:29OPEL ADAM 1.2

Opel Adam 1.2 51kw 69 ks abs klima servo volan komandi na volan ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:24OPEL MOKKA

Mokka 4x4 96kw 131ks 2014 go klima servo volan centralno so 2 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:24AUDI A8 3.0 TDi Quattro Redizajn

Top sostojba, Realni kilometri 235 xxx Redovni servisi Smeneto lanc...


13.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:17TOYOTA LAND CRUSIER 3.0 95 LX D4D

☆Model: KDJ95L☆ ●Full Off road ●Besprekornen motor i karoserija ●Au...


18.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:17BMW 530D F10 245KS AUTOMATIK -11

Se prodava BMW F10 530D 180kw/245ks 2011 godina Automatik 8g menjac ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:15Se prodava Audi A 3

Se prodava Audi A 3 2.0 qvatro redovno odrzuvan,sega napraven golem s...


15.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:12  НОВ ОГЛАС

MERCEDES W211 E200 2.2CDI AVTOMATIK

IMAM 2 MERCEDESA E KLASE IST MOTOR OM646, DVATA 5G AUTOMATIK MENJAC, ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:38ZADEN BRANIK ZA OPEL ASTRA H 2004-2010GOD

ORGINALEN ZADEN BRANIK ZA OPEL ASTRA H Imam i orginal celicni bandaz...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:38Audi A4 2.0 TDI 7-G Tronic

Se prodava Audi A4 2.0 TDI 7G-Tronic vo super sotojba uvezeno od Svaj...


9.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:37  НОВ ОГЛАС

Chevrolet rezoo 2.0 plin a test 2007g

Chevrolet Rezzo 2.0I plin so atest 2007g DSG menjac registrirana so ...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:27AUDI A7 MATRIX

Se prodava Audi A7 3.0quattro 245hp 2012 godina napraveni servisi na ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:23Mercedes C220 CDI

Se prodava Mercedes C220 Cdi 1998 godina dizel automatik so klima so ...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 16:34SE PRODAVA VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE BLUE MOTION

SE PRODAVA VOLKSWAGEN GOLF 6 TDI HIGHLINE BLUE MOTION MODELSKA G...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:28Citroen C3 1.4HDI 2018

Lice za kontakt: Stefan 078291629 Se prodava Citroen C3 1.4HDI 75ks ...


9.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:25Se prodava opozarena VW beetle (buba) 2012 god.1.6

Se prodava opozarena VW beetle (buba) 2012 godina,1.6, na mk tabli. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:15Страна 1 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам