Чучер Сандево
                           
13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа со плац во Кучевиште

Се продава куќа во Кучевишка бара со површина од(43м2) со двор од 405...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

25 мар 09:28Se prodava kuka vo s.Brazda

Se prodava kuka od 100upotreblivi i 200 m2(dva kata karabina) vo selo...


45.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

22 мар 12:15SE PRODAVA NOVA KUKA ZATVORENA KARABINA

Se prodava nova kuka zatvorena karabina. Prizemjeto e osposobeno za ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
85.000 €
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

20 мар 19:10Plac vo Radisani

Se prodavat dva placa mesto borinarec radisani so vkupno mesto 1400m2...


80.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

16 мар 20:16PRODAVAM INDIVIDUALNA KUCA OD 160m/2

Prodavam individualna kuca od 160 m/2, na prizemje i sprat.Pomosen il...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

02 сеп 17:13Плац со куќа

Се продава плац во село Бродец од 2239 м2 со куќа од 39 м2 на два спр...


42.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

26 јул 22:50СЕ ПРОДАВА ВИЛА СО ДВОР ВО ЧУЧЕР САНДЕВО

СЕ ПРОДАВА МАЛА ВИКЕНДИЦА ОД 30М2 СО ДВОРНО МЕСТО ОД 1300М2 ВО МИРКОВ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

28 јун 12:36Барам да купам стара куќа ѕидана од камен

Барам да купам стара куќа ѕидана од камен (може и руинирана) По мож...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

19 мар 00:51se prodava kuka vo radisani

Kukata e so plateni komunalii i vnesena vo katastar


49.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

09 дек 17:11Se prodavaat 2 moderni kuki 224+140m2 i dvor 980m2

Se prodavaat povolno 2 moderni kuki nova gradba spremni za ziveenje n...


150.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

26 сеп 15:56SE IZDAVA ULTRA LUKSUZNA KUKJA VO KOMPLEKS VERINA,ZLOKUKJANI

* ШИФРА 4700 Импулс агенција за недвижности издава ултра луксузна и ...


4.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

08 јун 00:16Купувам куќа на Скопска Црна Гора

Се купува куќа во реон од Кучково до Бродец. Идеално околу 100м2 и с...


50.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

04 мај 20:48Се Продава куќа во Радишани

Куќата е на два спрата, има 6 соби, 2 бањи, 2 балкони, сопствена гара...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

22 мар 12:16Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам