Чучер Сандево
                           
5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ВОЛКОВО - КОМПЛЕКС ВЕРИНА

ШИФРА: 1966S ЦЕНА: 275.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава л...


275.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

15 мар 23:11СТАН 210М2 ВО ПРИВАТНИОТ КОМПЛЕКС ВЕРИНА

ID8912A Се продава стан во приватниот комплекс Верина, со вкупна пов...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

23 дек 11:27СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ВОЛКОВО - КОМПЛЕКС ВЕРИНА

ШИФРА: 1359R ЦЕНА: 1.500€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


1.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

28 ное 17:26Izdavam stan vo kisela voda

Izdavam stan vo Kisela Voda namesten na 2 sprat. Stanot e 65m2.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

15 сеп 05:55Се продава еднособен стан 44м2 (нова градба) во Карпош

Се продава еднособен стан во нова зграда (2019). Станот е на 3ти спра...


46.200 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

26 авг 11:52Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам