238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 7 100 EUR

Iphone 7 32GB Во беспрекорна состојба, повеќе инфо на 078-270-081...


135 €
или предлог цена
17 јан 17:54Промовирано

Se prodava Iphone 8

Se prodava Iphone 8


200 €
или предлог цена
Денес 18:32  НОВ ОГЛАС

iPhone 8 plus / 8 vo fabricka sostojba

Telefonot e vo odlicna sostojba bez maani. Batery health e 90%. Moze ...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:16  НОВ ОГЛАС

Iphone 11 Pro Max Grey 64GB

Se prodava Iphone 11 Pro Max so dve maski od prv den so zastitno stak...


430 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
480 €
Денес 16:52iPhone 12 PRO MAX 128GB GOLD

iPhone 12 PRO MAX 128GB Telefonot e vo odlicna sostojba,nema nikakv...


660 €
или предлог цена
Денес 16:09  НОВ ОГЛАС

Redmi 9A kako nov

Redmi 9A kako nov, star e 6 meseci, kupeni vo Hrvatska,raboti na site...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Денес 14:38SAMSUNG МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН

Се продава Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060I/DS Телефонот е...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:04Samsung Galaxy A10

Telefonot e vo odlicna sostojba. Bez maani.


4.300 МКД
или предлог цена
Денес 12:14SAMSUNG Galaxy J7 Pro

Se prodava SAMSUNG Galaxy J7 Pro, socuvan vo odlicna sostojba. Telefo...


4.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:46Samsung Galaxy a53 5G NOV SO GARANCIJA

Samo vklucen i so garancija Samsung Galaxy A53 5G. Prekrasen telefon ...


17.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 МКД
Денес 09:00Odlicen Samsung Galaxy Grand Neo +

Malku upotrebuvan. Zacuvan. Bez ostetuvanja i grebnatinki


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:50Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G odlično sačuvan 🔹Bez tragi na koristenje ...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:10Alcatel

Prodavam Alcatel android raboti na site mrezi komplet so kutija i pol...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:51Iphone 11 purple

Se prodava iphone 11 purple .. telefonot e so full pakuvanje doaga za...


350 €
или предлог цена
Вчера 13:14SAMSUNG GALAXY A03 CORE | ODLICEN

Se prodava Samsung Galaxy A03 Core Zacuvan kako novv Malku koristen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:13HUAWEI HONOR 20 LITE |128 GB | ISTO NOVV

Se prodava Huawei Honor 20 Lite 128 / 4 GB RAM Unikatna boja Zacuv...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:13Xiaomi Redmi Note 9 Pro - odlicen

Redmi note 9 pro vo odlicna sostojba. Koristen so zastitno staklo, ne...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 11:29Samsung Galaxy S9 Plus

Se prodava Samsung Galaxy s9 plus. Telefonot e vo odlicna sostojba so...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:26Samsung Galaxy A12

Telefonot e vo besprekorna sostojba. Bez maani.


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 10:19SAMSUNG A04s

Mobilniot e od TELEKOM operator, kupen na 25.11.2022 so 2 godini gara...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 09:31PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG, XIAOMI, HUAWEI I DR.

Nudam prodažba na bilo koja marka na mobilen i ke se dogovorime za ce...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:31Xiaomi 2/32GB-Snapdragon

𝕏𝕀𝔸𝕆𝕄𝕀 ℝ𝔼𝔻𝕄𝕀 8𝔸 dual sim FULL PAKET - VO FABRICKA SO...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 09:07Xiaomi 12 lite

Карактеристики 5Gда DUAL SIMда ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН6,5" ЗАДНА КАМЕРА...


111 МКД
или предлог цена
- 68 % Попуст
350 МКД
27 јан 17:32Iphone 12 pro MAX 6/128

Iphone 12 pro MAX 6/128 pacific blue EU model full box Battery hea...


750 €
или предлог цена
27 јан 17:26Iphone 7 (32GB) - black

Se prodava Iphone 7 extra socuvan bez nitu edna grebnatinka Memorija...


5.000 МКД
или предлог цена
27 јан 16:28Xiaomi note 10 lite so kutija

Xiaomi note 10 lite so 7G ram. Ode komplet so kutija i maska


10.000 МКД
или предлог цена
27 јан 12:03iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:45Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:45Samsung Z flip 3

Se prodava kako Nov Komplet so kutija Za contact ve molam na ovoj bro...


680 €
или предлог цена
26 јан 16:18IPhone 14 Plus ( NOVI NE AKTIVIRANI )

Se peodavaat iphone 14 plus novi ne aktivirani. Telefonite se novi n...


870 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
920 €
26 јан 14:03Iphone Xs Max

XS MAX staklo nema grebka ✅true ton ✅face id ✅orginal bateria 8...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
26 јан 09:55XIAOMI MI A2 LITE

prodavam mi a2 lite socuvan so polnac i maska 📞078 260 560


3.700 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.900 МКД
25 јан 22:34iPhone 14 pro 256gb Deep Purple ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 pro 256gb deep purple novi ne otpakovani. Imaa...


1.300 €
или предлог цена
25 јан 19:20Nov Xiaomi Redmi 9a

Nekoristen kako od prodavnica-otklucen na site operatori. Pismena ga...


4.999 МКД
или предлог цена
25 јан 15:31Iphone XS

Se prodava perfektno socuvan Iphone XS , Bez niedna grebnatina Raboti...


250 €
или предлог цена
24 јан 13:08Sony Xperia Acro S

Se prodava Sony Acro S, maksimalno zacuvan i raboti na site mrezi.


2.500 МКД
или предлог цена
24 јан 12:12Samsung Galaxy Y

Se prodava Samsung Galaxy Y S5360. Maksimalno zacuvan, raboti na site...


2.000 МКД
или предлог цена
24 јан 12:07Huawei P40 Lite E

Se prodava Huawei P40 Lite E koristen mesec dena vo odlicna sostojba ...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
22 јан 19:55Huawei P40 Lite

Se prodava Huawei P40 Lite. Telefonot e vo odlicna sostojba so minima...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
22 јан 19:55Honor 9X (Nov)

Se prodava nov ne koristen Honor 9X. Telefonot sleduva so fabrickata ...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
22 јан 19:55CAT S40

Se prodava telefon CAT S40. Telefonot e namenet za koristenje vo ekst...


8.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:55Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам