3623 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Renault Megane 3 , 2010 god . Registriran

Се продава Renault Megane III, регистриран до 11.2023 г . Поседува це...


5.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

27 јан 12:01Промовирано

Se prodava Golf 5

Golf 5 2.0 registriran do april.Vo odlicna sostojba so 2 kluca.Moze i...


4.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

29 јан 16:58Промовирано

CHEVROLET EPICA 2.0 DIZEL 2009 god

Se prodava Chevrolet Epica 2.0 Dizel so 150 ks so full oprema, regist...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

04 фев 17:12Промовирано

Prodavam Tomos T14v

Prodavam Tomos T14v od 1972 godina. - Kako sto gledate na slikite mo...


2.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 10:39Prodavam letni gumi 205/55/16 DUNLOP, GOODYEAR, I MICHELIN

Prodavam 3 letni gumi. Site gumi se ista dimenzija no se razlicni ...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:39Prodavam zimska debica 225 45 17

Prodavam zimska Debica proizvedena vo Germanija 49 nedela 2017 godina...


25 €
или предлог цена
Денес 10:39Prodavam zimski gumi Michelin Alpin 205 55 16

Prodavam 2 zimski gumi Michelin Alpin a4 proizvedeni se vo Germanija ...


100 €
или предлог цена
Денес 10:39Nissan Micra 2016 Benzin-Plin

Nissan Micra 1.2 80KS 2016 godina Pominati 120 000km Benzin-Plin ...


6.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 10:29Delovi za Opel Zafira A 2.0DTI

Продавам делови за Опел Зафира, дизел 2.0ДТИ. Контакт по вибер или те...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 10:24Elektricen Velosiped 25 km/h

071311351 Malku koristen vo odlicna sostojba so polnach i aplikacija...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Електрични скутери

Денес 10:23FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120KS 2011 GODINA

070252849 88 KW Registrirana cela godina Dvozonski climatronic Pa...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 10:23Prikolka

Prodavam prikolka Brako T-400 (fabricki atestirana) mnogu malku koris...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Приколки

Денес 10:16BMW 530D G31 2017

Se prodava BMW 530D 265ks + chip, registrirano do 01.2024 so zelen k...


27.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 10:10Detailing centar The Garage Zatemnuvanje Stakla

Detailing centar The Garage Zatemnuvanje Stakla 070803800 Hemisko c...


4.500 €
или предлог цена
Денес 10:03Prodavam bmw 318 td compact 2004 godina

Se prodava BMW 318 d compact 2004 godina Bes zabelski Kompletno sre...


3.300 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
4.200 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 10:03CITROEN SAXO KUPUVAM

Kupuvam baram Saxo za vozenje ne za delovi. Inf- 077-560-008


По Договор
или предлог цена
Денес 10:02BMW 530D 245KS BMW F10 - 8G AUTOMATIC - MOZNA ZAMENA

Redovno servisirano Smenet set lanci vo motor Novi monro amortizeri...


17.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:59Original kuferi honda Novi niednas montirani

Novi kuferi honda


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:59volvo s80 2.4 turbo lpg

se prodava volvo s80 benzin plin vo top sostojba 4 letni + 4 zimski ...


5.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:51honda jazz 1.4 sport lpg

se prodava jazzz vo odlicna sostjba kompletno serivisirana i odrzuvan...


4.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:51gsx1300r hayabusa

motorot e vo top sostaojba nov lanec svekici ulje filtri spremen za b...


5.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:51Mercedes-Benz E 220 Avantgarde 2011god.

Registriran cela godina Servis napraven dolem Smeneto ule vo avtomack...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:49Alfa Romeo Giulietta 1.6 JtdM 2013

Kolata e sacuvana max so full servis 145.000 km org registrirana serv...


6.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.300 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:48Mercedes-C 320 cdi 2008

071 313 552


7.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:48Turan 2.0 tdi 140 ks 2008 7 sedista reg cela god

Kolata e sacuvan kako nova so full servis reg cela godina 4 novi zims...


6.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:47Mercedes-B 180 cdi 2011 full servis

071 313 552 kolata e sacuvana max


10.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:47Mini Coper S 1.6 Benzin 2003 120 kw

Kolata e servisirana so full oprema reg cela godina i sacuvana max 07...


3.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:47Audi A5 3.0 tdi 2012 god full servis reg fabrika

Kolata e max sacuvana so full servis novi zimski gumi stegnata reg i ...


17.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:47Rezervna guma za opel

Se prodava rezervna guma za opel nebupotrebuvana 4*100


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:47MATIZ SPARK KUPUVAM

Kupuvam Matiz ili Spark Inf 077 560 008 Dame


По Договор
или предлог цена
Денес 09:34Prodavam reno megan

Prodavam reno megane2009 odlicno.socuvan 1.5 dci 106 konja 6 brzini k...


5.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:30CITROEN BERLINGO PEZO PARTNER KUPUVAM

KUPUVAM PARTNER ili BERLINGO PATNICKO Inf: tel/viber 077 56 00 08 ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:29Mercedes Benz B 200 CDI, AMG, 4 Matic, 2015 godina

Mercedes Benz B klasa 200 CDI 100kw/136ks 2015 godina * AMG paket na...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28VW PASSAT CC 2.0 TDI, DSG, 2009 god

Volkswagen Passat CC 2.0 TDI, 140ks 2009 godina na proizvodstvo * DS...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28BMW X3 2.0 Dizel, X-drive, 2011 godina

Bmw X3 2.0 dizel 120kw/163ks 2011 godina * X drive / 4x4 pogon n...


13.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Toyota Avensis 1.6 benzin, 2014 godina

Toyota Avensis 1.6 benzin, 132 ks 2014 godina * Garancija na Km, ...


12.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Peugeot 308 1.6 HDI 109ks

Peugeot 308 1.6 HDi 109ks 2007/2008 * Voziloto e vo odlicna sostojba...


4.299 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Audi A3 1.6 TDI 105 ks, 2009

Audi A3 1.6 TDI 77kw/105 ks 2009 godina * Odlicna sostojba * ...


7.450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Audi Q5 2.0 TDI quattro, Automatik, 2015 god.

Audi Q5 2.0 TDI 120kw/163ks 2015 godina na proizvodstvo * Vozil...


22.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Skoda Yeti 2.0 TDI, 4x4, 2015 godina

Skoda Yeti 2.0 TDI 2015 godina 4x4 pogon na site trkala !!! VoZi...


12.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Volkswagen Polo Cross 1.6 TDI, DSG-Automatik

Volkswagen Polo Cross 1.6 TDI 90ks 2013 godina * Highline nivo na op...


10.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Skoda Yeti 1.6 TDI, Automati, 2014 god.

Skoda Yeti 1.6 TDI 77kw/105ks 2014 godina na proizvodstvo * Aut...


13.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28KIA Ceed 1.6 CRDi 136ks, 2016 god

KIA Ceed 1.6 CRDi 1.6 CRDi 100kw/136ks 2016 godina * Voziloto e...


10.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Страна 1 од 91

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам