Подкатегорија:
                   
112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

КЛУБ МАСА

Се продава маса со фијока Контакт 070 230 302 Контакт 070 230 302


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:55  НОВ ОГЛАС

Garnitura za dnevna

Prodavam 2 trosedi od koj edniot se pustat za spienje, od strana eko ...


11.500 €
или предлог цена
Вчера 14:55  НОВ ОГЛАС

Polovni garnituri

Polovni garnituri


16.500 МКД
или предлог цена
30 јан 17:53Se prodava garnitura za sedenje

VIKEND CENA Eko koza trosed, dvosed, fotejla, kupena 55 000.den od gi...


350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
390 €
30 јан 14:432 Tepisi

Se prodavaat 2 tepisi kupeni 2020 godina tepih 1 = 220 x 150 cm tep...


2.300 МКД
или предлог цена
29 јан 23:22Club masa, trpezariska masa i 3 polici od ZELEZO

Se prodava club masa, trpezariska masa i tri polici. site izraboteni ...


18.490 МКД
или предлог цена
29 јан 23:21GARNITURA OD KOZA

Kozna garnitura sodrzi: trosed (koj se razvlekuva vo lezaj), tri fot...


35.000 МКД
или предлог цена
29 јан 19:22SE PRODAVA GARNITURA TROSED+DVOSED+FOTELJA

Se prodava trosed ,dvosed,fotelja malku koristeni ama so malo ostetuv...


18.999 МКД
или предлог цена
28 јан 20:04Kozhna garnitura

Se prodava odlichno zachhvana kozhna garnitura od chista kozha, vo so...


27.000 МКД
или предлог цена
24 јан 20:32Кауч во добра состојба

Кауч во добра sostojba repariran


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 20:07Trosed, Dvosed i Fotelja

Se prodavaat komplet trosed, dvosed i fotelja vo dobra sostojba. Tro...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
22 јан 02:05Prodavam trosedi

Prodavam 2 koristeni trosedi zacuvani.Cena za dvata e 5000 den cena z...


1 €
или предлог цена
21 јан 01:19Garnitura za Sedenje vo Odlicna Kondicija

Se prodavaat dvoset, trosed i tobaretka vo odlicna kondicija. Korište...


1 €
или предлог цена
20 јан 17:17Komoda za televizor

..dolzina 133sm visina 45sm i dlabina 50sm


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
18 јан 16:47Prodavam sofa 1 god koristena vo Ohrid

Sofa 1.60smx70sm Vo odlicna sostojba,1 godina koristen. Se naoga vo...


6.000 МКД
или предлог цена
16 јан 22:56Nov sedmosed i klub masa

Se prodava nov ne koristen sedmosed praven po naracka vo vakva boja i...


800 €
или предлог цена
15 јан 16:29Se prodava trosed socuvan

Se prodava torsed socuvan ima prostor okolu dogovor za cenata


6.000 МКД
или предлог цена
13 јан 20:23Се продава маса од природно дрво Костен

Маса од природно дрво костен(нова)160*90 Делови исполнети со епоксид...


700 €
или предлог цена
08 јан 22:30Unikatni ogledala

- Unikatni ogledala - racna izrabotka - drvo od smreka Cena: ...


130 €
или предлог цена
08 јан 12:58NOVI KOMODI !

komodite se novi od iverka i medijapan i se so razlicna dimenzija . c...


3.600 МКД
или предлог цена
05 јан 13:07KOMODA I KLUB MASA !

novi i malce koristeni i vo odlicna sostojba . nema ostetuvanje. mate...


5.000 МКД
или предлог цена
05 јан 13:05Dve fotelji

Dve zacuvani fotelji 2500 den edna


5.000 МКД
или предлог цена
02 јан 13:00Гарнитура во супер состојба

Гарнитура 3-сед 2-сед и фотелја во многу убава состојба. 3- сефот се ...


220 €
или предлог цена
02 јан 12:58СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)

СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)


120 €
или предлог цена
02 јан 12:57ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)

ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)


250 €
или предлог цена
02 јан 12:57Мала маса за во дневна

Мала маса за во дневна во добра состојба 120*60


35 €
или предлог цена
02 јан 12:56Garnitura komplet

garnitura za sedenje so 2 fotelji trosedot e so mehanizam za otvoranj...


15.000 МКД
или предлог цена
01 јан 00:28Staklena masa

Komplet trpezariska masa so stolovi Kon Tel 075232069 Kon Tel 0752320...


10.000 МКД
или предлог цена
01 јан 00:28KLUB MASICKI 1000 DEN!

Masata od furniran medijapan e 80x80cm i e 3500 den, okruglata e 60cm...


1.800 МКД
или предлог цена
26 дек 12:55Italijanska kozna garnitura 3P + 2P + fotelja

Dimenzii 3P: Sirina 220, Visina 80, Dlabocina 90 2P: Sirina 170, Vi...


9 €
или предлог цена
24 дек 13:00Dve fotelji

Dve zacuvani fotelji 60 evra parce


120 €
или предлог цена
19 дек 12:45Се продава масичка

Се продава масичка


5.500 МКД
или предлог цена
14 дек 22:49Komoda staklena(kaleno staklo)italijansko proizvodstvo

Se prodava staklena komoda italijanski kvalitet koristena skoro ic(mn...


6.500 МКД
или предлог цена
14 дек 22:49Кревет

Се продава кревет во солидна состојба.Креветот нема никакви оштетувањ...


2.000 МКД
или предлог цена
10 дек 11:004 фотељи и 2 табуретки

Се продаваат 4 фотељи и 2 табуретки. Ниските маси без стакла што се ...


200 €
или предлог цена
05 дек 16:29Витрина

Витрина 144*102 во прекрасна состојба


35 €
или предлог цена
03 дек 20:05Drveno skafce. Kjos komoda

Drveno funkcionalno, bez greska.


2.500 МКД
или предлог цена
29 ное 09:54Се продава комплет гарнитура

Се продава комплет гарнитура. Троседот се пушта и е во обро сочуван...


1 €
или предлог цена
26 ное 15:41Се продава кожна гарнитура

Се продава комплет кожна гарнитура и две масички во добро сочувана с...


1 €
или предлог цена
26 ное 15:36STARINSKI DRVENI KAUCI

Dva starinski drveni kauci,se pustaat i za spijanje,moze da se korist...


1.200 МКД
или предлог цена
21 ное 14:46Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам