Кисела Вода
                   
137 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Cube Cross race velosiped

Se prodava cyclocross / road velosiped, Cube crossrace, golemina 58, ...


660 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 јан 12:34Промовирано

Izrabotka prodazba Montana na dzidni drzaci za velosipedi to

Izrabotka na visoko kvalitetni drzaci va tocasi 070 552 109 Zlatko


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 14:20VELOSIPEDSKA KACIGA

Nova velosipedska kaciga golemina L 55-61 cm. 800 den 078 466757 Dra...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 13:07Velosiped 24ka trkala

Prodavam velosiped so 24ka trkala vo celosno ispravna sostojba. Moze...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 10:38Velosiped Sobim 26ka trkala

Prodavam velosiped Sobim so 26ka trkala odlicno socuvan i celosno isp...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 10:38Prodavam Velosiped Tocak MTB Haibike SL29 2017

Prodavam MTB Haibike SL29 2017 god. Model 3x10 brzini Golemina L...


460 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:26Prodavam velosiped

Prodavam velosiped marka mondia švajcarska.Točak e vo besprekorna sos...


160 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

06 фев 21:13Road Bike Full Carbon perfekt -Velosiped Tocak

Prodavam Road bike Full Carbon vo izvonredna sostojba 2x10 Advanced ...


780 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

04 фев 13:54Velosiped CONWAY odlicen

Se prodava velosiped conway made in germany aluminium 6061 gumi cont...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

04 фев 09:46Detsko tocace

Detsko tocace,vo dobra sostojba,treba samo zadna nadvoresna guma da s...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

03 фев 19:27Женски точак / Zenski tocak

Се продава женски точак, во одлична состојба. Потребно е да се смени ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

03 фев 13:00TRINX JUNIOR 1.0

Trinx Junior 1.0 Velosipedot e vo odlicna sostojba 20ki trkala, 6 br...


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

03 фев 12:26Detski Velosiped

Se prodava extra italjanski detski velosiped 070 380 093 Risto


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

02 фев 18:12TOCAK

PRODAVAM TOCAK TEL.BROJ O70380093


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

02 фев 18:12Specialized Tarmac SL4 2015

Продавам Specialized Tarmac SL4 Full Carbon велосипед произведен 20...


1.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

02 фев 15:35Prekrasen Merida Velosiped

Prodavam Merida Velosiped maksimalno socuvan. Velosipedot e kompletno...


5.499 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.899 МКД
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

02 фев 10:30Rockhopper jumper velosiped EXTRA CENA

Velosipedot e jumper... specialized... Aluminium extra light mnogu le...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

02 фев 06:52Popravka na ebike I baterija I velosipedi

Problem so kontroleri display I oslabena baterija konstatacija I zaed...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

02 фев 06:51SHOGUN

SE PRODAVA MASKI TOCAK NE MNOGU KORISTEN TOCAKOT E NE ICI...


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

01 фев 21:46Polovni delovi za velosiped.. Hidroulika, shifteri, menjaci

Integrirani shalteri so kocnici 3x8 1200d Integrirani shalteri so ko...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

01 фев 07:05Elektricen velosiped Momo disign newyork 16

Elektricen velosiped Momo disign newyork 16 kako nov Samo ovie 3 dena...


24.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
30.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

31 јан 22:49Se prodava tocakot, malku koristen

Malku koristen, zenski tocak, jas vozam drug pogolem.


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

31 јан 20:20Velosiped aluminski Bergamont

Se prodava velosiped Bergamont 26ka gumi, 44 ramot - M Vo odlicna ...


9.150 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
12.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

31 јан 16:15ВЕЛОСППЕД / ТОЧАК

ПРОДАВАМ ТОЧАК ТЕЛ.БРОЈ 070380093


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 јан 19:44Velosiped DRAG scout -6 brzini

Prodavam poloven no mnogu socuvan detski velosiped DRAG scout so 6 b...


3.999 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 јан 19:44Se prodava Cube Cross race velosiped

Se prodava cyclocross / road velosiped, Cube crossrace, golemina 58, ...


660 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 јан 12:34ДЕТСКИ ТОЧАК DETSKI TOCAK

Продавам детско точаче


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 јан 09:02BERGAMONT REVOX 6 Full Deore MTB

prodavam velosiped Bergamont Revox 6 2019 so full deore oprema so clu...


550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 јан 08:50Prodavam HEAD Granger 2 HardTrail MTB

Продавам Head Granger II. Многу малку возен, со Kenda гуми и Shimano ...


430 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

29 јан 21:36BOOSTER TURBO detski tochak

Tochakot e 99% kako nov,vozen nekolku pati. Cena na nov e 11900 denar...


5.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

27 јан 07:32POLAR detski tochak

Tochakot e zachuvan kako nov,bez ni edna maana.


5.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

27 јан 07:32Prodavam tocak 21 brzinec socuvan 4000 Denari

Prodavam tocak 4000 Denari spcuvan


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

26 јан 08:18Detski velosiped

Drag-lacer Ne mnogu vozen Prvi gumi 18 brzini Idealen za deca 6 d...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

25 јан 21:06Prodavam velosiped PHOENIX

Prodavam PHOENIX : * Funkcionalen * Kocnici: Predni - zadni diskov...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

22 јан 14:48Prodavam Pro Bike Max

Prodavam Pro Bike Max: * Celosno funkcionalen * Nova zadna guma *...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

22 јан 14:04Се продава велосипед BULLS

Се продава велосипед BULLS Големина 58" Тркала 28" Шимано опрема (...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

22 јан 09:52Cube Stereo Pro 140 E-Bike Bosch CX Deore XT

Cube Stereo Hybrid Pro 2018, velosipedot gi ima svoite fabricki delov...


1.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

21 јан 19:43PRODAVAM

Се продава точак Cube направен е голем сервис со промена на ланец и з...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

19 јан 21:54Детски велосипеди

Детски Велосипеди 2 ком Убаво сочувани,возени 1 сезона. 2000 ден ед...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

18 јан 12:08продавам нов преден менувач Shimano FD-R773-0

Продавам, нов (отпакуван заради сликање) преден менувач за 3х10 брзин...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

16 јан 19:59Velosiped luciano garnelli

Velosipedot poseduva slx shimano fabricka oprema vo odlicna sostojba ...


390 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

14 јан 09:21Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам