Кочани
                   
1081 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL ASTRA 1,7 CDTI 110 KS SPORTLINE !

OPEL ASTRA 1,7 CDTI 110 KS SPORTLINE ! - SEGA UVEZENA OD ITALIJA ...


5.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.250 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:12Промовирано

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION PANORAMA MK TABLI !

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION , 3,0 DIZEL MOTOR SO 240 KS PROIZVEDEN ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:12Промовирано

VW PASSAT VARIANT

Se prodava VW PASSAT VARIANT 2.0 TDI 140 KS..Kolata e bo odlicna sost...


5.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:18НОВ ОГЛАС
Промовирано

Ford Focus 1.8 TDDI - 2003

Odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme.


2.050 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:53CITROEN C3 1.4 BENZIN/PLIN 75 KS 2007 G REG CELA GODINA

➖SE PRODAVA CITROEN C3 FACELIFT 1.4 BENZIN/PLIN ATEST 55 KW (75 KS )...


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.650 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:53-SEAT LEON FR 2.0 170 KS 2009 G FULL OPREMA-

➖SE PRODAVA SEAT LEON FR 2.0 125KW (170 KS) ➖ 2008/9G PROIZVOD...


5.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.800 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:53Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva...


5.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:49Peugeot 308 1.6 Hdi 90 ks 2009 god. Reg. Na mk tablici

✅ Voziloto e odlicno. ✅Ne e od uvoz. ✅ So 4 novi Gumi Sava eskimo S...


4.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:46GOLF 6 1.6 TDI

Se prodava golf 6 1.6 tdi Dizel 173 000 km 2012 god 4 x novi gu...


7.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:35Audi a4 avant

Audi a4 2.0 tdi 140ks Elektricni rektrovizori Podesuvanje na volan G...


4.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.700 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:33SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013G

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:31PEUGEOT 208 1.4HDI NAVI 2013G

PEUGEOT 208 1.4HDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:31PEUGEOT 208 1.6 HDI NAVI PANORAMA

PEUGEOT 208 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


7.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:31VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

VW CADDY 1.6 TDI NAVI PATNICKO PLUS TOVARNO...


9.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:31FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:31SEAT IBIZA 1.2 TDI NAVI FULL

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:30VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION NAVI FULL

VW POLO 1.2 TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:30VW POLO 1.6 TDI Bluemotion 2011G

VW POLO 1.6 TDI NAVI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:30CITROEN DS4 1.6 HDI NAVI AVTOMATIK

CITROEN DS4 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


10.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:30NISSAN QASHQAI 2.0 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI REGISTRIRAN I KOMLETNO SERVISIRAN..


8.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:30MERCEDES C200 AMG BENZIN PLUS LPG

MERCEDES C200 AMG BENZIN GAS FULL OPREMA..


9.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:30NISSAN JUKE 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN JUKE 1.5 DCI FULL OPREMA KOMPETNO SERVISIRANO..


9.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:30MERCEDES A180 CDI 2013G

MERCEDES A180 CDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


12.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:30NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACI...


15.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:30MINI COUNTRYMAN 2.0 SD ALL4

MINI COUNTRYMAN 2.0 SD 4X4 REGISTRIRAN I KOMPLETNO SERVISIRAN POSEDU...


21.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:30VW PASSAT 1.6 TDI Bluemotion 2012G

VW PASSAT 1.6 TDI NAVI FULL PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


11.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:30VW TOUAREG 3.0 TDI NAVI FULL

VW TOUAREG 3.0 TDI FULL OPREMA..


19.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:30Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI 160KS 2011

☆DELOVI ZA OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160KS 2011 SE STO VI TREBA 074-224-...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:01DELOVI ZA GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2006

☆DELOVI ZA GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2004-2008 GODINA POVEKE INF 074-224-2...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:00OPEL ANTARA 2.2 2013g

- OPEL ANTARA 2.2 163hp 💥2013g💥 -195.000km ✔️FULL OPREMA ✔️4x ...


8.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:00Vw Golf 5 1.9 105hp

💥💥VW GOLF 5 1.9 105hp 2006g💥💥 -MK TABLI REGISTRIRAN USTE 10dena ...


4.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00Seat Ibiza 1.2 75hp 2013g KAKO NOVA

💥💥SEAT IBIZA 1.2 75hp 2013g💥💥 - -MK tabli 07.2023g- - - - 138.0...


5.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:00AUDI A4 2.0 190HP 2018G

Audi A4 2.0 190hp 2018g Full oprema za modelot Registrirana do 10...


21.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:59Mercedes C220 Avtomatik

💥MERCEDES C220 125kw/170hp 2009g💥 ✔️REGISTRIRAN DO 04.04.2023 -4x ...


9.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:59  НОВ ОГЛАС

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA☆

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA☆ VOZILOTO E SO ISTECENA REG...


5.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.350 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:59☆VW CADDY 1.6 TDI 75KS 2011G☆

☆VW CADDY 1.6 TDI 75KS 2011G☆ REGISTRIRANO DO 04/2023 GODINA !!! ...


6.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.350 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:59☆OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101KS 2004 GODINA☆

☆OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101KS 2004 GODINA☆ VOZILOTO E SO ISTECENA REGIS...


2.499 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.650 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:59☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS 2012 G 6BRZINI☆

☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS 2012 GODINA 6BRZINI☆ PLATENI SI...


7.250 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.350 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:59☆OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 2009 G☆

☆OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 2009 GODINA☆ PLATENI SITE DAVACKI DO REGIST...


3.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.150 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:59☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007☆

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA ☆ VOZILOTO E SO ISTECENA RE...


4.599 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:59OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA

☆OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA☆ PLATENI SITE D...


7.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.450 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:59☆RENAULT SCENIC 1.9 DCI 2004 GODINA☆

☆RENAULT SCENIC 1.9 DCI 2004 GODINA☆ VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 02/20...


2.399 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.499 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:58VW Touran 1.6 TDI - DSG 2012* 7 sedista

VW Touran 1.6 TDI - DSG 7 brzini 2012g so 7 sedista 4 novi zimski gum...


10.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.300 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:33Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам