Прилеп
                   
446 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Metal detektor

Метал детектор 13'/33 цм сонда. Нов Мах 2м длабочина Дискриминација...


350 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
23.999 €
Прилеп

Останато

19 мар 21:53Промовирано

Справа за сечење стиропор

Справа за сечење стиропор *Изработка* *Подлога: Иверица *...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 20:01Korito od kamen

Izraboteno korito od čist kamen so dimenzii 1.10sm na 65sm.i dlabočin...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 17:17  НОВ ОГЛАС

MASKI ZA NA MOTOR

Maski za na motor potpolno novi.


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 17:04KONDENZATORSKI STUDISKI MICROFON

Profesionalen kondenzatorski studiski microfon 7451 so metalna konstr...


30 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 17:04BURGII ZA BETON

Burgii za beton so dolžina od 1m. i debelina od: 12/16/24mm.


10 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 17:03LCD KOMPJUTERSKI KILOMETRAŽ

Lcd kompjuterski kilometraži vo boja za Velosipedi otporni na voda po...


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 17:03KUKLI / MANIKENI

Kukli / manikeni kako na slika


2 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 17:01Se prodava kolicka

Se prodava kolicka za kola cena po dogovor zvonete samo na tel078/309...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 16:08KOMODA

Komodata e dolga 245 cm siroka 46 cm so neze odat i elementite so se ...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 18:59Дрвени сетови

Дрвен сет Цена 450-600ден карго (За поголема количина цената е друг...


450 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 16:23Se izdava MESALICA MESALKA ZA MALTER I BETON PRILEP

Се издава мешалица за малтер и бетон за во Прилеп и прилепско 500 д...


400 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 мар 19:00SONCEVI SOLARNI KOLEKTORI NAJ EVTINI vo Makedonija

ГОЛЕМ ПОПУСТ НА СОНЧЕВИ КОЛЕКТОРИ ОД 200 И 150 ЛИТРИ тоа од 200 литр...


1.649 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 мар 18:55Se prodavaat bandasi 5 × 112

Prodavam bandasi 5 ×112 R 18 so solidni gumi 225/40 R18 Bandasi...


330 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 мар 17:042 vo 1 Metal zlato detektor i pointer

2 во 1 подводен метал детектор и поинтер. Професионален ABS Pulse пин...


6.999 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 мар 14:27Nokta Pulse dive scuba detektor

Nokta Pulse dive scuba detektor. 2 vo 1 metal zlato detektor i point...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 мар 14:27Dvogled za nokno gledanje

Infrared dvogled za nokno gledanje do 300 m vo pptpoln mrak Dopolnite...


170 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 мар 14:26ST 3000 lokator detektor

ST 3000 distance finder НОВ Професионален локатор детектор за метали ...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 мар 14:26Par bakarni zici detektor

Par bakarni zici detektor


2.499 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 мар 14:26Metal detektor 1.5m

‼️🌐 Високо прецизен метал злато детектор. ✅️ Цена 280 евра. Фрекфенц...


280 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 мар 14:26МЕРМЕРЕН ДЕКОРАТИВЕН КАМЕН DEKORATIVEN MERMEREN KAMEN

достава до дома за 1 до 2 дена декоративен камен за украсување на дв...


10 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 мар 13:32Vozdushna puska 4.5

Malce koristena


150 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 мар 10:02МЕТАЛНИ ТИПЛОНИ

се продаваат метални типлони за во бетон,камен,мермер и др, ф 6мм над...


5 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 мар 19:50kosmodisk classic novi !

КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет треба да се користи секогаш кога...


499 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 мар 16:54Elektro motor

Se prodava elektro motor


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 мар 14:14Полиетиленски шишиња од )1/2литар, 1 л и 4 л

Се продаваат нови (неупотребувани) полиетиленски шишиња (убаво спакув...


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 мар 11:40Cisterni Burinja Paleti Dzambo vreki

070353924


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 мар 11:17se prodava termo pecka cer 6 kw

se prodava termo pecka na struja cer 6 kw vo dobra sostojba cena po d...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 мар 01:07prodavam kalijeva pecka za zagrevajne

prodavam kalieva pecka 3 kw vo odlicna sostojba za zagrevajne rabotna...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 мар 01:07motor za SLOBODA CACAK

PRODAVAM MOTOR 1200 W ZA PRAVOSMUKALKA SLOBODA CACAK POSTAR TIP .MOT...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 мар 01:06prodavam masina za sienje kohler vo odlicna sostojba

masinata e germanska i e so nozna pedala i e kvalitetna i pogodna za...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 мар 01:06pceli

baram pcelno semejstvo na podarok unapre fala


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 мар 19:40GP pointer II 2023 model detektor 20cm

GP pointer II 2023 model detektor


1.999 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 мар 17:21Bakarni zici detektor

Prenoslivi Bakarni zici detektor Teleskopsko sobiranje 2 parcinja ...


1.799 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 мар 17:21FRIZIDERI ZA DLABOKO

SE PRODAVAAT DVA FRIZIDERI. FRIZIDERITE RABOTAT ODLICNO, KORISTENI S...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 мар 15:24Synergy kasa

2500 den Za poveke info 075928534


2.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 мар 15:24Citac za Barcode

Za poveke info javete se 075588893


2.800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 мар 15:24KOMODA i MASICE

Se prodavaat poradi smenuvajne na drugi vo odlicna sostojba dolzina n...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 мар 12:45SE PRODAVA SENO 120 den bala

Senoto e mn ubavo imam okolu 100 balina se naoga vo selo Peslalevo ...


120 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 мар 12:45tubi od 20l mozi zamena za grozje

tubi od 20l


100 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 мар 10:52BESPLATNA DOSTAVA ZA PRILEP I BITOLA VAR ВАР ВРЕЌИ

Гaсена Вар со висок квалитет пакована во вреќи од 20 кг цена 130ден.....


130 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 мар 10:50Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам