20 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Zvucnici Vintage Asuki 2x60W

Zvucnici vintage asuki 2x60w ispravni, sochuvani 135evra


135 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 јун 10:45Prodavam Profesionalen Gramofon Omnitronik DD-2220

Prodavam profesionalen gramofon omnitronik dd 2220 so nova glava i ig...


230 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

05 јун 10:45Prodavam Sistem TEC Gramofon so Pojacalo

Sistem tec gramofon pojacalo, radio kaseti vlez za cd i mikrofon ispr...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

05 јун 10:45Prodavam Pioneer Ekvilajzer so Analajzer

Pionir ekvilajzer so analajzer gr 555 ispaven & sochuvan 120evra


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

05 јун 10:45Prodavam Zvucnici FBT B15 2X300W & Yamaha Mikseta

Zvucnici fbt b15, 2x300w ispravni, sochuvani 15 incha bass i jamaha e...


600 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 јун 10:44Prodavam Pojacalo Yamaha P4500 2x300W

Profesionalno pojacalo jamaha. P 4500 ispravno sochuvano 2x300w rsm 3...


330 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 јун 10:16Prodavam Zvucnici Fisher 2x70W

Zvucnici vintage fisher 2x70w sochuvani & ispravni 120evra


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 јун 10:15Prodavam Zvucnici Dap MC-10 2X200w

Zvucnici dap audio 2x200w sochvani & ispravni 130evra


130 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 јун 10:15Prodavam Pioneer CDJ 800 MK 2

Prodavam pionir cdj 800 mk2 ispravni & sochuvani, 2 komada 450e.


450 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

03 јун 10:14Prodavam Profesionalno Ozvucuvanje za Diskoteki,Barovi & Sl.

Прoдaвaм професионално oзвучење зa дискoтекa, бар или кафич и свади и...


2.800 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 јун 10:14Prodavam Pojacalo Sansui AU 317 Mk2

Pojachalo sansui au 317 mk2 legendaren model ispraven, sochuvan 280ev...


280 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

31 мај 08:45Prodavam Pojacalo & Tuner Tangent

Pojachalo i tjuner tangent ispravni & sochuvani 90evra komplet


90 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

31 мај 08:45Prodavam Aktivna Mikseta Yamaha EM-150 II

Aktivna mikseta jamaxa em serija 150-2 ispravna & sochuvana 230evra


230 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

31 мај 08:44Prodavam Radio Telefunken 1941god

Radio Telefuken 1941 god ispravno. Sochuvano 120 e.


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

31 мај 08:39Prodavam Zvucnici Magnat

Zvucnici magnat ispravni & sochuvani 6ka bas odlichen zvuk 80evra


80 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

31 мај 08:34Prodavam Zvucnici Hitachi HS-550

Zvucnici hitachi isprvni & sochuvani 6ka bas 80evra


80 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

31 мај 08:33Prodavam Zvucnici Eltax 2x250W

Zvucnici eltah sochuvani ispravni snazni 2x250w 180e.


180 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 мај 11:09Prodavam Zvucnici Auditor 2x80W

Zvuch audiotor 2x80w. Francuski sochuvani ispravni 170e.


170 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 мај 11:09Nikon D5600 24.MP Digital Camera (18-55mm + 50mm F/1.8G)

Prodavam Nikon D5600.Aparatot e vo top forma nema nikakvi maani , rek...


750 €
или предлог цена
26 окт 16:35Nikon D750

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ: Сосема нов, оригинален автентичен, оригинален пр...


300 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дигитални фотоапарати

27 апр 18:33Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам