Прилеп
                   
2142 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci HDI 85kw 115hp‼️ Motorot e peugeot(stariot pezo ...


5.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.850 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:22Промовирано

VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 08:50Промовирано

Fiat Punto 1.3 MultiJet 2004

077866336


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:51Промовирано

Audi tt ultra s line 2.0 tdi

Kolata e kako od salon


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:19Reno megane

Se prodava Reno Megane 2ka 1.6 Napraven I mal I golem servis Registri...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:18reno klio 1.2 2003g cen 900evra

ispravno pali teraj


900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:18Smart ForTwo Cabrio 0.7 turbo - kupen od CH

Kolata e vo odlicna sostojba kupena od CH so servisna kniska i e regi...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:57OPEL ASTRA J.. 1.7CDTI..2011GOD..KAKO NOVA..

KLIMATRONIK EL. NA STAKLA EL. NA RETROVIZORI EL. NA FAROFI BOARD ...


6.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:50SUZUKI SWIFT 1.3..BENZIN/PLIN..SUPER SOSTOJBA

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI EL. NA RETROVIZORI KOMANDI NA V...


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:49SEAT IBIZA 1.2 TDI.. 2010..EURO 5..

KLIMA EL. NA SITE STAKLA EL. NA RETROVIZORI EL. NA FAROFI SVETLA ...


4.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.650 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:49Vw Beetle 1.9TDI 90ks 2000g

✅Se prodava Vw Beetle 1.9TDI 90ks 2000g ✅Registrirana do 01/2024! ✅Na...


2.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:23AUDI A6 1.9 tdi

Kolata e pali vozi reg cela god MOZE ZAMENA


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:22Cotroen C3 1.4HDI

Kolata e vo super sostojba bez mana registrirana cela god …EXTRA CENA...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:22Peugeot 206

Kolata e vo super sostojba pali vozi registrirana e servisirana novi ...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:22vw Passat 2.0 170KS SportLine

SERVISIRAN REGISTRIRAN TEXNICKI PERFEKTEN ZA MOTOROT DAVAM GARANCIJA...


6.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.390 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:20Се продава Peugeot 309 GL 1.4 Бензин/Плин

Се продава Peugeot 309 GL 1.4, бензин со атестиран плин, во добра сос...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:03Ford Focus Sport 1.6 registriran

Kolata e zacuvana maksimalno. Realni kilometri, registriran cela godi...


4.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:57GOLF 5 <---> GOLF V 1.9TDI 90hp 2006god TOP SOSTOJBA

GOLF V 1.9 TDI 90hp 2006god. Registriran do 9-2023 napraven e golem ...


101 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:43Audi A3 2.0 FSI EXTRA 079/221-000

Audi A3 2.0FSI 150ks 6 Brzini + R, 2004god full oprema, servisirano, ...


3.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:43VW POLO 1.2 TDI 55KW 75KS BLUEMOTION

VW POLO 1.2 TDI 55KW 75KS BLUEMOTION EURO 5 OD OPREMA POSEDUVA: *...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:34VW Golf 7 1.6 Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ VW Golf 7 1.6 TDI ✅- Godina 2012 ✅- Registrir...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:20Seat ibiza 1.4 mpi 2001

Registrirana do april smeneta potions lamellar drug lager servisirana...


900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:15Skoda Felicia

Se prodava Skoda Felicia 1.3 plin so atest Kolata e vo dobra sostojb...


800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:35AUDI A3 Sportback 1.9TDI 105ks Fabricka sostojba

AUDI A3 Sportback 1.9TDI 105ks Fabricka sostojba -6x CD CHANGER -...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:27AUDI Q3 2.0 150ks QUATRO LED

Audi q3 proizvedena 11 mesec 2017 god 2 para na bandasi komplet so ...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:22Lada 110

Kolalata se prodava vo ispravna i funkcinalna soatojba. Znaci pali v...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:12OPEL CORSA C 1.0 - PLIN ATEST

OPEL CORSA C 1.0 2002god Plin so atest so dizni Servo volan Abs ...


1.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:11Ladata se PRODAVA

Lada waz 112 model vo odlicna sostojba registriranado ,09.09.2023godi...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:09Се продава Фиат 126 од прв сопственик

- Реставрирано во одлична состојба - Регистрирано до Ноември 2023 -...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:05PEUGEOT 508 2.0HDI PEZO

Peugeot 508 2.0 HDI 140ks 2012god Super sostojba FULL OPREMA REGI...


7.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:02SEAT IBIZA 1.9 Tdi 2009

Prodavam SEAT IBIZA 1.9 Tdi 66kw 90Hp SO 5+R BRZINI NOV UVOZ PLATEN...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8 €
Прилеп

Автомобили

Денес 08:56SEAT LEON 1.9 Tdi 105 Hp 2007

PRODAVAM SEAT LEON 1.9Tdi 77kw 105 hp VO ODLICNA SOSTOJBA NOV UVOZ PL...


9 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:55SUZUKI GRAND VITARA 2.0 HDI

top sostojba, bez zameni registriran do dekemvri, servisiran komple...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:51VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 08:50VW GOLF 1.9 Tdi 2008

Vw Golf 1.9tdi 66 kw 90 Hp 2008 godina nov Uvoz Plateni davacki do re...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:49Peugeot 3008

Се продава Peugeot 3008 ,2017 година 1.6 блу хди 120кс.,регистрирано ...


21.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:48OPEL MERIVA B 1.7 Cdti 2010

⚠️MOZI I ZAMENA ⚠️ KOMPLETNO ISPRAVNA 3 GODINI VO MOJA SOPSTVENOST...


4 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
5 €
Прилеп

Автомобили

Денес 08:48polo za delovi klima 1.4 74 kw DOHC motor menjac

prodavam vw polo 1.4 74 kw motor od 1998 g . so 160000km klima ured ...


6 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:41VW GOLF 5 1.9 105KS TDI 2004 REG

SE PRODAVA VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW 105KS 2004 GODINA SERVISIRAN VO DOB...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:35Mercedes Benz A class klasa 200 cdi

Full oprema designo enterier kozni sedista greaci na sedista kl...


3.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 08:30Zastava 750 fico oldtaimer фичо застава yugo jugo

Prodavam zastava 750 oldtaimer 071 350 284 so prevod


1.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:26Vw golf 1.9 tdi 116ks stranski dokumenti passat audi

Prodavam vw golf 1.9 tdi 85kw pumpa dizna odlicen motor so 6 stepen m...


999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:26Vw Polo 1.0 plin golf clio Corsa Punto ibiza lupo

Prodavam vw polo 1.0 vo odlicna sostojba so nov atestiran plinski si...


1.499 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:25Страна 1 од 54

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам