Подкатегорија:
                   
243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Oves

Prodavam oves proleten vo vreki, za seenje. Cena 23 den. Stip, 07...


23 МКД
или предлог цена
Вчера 20:08VILUSKAR ZA TRAKTOR

VILUSKAR ZA TRAKTOR


1.100 €
или предлог цена
Вчера 18:34Plug za brazdenje so moznost za reguliranje

Квалитетно изработен плуг за браздење - браздир со можност за регулир...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:26MOTOKULTIVATOR WM 500

Мотокултиваторот е со економичен бензински мотор од 7 кс. Има две бр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:26Bellini - 110 / 1G - 80

Ова е поголемиот брат на Bellini - 100 и 1G - 75. Успешно го продава...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:26Motokultivator 1G-105/Bellini-130, 13 ks.

Мотокултиваторот 1Г - 105 е наменет за повеќе работни операции во сит...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:26Motokultivator Villager VTB 4811

Мотокултиватор Вилаџер ВТБ 4811 - Брзини: 2 напред + 1 назад - Шири...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:26Imt 506 Motokultivator Kultivator

Motokultivator imt 506 zacuvan neraboten vo fabricka sostojba Fabrick...


33.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
35.000 МКД
Вчера 10:37MASINA ZA CEPENJE NA DRVA

Prodavam provesionalna masina za cepenje na trupci di eden metar. Ce...


1 €
или предлог цена
03 фев 18:40ЈАЧМЕН ВО ВРЕЌИ 5 ТОНА

Јачмен во вреќи 5 тона


По Договор
или предлог цена
03 фев 16:31New Holland 90ks

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
03 фев 11:03POLOVNI TRAKTORI

Vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
03 фев 11:03POLOVNI TRAKTORI

Traktorite se vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
03 фев 11:03Priklucni masini

Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
03 фев 11:02ROGOVI, LOPATKI ZA SONCOGLED

ROGOVI ZA SONCOGLED NEW HOLLAND.


700 €
или предлог цена
02 фев 17:58Kupuvam freza za TV 523

Kupuvam freza za TV 523 dajte ponuda .Ili ponuduvam za razmena za tr...


1 €
или предлог цена
02 фев 11:06МОТОКУЛТИВАТОР

АГРОТЕХНИКА -ИСТОК ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ... ПОЧИТУВАНИ НАШЕТО МОТО Е Н...


1 МКД
или предлог цена
31 јан 17:25Seme lucerka

Se prodava seme lucerka okolu 500 kila MOB 075350429


250 МКД
или предлог цена
31 јан 15:22Tegovi za Motokultivator kultivator imt 506

Originalni Fabricki Tegovi za Motokultivatori imt 506 pasuvaat i na i...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
6.999 €
31 јан 13:33Priklucna oprema za motofrezi i motokultivatori

Само во Агриа Центар Штип - најголем избор на дополнителна опрема за ...


По Договор
или предлог цена
27 јан 16:03Motokultivator YT - 1000

Испорака до секое место во Македонија. Мотокултиваторот се испорачува...


По Договор
или предлог цена
27 јан 16:03Motokultivator HT 51

Мотокултиваторот е со 4-тактен, OHV, бензински мотор со јачина од 7 к...


По Договор
или предлог цена
27 јан 16:03Motokultivator 7 ks. so GRATIS oprema

Мотокултиваторот 750 е со високо економичен OHV бензински мотор. Јачи...


По Договор
или предлог цена
27 јан 16:02Motofreza Villager VTB 8511 V

Мотофреза Вилаџер ВТБ 8511 В - Брзини: 1 напред + 1 назад - Ширин...


По Договор
или предлог цена
27 јан 16:02MOTOKULTIVATOR-МОТОФРЕЗА

МОТОКУЛТИВАТОРОТ е со сопствен погон. Преносот на движењето е со моќн...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 10:50МОТОКУЛТИВАТОР

АГРОТЕХНИКА -ИСТОК ШТИП ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ... ПОЧИТУВАНИ НАШЕТО МО...


2 МКД
или предлог цена
26 јан 10:49МОТОКУЛТИВАТОР

АГРОТЕХНИКА -ИСТОК ШТИП ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ... ПОЧИТУВАНИ НАШЕТО МОТ...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 10:49BALIRACKI

Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
25 јан 19:53Polovni traktori

Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
25 јан 19:52Priklucni masini

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
25 јан 19:52Motor od Fortschritt kombajn na delovi

.


По Договор
или предлог цена
25 јан 16:40Nastresnica za Traktor

Nastresnica za traktor Odlicna


1 €
или предлог цена
25 јан 11:37Motofreza Forteco Wiltec

Моторезите Фортеко се најдобрите и најсигурни мотофрези на Македонски...


По Договор
или предлог цена
16 јан 15:28MOTOKULTIVATOR - MOTOFREZI - MOTOKULTIVATORI

Кога ќе се решите да купите мотокултиватор прво дојдете кај нас да ја...


По Договор
или предлог цена
16 јан 15:28Motokultivator Bellini - 110 F / 1G - 80 F

Мотокултиваторот е со економичен бензински мотор од 210 cm3, 7 кс., с...


По Договор
или предлог цена
16 јан 15:27Dizel motokultivator Weima 1100 BE-6, 9 ks. elektricen start

Мотокултиваторот WEIMA WM 1100 BE - 6 е со дизел мотор од 9 кс. Стар...


По Договор
или предлог цена
16 јан 15:27Tegovi za Traktor

5 tega po 30kg eden


1 €
или предлог цена
14 јан 10:28МОТОКУЛТИВАТОР 1Г-80

АГРОТЕХНИКА -ИСТОК ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ... ПОЧИТУВАНИ НАШЕТО МОТО Е НАЈД...


1 МКД
или предлог цена
12 јан 07:44MOTOKULTIVATOR SO VLECNA FREZA 7 K.SILI

АГРОТЕХНИКА -ИСТОК ШТИП ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ... ПОЧИТУВАНИ НАШЕТО МОТО ...


1 МКД
или предлог цена
12 јан 07:43Se prodava seme Lucerka (Debarka)

Se prodava seme Lucerka (Debarka rekolta2021 2022god


111 МКД
или предлог цена
11 јан 21:12Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам