Карпош
                   
276 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava velosiped SOBIM 20"

Se prodava detski velosiped SOBIM so 20" trkala, so 6 brzini. Na velo...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 16:05Pegasus Avanti

Продавам децки велосипеди марка Pegasus Avanti. Рамот е универзален,...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00Trek FX2

Se prodava trek fx2(model 2021) kupen nov 2022, skoro ic ne vozen ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 12:51  НОВ ОГЛАС

Prodavam tocak golemina 20 inci

Se prodava mnogu socuvan skoro kako nov tocak 20 inci 078 917 425


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 11:33Roadbike Vitus Razor

Vitus razor golemina L Karbon viluska Shimano Sora celosna oprema ...


490 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 07:37  НОВ ОГЛАС

Detski velosiped 24"

Prodavam detski velosiped Sobim 24" vo odlicna sostojba.


3.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:56KOCNICI I SEDISTA

KOCNICI Shimano XT M8000-Japan. 9500 den. Shimano SLX M675-japan. ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:18BULLS KING COBRA

Golemina na ram : M/46 cm Gumi : 27.5 Viljuska : SR Suntor 32 /10...


449 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:18CUBE REACTION GTC CARBON 27.5/ KAKO NOV

РАМ . GTC CARBON Twin Mold Monocoque Technology, ARG2, Tapered Headtu...


849 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:17Detski tocak

Prodavam tocak detski vo ispravna sostojba eftino 1200den.


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:16DETSKI VELOSIPED

Prodavam detski velosiped vo odlicna sostojba


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:00ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧЕН

ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧНА СОСТОЈБА ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 09:37Ghost e-bike

Tocakot e odlicno socuvan moze da se vidi vo sekoe vreme i cenata e f...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 00:29ram za road

opera giorgione,59x56,


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

29 мар 20:54road

rocki mountain,59x57,2x8


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

29 мар 20:53Se prodava Velosiped VIPER

Velosipedot e vo ispravna sostojba SHIMANO pogon so sto se smeneti pe...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

29 мар 13:20PEGASUS NEXUS CITY BIKE ALUMINIUN TOP

PEGASUS NEXUS ALUMINIUM SWEDEN city bike, top sostojba NOVI GUMI RU...


8.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

29 мар 12:51Scot Scale 24" Nov!!! Mnogu maliu vozen

Scot Scale 24" Nov!!! Mnogu maliu vozen Kupen od Vuchko i platen 360...


25.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

28 мар 17:54Alpina swiss bike

Alpina svajcarski tocak, zenski ram 28 inci bandasi, raboti tip top ...


4.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

28 мар 16:50Prodavam specialized sirrus XL hibrid

Velosipedot nema maana.cenata e FIKSNA I BEZ ZAMENI


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

28 мар 11:15Prodavam KTM avenza disc

Za poveke info na tel. 071 238 539 CENATA E FIKSNA I BEZ ZAMSNI


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

28 мар 11:15TREK FX 3

TREK FX 3 Izvrsen mu e full servis Hidraulicni kocnici Full Shiman...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

28 мар 01:38E BIKE

e bike 27.5 M Mozna zamena za road, 54 golemina


50.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

27 мар 18:25Velosiped

Se prodava


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

27 мар 09:38Velosiped Drag ZX-2 26"

РАМ Рам: A6+ Alloy Вилушка: Zoom CH-410E 60mm Drag hand-built dou...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

27 мар 09:37Pascal Poisson

Odlicen road bike,mnogu lesen so Shimano i Campagnolo oprema,pojacan...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

27 мар 09:37City bike capriolo

Ram 20" Alu. Trkala 28 Shimano oprema i v brake kocnici


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 мар 20:47Road Campagnolo

Road so Campagnolo menuvach(retro), Campagnolo kochnici i Campagnolo ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 мар 14:33Продавам велосипед Specialized 20ka - tocak velosiped

Одличен велосипед Specialized 20ка детски. Рам алуминиум баш како за...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

26 мар 13:00Specialized Stumpjumper 27.5" 160/150mm Travel

• Frame (L) • Tyres 27,5” Сменети Делови: • Gears 1x12 ( SRAM N...


1.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 23:28CANYON HARDTAIL MOUNTAIN BIKE

CANYON HARDTAIL MOUNTAIN BIKE CENA 100 EVRA Tel. 075-248-405


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 19:40ROAD BIKE CENTURION

Road Bike Centurion 28' CENA 11 000DEN Tel. 075-248-405


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 19:40Velosiped

Odlicen velosiped so 18 brzini bez dopolnitelni trosoci Kon.0708267...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 16:56Elektricen velosiped CUBE Bosh Active Line Plus 400

Prodavam Elektricen velosiped CUBE Bosh Active Line Plus Motor BOS...


920 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 09:50Tocak

Tocak odlicen I evtin


3.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 09:04CROSS Детски Велосипед Detski velosiped 20"

Se prodava detski velosiped Cross 20". Kupen e nov, prv sopstvenik. S...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мар 17:05VELOSIPED POLAR 27.5 L

VELOSIPED POLAR 27.5 L socuvan i ispraven


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мар 10:30Zenski velosiped mini nov

Zenski velosiped mini nov. Cena 2500denari. Lice za kontakt Daniela 0...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 мар 19:12CAPRIOLO VELOSIPED

Prodavam capriolo velosiped


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 мар 11:45PRODAVAM DETSKI VELOSIPED

Prodavam detski velosiped


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 мар 11:42Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам