Подкатегорија:
                   
97 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS GEFORCE GTX 1660 SUPER TI - 6G

Oдлично сочувана графичка картица ASUS TUF GTX 1660 SUPER O6G, корист...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Денес 12:32RTX2060 ASUS DUAL-O6G-EVO

ASUS DUAL-RTX2060-O6G-EVO Graphics Engine: NVIDIA GeForce RTX 2060 ...


Денес 12:32RAM MEMORII--MREZNI--ZVUCHNI

Razni delovi za kompjuteri---<> ispravni <> cena na samata fotografi...


10 МКД
или предлог цена
Вчера 07:32NAPOJUVANJE ZA KOMPJ.. HIPER -630 W

Ispravno --malku koristeno 4 x 12 v // 6 pin // 8 pin i dr ,


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:41Intel® Core™ i5-4670 Processor

Product Collection4th Generation Intel® Core™ i5 Processors Code Nam...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
03 фев 03:56HP Deskjet 2721e

Se prodava malku koristen HP printer vo boja donese od Avstria cenata...


02 фев 14:20RAM 8GB DDR4

Se prodava ram od 8gb ddr4 2133 MHz cena: 1200 den


1.200 МКД
или предлог цена
01 фев 17:00Graficki Karti,GPU

Gigabite GT210 1g RAM... Asus GT210 1g RAM... Msi GT210 1g RAM... ...


01 фев 07:20HDD Caddy 2.5" SATA 3.0 Hard Disk Drive Box Case

HDD Caddy 2.5" SATA 3.0 Hard Disk Drive Box Case Enclosure For Lapto...


700 МКД
или предлог цена
31 јан 22:11Intel i3-7100 + Maticna ploca H110MGC

Se prodava koristen procesor Intel i3-7100 3.90 GHz i koristena mat...


31 јан 19:34GeForce RTX™ 3060 Dual OC

GeForce RTX™ 3060 Dual OC https://www.palit.com/palit/vgapro.php?id...


16.000 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
19.000 МКД
30 јан 19:20Prodavam ram SODIMM DDR3 1600 PC3-12800

Prodavam ram SODIMM DDR3 1600 PC3-12800 2 x 2GB Elpida


600 МКД
или предлог цена
28 јан 08:48HDD,SSD Diskovi

HDD,SSD Diskovi...


1.300 МКД
или предлог цена
20 јан 16:34MONITORI ----15 ''--17''--19''

Razni monitori LG---ASUS---HYUNDAI--PHILIPS i dr. cena po dogovor


10 МКД
или предлог цена
20 јан 14:15NAPOJUVANJE ZA KOMPJUTER

Ispravni --napojuvanja za PC razni amerazi --od 450 w --do 700 w ...


10 €
или предлог цена
16 јан 07:42NOVI RUTER --LINKSYS WRT 54 GL

Novi - ne otpakuvani


14 јан 21:01MATICHNI PLOCHI ZA KOMPJUTERI

Ispravni matichni razni modeli --DDR 1----DDR 2 postari so SD ram...


14 јан 20:14AOC CQ27G2U 2K 144Hz

Купен на Април 2021, гаранција има преостанато уште година и пол нека...


15.000 МКД
или предлог цена
14 јан 19:33PowerBox 850W 12cm fan

PowerBox 850W со 12cm вентилатор. Нормално, real power ~300W. Од кон...


600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 МКД
09 јан 20:31COOLER MASTER HAF 932 case kukiste

Zacuvano , ispravno, so site delovi. Site kuleri se ispravni i necujn...


5.500 МКД
или предлог цена
06 јан 09:48GRAFICHKI -MREZNI-WIFI--KARTICI

Razni kartici za kompjuteri wifi-kartici ------------od 300 -500 den...


04 јан 19:46MONITOR 19 ''--FUITSU/SIEMENS

Ispraven - bez ni edna grebka ili mrtvi pikseli prikluchok na VEGA ...


1.800 МКД
или предлог цена
03 јан 08:27RUTERI-MREZNI-ZVUCHNI KARTICI

Mrezni zvuchni svich so 8 vleza cena na samite fotografii


03 јан 08:07MONITOR HYNDAI 16OE

Hyndai 16''- slika staklo bez ni edna grebnatinka komplet so kabl...


1.400 МКД
или предлог цена
27 дек 07:37Asus Z270P + Celeron 3930 + 4GB RAM

Се продава комбото, исправно без гаранција. Го нема I/O shield от


5.200 МКД
или предлог цена
23 дек 12:53Ruter TP-Link

Ruter TP-Link


20 дек 19:52Dell 15 N5110 плоча за напојување

Плочка за напојување за лаптоп DELL inspiron N5110


03 дек 19:17Graficka Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming

Graficka Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming


30 ное 10:01ORICO Wireless USB Bluetooth Adapter 4.0

ORICO Wireless USB Bluetooth Adapter 4.0 Bluetooth Dongle Audio Recei...


30 ное 10:00MONITOR LG -W 1934 S

Odlichna slika raboti bez nikakov problem prikluchok na VEGA


1.800 МКД
или предлог цена
30 ное 07:14Sapphire Radeon HD 6570 2GB DDR3

Се продава половна графичка картичка, добро сочувана и во одлична и и...


27 ное 19:42Ram Memorii DDR1,DDR2,DDR3,DDR4

Ram Memorii DDR1,DDR2,DDR3,DDR4


1.000 МКД
или предлог цена
06 ное 20:28RTX 3080 NON-LHR

2 imam na lager 600 eur od kartica


04 ное 17:27NVIDIA RTX 3070Ti

Karticite se koristeni no kako novi top sostojba. Imam 4 na lager ...


04 ное 17:23MONITOR BENQ 19'' --G 900 WA

Slika perfect bez ni edna grebka SENSEYE + PHOTO


1.900 МКД
или предлог цена
03 ное 07:45Tastatura

500den bezicna


21 окт 19:24delovi za kompjuter

asus p8h61-m lx3 - матична 1500денари intel core i3-2120 - процесор ...


1 €
или предлог цена
20 окт 13:54Maticni Ploci

Maticni Ploci


1.000 МКД
или предлог цена
18 окт 07:28Prodavam Ram memorija 8GB

Se prodava ram memorija 8gb


1.000 МКД
или предлог цена
13 окт 21:51Куќиште DELUX + DVD RW ; Тастатура DELUX ; Звучници Logitech

Се продаваат комплет


1.500 МКД
или предлог цена
07 окт 13:54Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам