3252 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Passat 2.0 TDI

Passat 2.0tdi 2014 godina facelift full led interior lights klimatron...


13.500 €
или предлог цена
22 јан 20:05Промовирано

LAND ROVER FREELANDER 2 TD4 160 KS 4X4 - 08.MT Auto

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 2.2 160 KS 4X4 - 192000 KM SO SERVISNA...


8.999 €
или предлог цена
Вчера 13:20Промовирано

KRAN MARCHETTI 80 t 42 m

Prodavam AUTO KRAN ITALJANSKI MARCHETTI 80 t 42 m Godina : 199...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

17 јан 14:08Промовирано

Motor za buba 1200

Prodavam motor za buba 1200 izpraven, nedovrsen remont,, 350 evra


350 €
или предлог цена
Денес 19:04Se prodava reno master 2.5 dci

Se prodava reno master 2.5 dci 2005 godina Klima krovna ispravna Regi...


8.000 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Денес 18:54Mercedes ML 320 Facelift

Вид на оглас: Се продава 🏁Bezprekoren V6 3.0 224 ks ▶FACELIFT mo...


13.000 €
или предлог цена
Денес 18:43Opel astra 1.4 2005g

Opel astra 1.4 2005g registrirana cela godina vo odlicna sostojba


3.400 €
или предлог цена
Денес 18:05  НОВ ОГЛАС

Gumi 205 65 R16 C

Se prodavaat zacuvani cetiri letni gumi continental 205 65 R16 C za t...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Денес 17:59Gumi 185 60 14 Sava

Odlicni gumi 185 60 r14 sava. Cenata e za dvete gumi.


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:57Citroen C5 Aircross Shine 1.5 BlueHDI

Prodavam Citroen C5 Aircross shine paket Citroenot e vo besprekorna s...


22.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.900 €
Денес 17:19MINI Countryman COOPER S ALL4 184HP

Minito e vo odlicna sostoiba Stanuza zbor za COOPER S model … Uvezeno...


10.900 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
12.500 €
Денес 17:19VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik +f1 menuvanje...


8.899 €
или предлог цена
Денес 17:12Mazda 5 2.0D 2010god 7 sedista

Prodavam Mazda 5 2.0 diesel 2010god Kolata e vo odlicna sostojba redo...


5.999 €
или предлог цена
Денес 17:05Opel Insignia (4d) 2.0 CDTI ecoFLEX (170)

Opel Insignia 2016 168hp одлична Купена во МК со целосна историја Oly...


12.500 €
или предлог цена
Денес 16:47prodavam kajce so tomos 4

Prodavam kajce so penta vo odlicna sostojba , bez nikakva mana Cena 1...


1.000 €
или предлог цена
Денес 16:47Passat 4x4 Of road

Napraven golem servis site kaisi celosno ispraven 2.5tdi avtomatik...


3.800 €
или предлог цена
Денес 16:19Filter za benzin za suzuki

filtri za benzinska pumpa za suzuki Gsxr 600,750,1000 K5-K6-K7-K8-...


Денес 16:03Sanduk man mercedes iveko

Сандукот е во одлична состојба со димензии: Должина. 5.65 Ширина. ...


800 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Денес 15:45Sanduk man mercedes iveko

Сандукот е во одлична состојба со димензии: Должина. 5.65 Ширина. 2...


800 €
или предлог цена
Охрид

Приколки

Денес 15:45Reno clio 2008

reno clio 2008g registracija do 3 mesec 2023g redovni servisi so ...


3.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.250 €
Денес 14:53Gumi 175 65 14 Lasaa Novi

Dve Gumi Letni 175 65 14 Lassa kako novi Informacii na tel 075 428 3...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:50Bandasi za Opel rezervno

Bandasi za Opel za rezervno so tenka guma Michelin Informacii na tel...


Денес 14:50Mercedes Benz E 220

Mercedes Benz E 220 Elegance EVO motor 2007 God 2150 kubici 140 k...


1 €
или предлог цена
Денес 14:50Sym Fiddle 125

Sym Fiddle 125-4takten so vodeno ladenje . Prva registrations 2021.Mo...


1.750 €
или предлог цена
Денес 14:40Opel Astra 1.4 2008 Benzin plin 66Kw 90ks

Se prodava socuvana opel astra 2008 so atestiran plin vtor sopstvenik...


4.000 €
или предлог цена
Денес 14:12Seat Leon Cupra R

Se prodava HITNO seat leon Cupra R 1.8 turbo benzin plin reg do 28.0...


3.799 €
или предлог цена
Денес 14:07GOLF 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks Extra sostojba

Se prodava Golf 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks 2013 god Extra sostojba kol...


10.999 €
или предлог цена
Денес 14:07Jabucici sponi Fiat bravo, brava, tipo, tempra

2 sponi (leva i desna) za fiat tipo, bravo brava. cena 600 den parc...


1 €
или предлог цена
Денес 14:00Rezervna zimska guma so alu.bandaz

Za Audi A4, Passat, Seat, Skoda gumata e Debica Frigo 15" 195/65/15


Денес 14:00Alu bandazi za Vw grupacija

Bandazite se so golemina 15 inci i se vo odlicna sostojba x 4 parcinj...


100 €
или предлог цена
Денес 14:00MERCEDES B200 cdi AMG look 136 hp

Mercedesot e vo odlicna sostojba. AMG optic, so mercedesov moto...


13.000 €
или предлог цена
Денес 13:58Range Rover Evoque SD4 2.2 190 HP

Возилото е во беспрекорна состојба, редовно сервисирано, без маани. П...


23.700 €
или предлог цена
Денес 13:53Aluminiumski bandazi 17 ki mercedes audi golf 5 x 112

Mnogu malku vozeni Made in Italy Tekno sport Ima mala zabeleska na...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:51Wv Touran 1.9 Dizel

Touran 1.9 motor 5 sedista 6 Brzini Redovno servisiran Registrira...


4.550 €
или предлог цена
Денес 13:49BMW

Донесена од Германија 2019. 6 000 е. може и по договор. 2005 год. ...


6.000 €
или предлог цена
Денес 13:31ABS pumpa za Peugeot 308 1.6 HDI

Prodavam ABS pumpa za Peugeot 308 1.6 HDI vo ispravna sostojba Ko...


80 €
или предлог цена
Денес 13:19Avtomobilski Osiguraci

🚗 Kомплет Осигурачи за автомобили, работат за европски класични авто...


650 МКД
или предлог цена
Денес 13:11Elektricna Pumpa za izvlekuvanje

Електрична Пумпа за извлекување на гориво, масло и различни други теч...


799 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 13:10Opel Vectra 1.9 tdi (2006 - Restyling)

Se prodava Opel Vectra 1.9 tdi (120 ks), najdobriot i najekonomicen m...


3.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.240 €
Денес 13:00CITROEN JUMPER 2.2 - Novi Gumi

Citroen Jumper 2.2 Diesel so Novi Gumi. Kombeto e vo mnogu dobra s...


6.300 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Денес 13:00FIAT BRAVA 1.6 benzin/plin 103 ks 1996 KLIMA!Registrirana

Se prodava FIat Brava. 1.6 103 ks 1996godina benzin/plin ...


111 €
или предлог цена
Денес 12:53Mercedes Benz ML 350 Bluetec 4Matic AMG 2015

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 4Matic AMG paket 2015 175.000 km Ku...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:40BMW 730D FULL OPREMA

Kolata e vo odlicna sostojba, so full oprema:Greenje ladenje na sedis...


6.500 €
или предлог цена
Денес 12:35Страна 1 од 82

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам