Куманово
                   
752 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dell i5 15"500 GB SSD

Dell Inspiron 3542 500 GB SSD (samsung) 4GB DDR3 64-bit Operating Sys...


15.000 МКД
или предлог цена
25 јан 16:38Промовирано

Нов НЕРАСПАКУВАН лаптоп Asus X515EA Intel Core i5

НЕРАСПАКУВАН (Вие први го отворате) лаптоп ASUS X515EA, сива боја (sl...


27.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:25Bitmain Antminer L3 +

Prodavam 2 Antminer L3 (refurbished)


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

Денес 00:36Gaming Kompjuter so 12GB ram memorija

Brz kompjuter so intel i3 -3.06 procesor Ram memorija kingston ddr3 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:57SSD M.2 WD_BLACK SN850X NVMe 4 TB

se prodava SSD M.2 nov vo kutija WD_BLACK SN850X NVMe 4 TB PCIe G...


599 €
или предлог цена
Вчера 22:57Super Gamer pc core i9 12900K nov

Se prodava NOV extrem brz i jak kompjuter WINDOWS 11 Pro intel core...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:566x XFX 580 4GB и 6x XFX 570 4GB

Се продаваат вкупно 12 графички карти XFX 570 и 580, сите 4GB. Си...


4.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 15:45Wi-Fi card Lenovo 01AX712 Realtek RTL8822BE 802.11AC BT 4.2

Се продава 100% исправна оригинална Wi-Fi картица од RealTek RTL8822B...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Вчера 15:45Kukjiste so i5 procesor i 500gb hard disk

CENA 3500DEN FIKSNA I5 660 3.3ghz 2core,2thread 4gb ddr3 ram Nvidia ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 15:34Odlicno socuvan kompjuter!

AMD Ryzen 5 2400g 3.9GHz 4 Cores/8 Processing Threads, with powerful ...


330 €
или предлог цена
Вчера 15:19  НОВ ОГЛАС

AMD Gaming PC 16GB RAM, Ekstra cena

AMD Ryzen 5 2400g 3.9GHz 4 Cores/8 Processing Threads, with powerful ...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:15  НОВ ОГЛАС

Продавам лап топ

Како нов многу малку користен тел.за контакт 075250310или 075561430


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:30Dell Latitude E6420 14-inch i5 -2520m

Dell Latitude E6420 14-inch Notebook 2.50 GHz Intel Core i5 i5-2520M ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 05:30Medion Akoya P2212T

Се продава Medio Akoya P2212T Notebook. Екстра лесен и преносен ла...


5.500 МКД
или предлог цена
30 јан 22:51Laptop Asus, odlicna sostojba

Se prodava Laptop ASUS Sostojba 10/10, bez tragi na koristenje Amd Ry...


16.000 МКД
или предлог цена
30 јан 20:04Prodavam Laptop

-Laptopot e koristen mnogu malku. -Perfektna sostojba. -Instalita...


10.000 МКД
или предлог цена
30 јан 14:36Hp laptopi

Dva HP laptopi so nefunkcionalni maticni ploci, ostanatite delovi se ...


1 МКД
или предлог цена
30 јан 09:23>>> HP <<< LAPTOP KLASA KOMPJUTER MONITOR DELL proveri

>>> LAPTOP HP Compaq nc 8430 CORE 2 DUO, T 7200 / 3 G RAM BIZNIS K...


4.600 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 МКД
29 јан 22:29Se prodava Play station 3 500gb super slim

Play Station 3 super slim so 2 racki. Ednata e sony, vtora kupena n...


7.500 МКД
или предлог цена
29 јан 20:49PC i monitor Asus All in One VA2231I i3-4005u 22"

Kompluter i monitor vo edno Asus All in One VA2231I i3-4005u 22", 6gb...


6.500 МКД
или предлог цена
29 јан 17:24Asus rog

Se prodava komplet za delovi Problem so maticna


100 €
или предлог цена
29 јан 17:11Galaxy tab A

Problem so plocata nekogas raboti normalno nekogas stoi zaglaveno na ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

29 јан 17:11Се продава Гејминг Компјутер

Компјутерот е нов сеуште под гаранција ги поседува компонентите: Inte...


20.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
22.000 МКД
29 јан 14:39Toshiba Satellite C850D-11F

Toshiba Satellite C850D-11F AMD E, 1.4 GHz, 39.6 cm (15.6"), 1366 x 7...


4.000 МКД
или предлог цена
29 јан 12:25Headphones Razer Thresher for PS4 Wireless

Se prodavaat Headphones Razer Thresher for PS4 Wireless vo odlicna so...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јан 11:00GA-P35-DS3R (rev. 2.0) maticna ploca

Se prodava Gigabyte GA-P35-DS3R (rev. 2.0) maticna ploca LGA775 vo od...


1.400 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.600 МКД
29 јан 11:00500GB HDD

Se prodavaat 2hdd, hdd se isprobani i testirani rexultatite gi imate ...


700 €
или предлог цена
28 јан 22:46Graficka AMD powercolor rx6900xtu, rx 6900 xt ultimate

Prodavam graficka Powercolor RX6900XT Ultimate kupena na 07.02.2022 s...


800 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 €
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

28 јан 19:02Graficka AMD powercolor rx6900xtu, rx 6900 xt ultimate

Prodavam graficka Powercolor RX6900XT Ultimate kupena na 07.02.2022 s...


800 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 €
28 јан 19:02ASUS Laptop so Ryzen 5, sostojba 10/10

Се продава лаптоп Асус Состојба 10/10 Спецификации на сликите(Ryzen ...


260 €
или предлог цена
28 јан 17:40Продавам таблет Nextbook NEXT7P12-8G

Продавам таблет Nextbook NEXT7P12-8G малку користен, без никакви ошт...


2.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 МКД
Куманово

Таблети

28 јан 16:49The Last of Us kontroler Playstation ogranichena serija

Se prodava originalen kontrolen, The Last of Us, kako nov, bez grebna...


28 јан 12:36Polivni desktop komp.

Amd Intel x2


3.500 МКД
или предлог цена
28 јан 11:582 Helium Pisces P100 Gateway Mineri i 2 Tenda ruteri

Se prodavaat novi nekoristeni Dva Helium Pisces P100 Gateway Miner-i ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

28 јан 11:58Kompjuter so graficka i 3gb ram, odlicno zacuvan

Cena 2300den fiksna! Intel pentium dual core 3gb ddr2 ram 250gb har...


2.300 МКД
или предлог цена
27 јан 18:48Intel Core i5-6500 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz

Intel® Core™ i5-6500 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz


3.100 МКД
или предлог цена
27 јан 16:14DVA LAPTOPA ZA DELOVI ASUS I DELL..KOMPLETNI.

SE PRODAVAAT DVA LAPTOPA ZA DELOVI ASUS I DELL KOMPLETNI. SO POLNACI ...


3.999 МКД
или предлог цена
27 јан 14:52Prodavam Monitor-Televizor

Prodavam Monitor za PC moze da se koristi i kako televizor ima adapte...


4.000 МКД
или предлог цена
27 јан 13:56ATI RADEON HD 6970 (2 gb)

Kartickata e vo odlicna sostojba so HD rezolucija od 1920*1080 donese...


27 јан 13:30BENQ Hd 28 INCH GLANC NOV

Monitorot e glanc nov ednas uklucen za proba. Rezolucija hd 1920*1080...


160 €
или предлог цена
27 јан 13:28Kompjuter i3

Specifikacii na kompjuterot I3 2100 2gb ddr3 ram 250gb hard disk Inte...


3.000 МКД
или предлог цена
27 јан 11:26Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам