Подкатегорија:
                   
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

bocva/бочва/буре/bure

се продава користена/половна дабова бочва за вино 320 литри, исчистен...


4.000 МКД
или предлог цена
28 мар 15:22Nov noz

Nozot e nov vo originalnoto pakovanje. Dolzina na secilo 20 cm, dolzi...


23 мар 17:09PLASTICNI BURINJA SO KAPAK

Se prodavaat plasticni burinja za prehrana so kapak, od 230 litri. ...


1.200 МКД
или предлог цена
23 мар 14:04Plasticni burinja

Plastic no Bure 200l /120l/60l


1.200 МКД
или предлог цена
21 мар 14:20Tamidzani Steklleni

Tamidzani Stakleni 50 litri


1.700 МКД
или предлог цена
21 мар 14:20SHISHINJA za vino

SHISHINJA I TEGLI


20 МКД
или предлог цена
21 мар 14:20Kristalni sadovi

сл. 1 Жардињера со капак - машински кристал 900 ден. сл. 2 Сад за ра...


900 МКД
или предлог цена
15 мар 20:10se prodava tengjere aluminium 20 litri

se prodava tengjere aluminium 20 litri so kapak kako na slikata


05 мар 14:58se prodava bure 50 litri

se prodava bure 50 litri


300 МКД
или предлог цена
05 мар 14:58se prodava tengjere 20 litri so kapak

se prodava tengjere 20 litri so kapak


05 мар 14:50Stakleni sadovi

Se komplet za 400 denari


400 МКД
или предлог цена
05 мар 13:11Vazni

Site 6 za 500 denari


04 мар 14:40Posluzuvalnici

Novi nekoristeni 600 denari komplet


28 фев 18:07Kristalna vazna

Kristalna vazna


300 МКД
или предлог цена
28 фев 18:00Pekac za Pici. Pica pan

Se prodava nov specijaliziran pekac za pici Nelepliv teflon materija...


11 фев 13:37Bocva Бочва za vino rakija 350 litri 4500 denari

Za poveke informacii na 075/877-070 ili na lice mesto Bocva Бочва ...


4.500 МКД
или предлог цена
01 фев 17:18se prodava inka za bocva

inka za bocva


500 МКД
или предлог цена
27 јан 23:23se prodavaat cisti tubi po 10 litri

se prodavaat cisti tubi po 10 litri cena za 4parcinja-250 denari


250 МКД
или предлог цена
27 јан 23:13STAKLEN SAD

NOV STAKLEN SAD ZA RAZNA HRANA


200 МКД
или предлог цена
25 јан 15:47STAKLEN SAD

STAKLEN SAD ZA UPOTREBA NA SEKAKOV VID NA HRANA


200 МКД
или предлог цена
23 јан 15:026 teglicki

6 teglicki za 100


100 МКД
или предлог цена
01 јан 09:41Sadovi za ovosje zdeli

Zdeli 3 za 150 denari


50 МКД
или предлог цена
01 јан 09:41Staklen komplet

300 denari


300 МКД
или предлог цена
01 јан 09:41Bure 200L za vino Буре 200Л за вино

Bure 200L so cep koristeno 2-3 sezoni za vino.


1 €
или предлог цена
13 дек 20:50Bure 200L za vino Буре 200Л за вино

Bureto e so cep i kako novo, koristeno edna sezona za vino.


1 МКД
или предлог цена
13 дек 20:49Pekac za pica, pizza

Poloven pekac za pica ili drugi pecenja elektricen i podvizen. So ka...


11 дек 07:08Silver Royal SOLINGEN PRIOR EXCLUSIVE Cooking set

Високо квалитетни тенџерина за готвење од Германско производство со 3...


04 дек 18:44PLASTICNA BOCVA 230L

Bocvata e grcka,koristena dve sezoni i e kako nova.


4.000 МКД
или предлог цена
11 ное 12:54Srebren pribor

Srebren escajg za 10 osobi


14 окт 09:30Golem Keramicki sad

Keramicki sad donesen od Amerika


02 окт 13:58Sad za ovosje

Sad za ovosje


12 сеп 09:55Kristalen sad Кристален сад

Кристален сад


1.500 МКД
или предлог цена
17 авг 19:39Кристален сад kristal zajacar

Kristalen sad


2.500 МКД
или предлог цена
17 авг 19:39Casi za sladoled, ovosna salatA

Novi neupotrebuvani


300 МКД
или предлог цена
01 јул 07:35Kristal staklo porcelan keramika

Cena 200 den .


200 МКД
или предлог цена
09 мај 17:48Печка на пелети-само една сезона користена

Тип на печка: Smederevo Srbija 10 Како нова и последен модел. За про...


20.000 МКД
или предлог цена
30 апр 15:07Se prodavaat plasticni gajbi

Za sekakva upotreba


1 МКД
или предлог цена
03 апр 10:29Stiroporni hartieni sadovi casi i plasticni pribori za hrana

Prodazba na golemo na: stiroporni hartieni sadovi, casi i plasticni p...


5 МКД
или предлог цена
25 дек 18:05Продавам фритеза росфрај

Фритеза, во одлична состојба, многу малку користена во домашни услови...


25 дек 12:15Krigla cinivce

Starinska keramicka krigla


28 окт 16:31Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам