Кисела Вода
                           
4459 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава гаража надземна во Kисела.Вода

Просторот има површина од 15м2 и се наоѓа на улица Тоне Томшич (Иван ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

15 апр 22:33Промовирано

Стан во Кисела Вода поволно

Се продава стан во Кисела Вода на мирна локација, во непосредна близи...


115.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Izdavam stan vo Kisela Voda

Се издава комплетно опремен стан од 62m2 во Кисела Вода,веднаш до сер...


280 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:03НОВ ОГЛАС
Промовирано

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KISELA VODA

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda do studentskiot dom 'Pelag...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 22:07Se prodava dukjan vo kisela voda

Se prodava dukjan, dukan so sopstveno WC 077991868 Vo naselba kisel...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 21:37Prodazba na stan,stanovi nova gradba vo kisela voda

Prodazba na stanovi stan vo kislea voda nova gradba poveke informacii...


11 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 21:37Kuka vo Dracevo

Se prodava kuka vo s.Dracevo kompletno renoviran enterier. Pogodna za...


70.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 21:22СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА ВО КИСЕЛА ВОДА - ВО ADORA FLATIRON

ШИФРА: 1555R ЦЕНА: 450€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 21:13СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА - КАЈ РАМПА

ШИФРА: 1237R ЦЕНА: 300€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 21:12Se prodava plac - Pripor

Se prodava plac vo Kisela .voda - Pripor vo gradezen reon, Ograden i...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 21:01Se prodava stan 48m2 vo Kisela Voda

Fenix nedviznosti prodava stan so povrsina od 48m2 na 4 kat vo postar...


61.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 20:42Se prodava kukja vo Pintija

Fenix nedviznosti prodava kukja vo Pintija so povrsina od 70m2 na pla...


83.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 20:2832 м2 НОВ наместен СТАН ВО К.Вода

54 000 со паркинг простор со мебел на 3ри кат или 50.000 евра без ме...


54.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 20:13Se prodava renoviran trosoben stan vo Kisela Voda do Dunja

Se prodava renoviran trosoben stan vo Kisela Voda do Dunja skoloto na...


130.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 19:53Se prodava gradezna parcela vo Sopiste

Se prodava gradezena parcela od 524 m2 so plus 20 m vo pat na ulica ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:19Se izdava nov stan K.Voda Rampa

AGENCIJA izdava nov namesten stan na samiot pocetok na K.Voda -Rampa ...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 18:16Плац (1880 м2) - градежно земјиште во Долно Соње – се продав

Plac (1880m2) - gradezno zemjiste vo Dolno Sonje - se prodava Ко...


97.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:08  НОВ ОГЛАС

Станови во градба во Кисела Вода - Димо Хаџи Димов

Се продаваат станови во градба на улица Димо Хаџи Димов бр. 90, П + 3...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 17:50Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Станови во градба во Кисела Вода - наспроти Веро Се продаваат стано...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 17:50prodavam kuka vo nas.dracevo

kukata se naoga vo centarot na nas.dracevo 180m2 P+1,dvorot e so povr...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:09SE PRODAVA PLAC VO PRIPOR

Се продава плац во Припор 450м2 на прекрасна Локација. За повеќе инф...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:08SE PRODAVA PRAZNA-NAMESTENA GARSONJRA VO KISELA VODA!

Se prodava prazna nova vseliva garsonjera 32 kvadrati,na pocetok na K...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 17:02APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ, SHORT STEY FOR RENT

Se izdava apartmant za kratok prestoj vo Kisela voda idealen za vasit...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:35Stan / Sprat od Kukja na prizemje vo Crnice

Se prodava Stan vo Kisela Voda / Crnice vo blizina na crkvata sv.Petk...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:33SE IZNAJMUVA NOV STAN VO K. VODA 50m2 NAMESTEN

SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN 50m2 VO KISELA VODA. NAMESTENA KUJNA DNEV...


320 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:28IZNAJMUVAME NAMESTEN STAN VO KISELA VODA

SIFRA 6161 Iznajmuvame namesten stan vo kisela voda od 42m2 na potkr...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:11  НОВ ОГЛАС

IZNAJMUVAME NAMESTEN STAN VO KISELA VODA

SIFRA 6160 iznajmuvame namesten stan vo kisela voda na potkrovje 32m...


180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:06  НОВ ОГЛАС

Izdavam stan vo Kisela Voda

Се издава комплетно опремен стан од 62m2 во Кисела Вода,веднаш до сер...


280 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:03  НОВ ОГЛАС

Се издава перфектно средено станче во Кисела Вода.

Се издава перфектно средено станче во Кисела Вода во близина на О.У. ...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:48Центар... продажба на екслкузивен стан

Ексклузивно организиран станбен простор во непосредна близина на цент...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:45МОДЕРЕН ДВОСОБЕН СТАН ЛОЦИРАН ВО КИСЕЛА ВОДА

* ШИФРА 6131 Импулс недвижности ви нуди за издавање модерен двособе...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:15СОСЕМА НОВ ДВОСОБЕН СТАН СО ЛОКАЦИЈА ВО КИСЕЛА ВОДА

* ШИФРА 6383 Импулс недвижности ви нуди за издавање сосема нов двосо...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:14ИЗВОНРЕДНА ГАРСОЊЕРА ЛОЦИРАНА ВО КИСЕЛА ВОДА

ШИФРА 6229 Импулс недвижности ви нуди за издавање извонредена гарсоњ...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:14Magacini od 100m2 do 3000m2

1. Pintija, ponov objekt 670m2 ili 1400m2 direkten pristap do magacin...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Денес 14:21Се издава реновирано убаво средено станче во Кисела Вода.

Се издава реновирано убаво средено станче во Кисела Вода кај Расадник...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:10  НОВ ОГЛАС

Станови во градба К. Вода 1 спална- Д. Х. Димов кредит 3.75%

Станови во градба во Кисела Вода, на улица Димо Хаџи Димов бр. 90, П ...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:00Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Станови во градба во Кисела Вода - наспроти Веро Се продаваат станов...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:00IZNAJMUVAME NAMESTEN STAN VO KISELA VODA

SIFRA 6129 Iznajmuvame namesten stan na Juzen bulevar vo Kisela voda...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:53IZNAJMUVAME DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA

SIFRA 6130 Iznajmuvame deloven prostor vo Kisela Voda so kujna. CEN...


550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:51IZNAJMUVAME NAMESTEN STAN VO KISELA VODA RASADNIK

SIFRA 6148 Iznajmuvame namesten stan vo kisela voda rasadnik 66m2, s...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:51IZNAJMUVAME UBAVO NAMESTEN STAN VO KISELA VODA RAMPA

SIFRA 6107 Iznajmuvame ubavo namesten stan vo kisela voda blizu ramp...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:50IZNAJMUVAME PREKRASNO NAMESTEN STAN BLIZU PELAGONIJA

SIFRA 6074 Iznajmuvame prekrasno namesten stan blizu ucilisteto Vasi...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:50Се издава убаво средено станче во Кисела Вода.

Се издава убаво средено станче во Кисела Вода кај Расадник во нова зг...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:44Страна 1 од 112

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам