Кисела Вода
                           
451 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZNAJMUVA LUKSUZNA KUKA VO CRNICE

Se iznajmuva luksuzna samostojna kuka vo Crnice.Gradba 2010 g.a detal...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

09 мар 22:00Промовирано

SE PRODAVA LUKSUZNA KUKA CRNICE

Se prodava luksuzna samostojna kuka vo Crnice.Gradba 2010 g.a detalno...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

09 мар 21:49Промовирано

Kukja vo Crnice - ITNO

Се продава куќа во Црниче (ЦВРСТА ГРАДБА СО ИМОТЕН ЛИСТ) од 132м2 на ...


200.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:37СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО 69М2 ,ПОСТАВЕНА НА ПРИЗЕМЈЕ,СО ДВЕ СП...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:45MENUVAM-PRODAVAM KUKA VO USJE SO UBAV POGLED

se prodava kuka nad staklara mozna e zamena za stan so vasa doplata v...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
200.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:30Se prodava samostojna kukja so tri stambeni edinici

Se prodava samostoen objekt - kukja vo Przino so tri sambeni edinici...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:13PRODAVAM KUCA

Prodavam kuca vo kisela voda na dobra lokacija so izlez na dve ulici....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:04prodavam kuka vo nas.dracevo

kukata se naoga vo centarot na nas.dracevo 180m2 P+1,dvorot e so povr...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:35Se prodava kukja vo Pintija

Fenix nedviznosti prodava kukja vo Pintija so povrsina od 70m2 na pla...


83.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:51HITNO se prodava KUKA vo DRACEVO 160m2 + dvor 430 m2

HITNO SE PRODAVA KUKA VO NASELBA DRACEVO 160M2 + DVORNO MESTO 430M2 ...


100.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:42PRODAVAM KUKA VO PRZINO

Prodavam edinecen plac, so dve kuki,154 m2 stamben prostor, 9m2 podru...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:24NOVA KUKA-DRACEVO

Nova kuka vo dracevo 4 spalni 2 wc 2 terasi Salon kujna i terpeza...


120.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:17Продавам куќа

Куќа 155м2, приземје 55м2, кат со посебен влез 100м2, остава и котлар...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:55Samostojna baraka Przino 100m2 blizu gradinkata

SE PRODAVA SMAOSTOJNA EDINECNA BARAKA VO PRZINO NA AGOL NA 2 ULICI. ...


230.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:19UBAVA KUKA PRZINO 340M2 na atraktrivna lokacija

Agencijata nudi za prodazba ubava edinecna kuka vo nas. Przino. Kukat...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:11Kukja Crbiche

Se prodaca kukja vo crniche na rilski kongres 83


620.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

21 мар 21:56Се продава куќа во Припор

Се продава куќа во населба Припор од 104м2. Сутерен 35м2 и прв спрат...


80.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

21 мар 21:48SE IZDAVA KUKJA

Se izdava kukja kaj Makprimat na kruzniot tok na star posledna 24ka.


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

21 мар 17:52Продавам или издавам куќа

Куќата е засебен објект и е со површина од 360 м2, од кои 240 м2 се д...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

21 мар 14:28SE IZDAVA BARAKA/KUKJA VO DRACEVO

Barakata e 65m2 so 350m2 dvor,celosno opremena i namestena za ziveenj...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

21 мар 09:50Odlicno mesto so odlicen pogled

Se prodava kukja i baraka vo Przino so odlicen pogled na skopje BR Z...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

21 мар 09:40DVOSPRTNA KUCA VO N.PINTIJA

DVA SPRATA PO 120 kvadrata SO POSEBNI VLEZOVI VO n.PINTIJA.KOMPLET NA...


155.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

21 мар 07:31КУЌА ВО ПРИПОР НА 2 КАТА СО 190 М2 И 900 ДВОР + ЕДНА МАРКИЦА

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 СЕ ПР...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 мар 19:03KUKA VO NASELBA 11 OKTOMVRI K.VODA

Atraktivna lokacija na samo 2km od centarot na gradot! Kukata se nao...


290.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 мар 16:43Куќа од 220 м2 со голем двор во нас.Пинтија

Се продава семејна куќа во нас.Пинтија од 222м2. со големо убаво уред...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 мар 15:02PRODAVAME KUKA VO PRIPOR KAJ HOTEL NAJS

Prodavame kuka vo Pripor kaj hotel Najs. Pvrsina na plavot 610m2. po...


215.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 мар 14:59Kukja so dogradba vo Dracevo

Se prodava kukja vo Naselba Dracevo vednas karsi najgolemoto osnovno ...


75.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 мар 12:01Ш.2783 СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПРЖИНО

ШИФРА - 2783 СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПРЖИНО ОД 341 М2 ПОД+ПР+1+ПОТ , ПЛ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 мар 10:43САМОСТОЈНА КУЌА НА МИРНА И ТИВКА ЛОКАЦИЈА ВО ЦРНИЧЕ

* ШИФРА 6305 Импулс недвижности ви нуди за издавање самостојна куќа ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 мар 10:27Se prodava kuka vo EXTRA SOSTOJBA

Dvospratna kuka vo n.pintija


155.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 мар 07:53Куќа на Рампа

Се продава куќа на Рампа. Една спална соба, дневна, кујна и тоалет. ...


95.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мар 14:33kuka so dukan +servis

Se prodava kuka na ekstra lokacija so plac 920kvadrati so dve markici...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мар 09:57kuka vo przino

kuka vo przino na dva kata . Ima posebni vlwzovi Moze i zamena za s...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мар 09:56KUKA SO DVOR VO CRNICHE

PREKRASNA MESTOPOLOZBA--CISTA DOKUMENTACIJA


420.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мар 07:43Se prodava kuka vo Przino

SE PRODAVA KUKA VO PRZINO NA ESKLUZIVNA LOKACIJA NA SAMA PADINA OD V...


1.000.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мар 07:34Продавам или издавам куќа

Продавам или издавам куќа на главна улица во Припор тел:077 955 525


220.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 мар 22:47Се продава куќа во населба Драчево

Број за контакт и дополнителни информации 078/233-947 Тони Цена по...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 мар 18:02Se prodava stan vo Dracevo (kaj skoloto Rajko)

Се продава стан во н. Драчево на ул. Славка Динкова блиску до основно...


80.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 мар 14:22Prodavam kuka

Prodavam kuka nova gradba. Prizemje 120m2: -dnevna soba so trpezar...


295.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 мар 12:33Продавам куќа со деловен простор во Кисела Вода

Prodavam kuka so deloven prostor 250m2. Prizemje za ziveenje ,deloven...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 мар 10:58IZDAVAM NAMESTEN DVOSOBEN STAN

Izdavam dvosoben namesten stan so poseben vlez ,poseben strujomer sa ...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

17 мар 17:49Се изнајмува кат од куќа во Црниче

Се изнајмува кат (приземје) од куќа во Црниче, во близина на црквата ...


780 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

17 мар 17:04Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам