Прилеп
                           
222 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа до катастар

Се продава куќа на ул.Александар Македонски ( до катастар ) поволна и...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 мар 14:10Промовирано

SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 19:45SE PRODAVA KUKA ODMA VSELLIVA NA RID

se prodava kuka na rid vo blizina na Ckatra-zito market Zvonete na 07...


29.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 17:47Се продава куќа во Прилеп на Марксова.Kukja zaedno so dukjan

Се продава куќа(дворно место) со комплетна средена документација, лег...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 16:23Се продава КУЌА

Се продава куќа во која што се живее. Куќата е во добра состојба, мож...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 13:00Kuka

Se prodava kuka na ulica boris kidric 44 centralno podracje privatizi...


125 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 10:51Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“ 42 во При...


47.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 мар 20:50Kuka planska tip top !!!!

Kukata se naoga na rid nad staro ridtekst vo naselba Kuzman !!! 350m...


99 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
149.999 €
Прилеп

Куќи / Вили

20 мар 16:49Kujca

Se prodava kujca vo centarot na gradot vo blizina na crkvata paraklis


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 мар 16:38Хитно ,вселива куќа

Se prodava kujka cena po dogovor Tel za kontakt 075 234 326


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 мар 11:02Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2...


189.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мар 16:14Se prodava kuka

Kukata se najduva vo blizina na kristal palas kukata ima dnevna ,k...


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мар 15:01Типска куќа

Се продава Типска куќа, тип Ц, 234 м2 (станбен дел) со два одделни сп...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мар 13:45Se prodava kukja

Se prodava kukja, mozi i namestena, vednas vseliva so ureden imoten l...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мар 12:26Kujca

Prodavam kujca nova gradba Mnogu cvrsta gradba. Na dva sprata plus...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мар 11:00Se prodava kujca

Se prodava kujca pozadi ucilisteto Dobre Jovanoski


16.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мар 10:59se prodava kuka na ul trajko nikoloski 40 tel 071 317 551

tel 071 317 551 vo blizina na novata avtobuska stanica vednas vseliva


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мар 08:31Се продава спрат од куќа на приземје

Се продава спрат од куќа на приземје - 80m2 во близина на авто мото с...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мар 08:18SE PRODAVA KUJCA

KUJCATA IZLEGUVA NA DVE ULICI IMA DVA SPRATA IMA I VIZBA VO DVOR...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 мар 14:19Kuka vo Mariovo Vitoliste

Se prodava kuka vo s.Vitoliste vo centralnoto podracje na seloto. Na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 мар 10:08Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata!

Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata, moze da se prefrli vo ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 мар 13:10kuka.kujca.

kuka.stan mozi iznajmuvamje za magacin kancelarija se po dogovor


32.000 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
45.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

15 мар 22:07Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155

Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155 едната е 170 m2+ 40 ква...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 мар 20:35Prodavam stara kuka

Radoviska br 14 Stara kuka Cista dokumentacija List B or il 217...


26.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 мар 21:12SE PRODAVA planska kujka

Se prodava planska kujka Prizemje i dva sprata edniot sprat ne e nap...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 мар 16:59SE PRODAVA DVOSPRATNA KUKA VO PRILEP STROG CENTAR

PRODAVAM PLAC VO CENTAR NA PRILEP OD 400 M2. CENA NA PLACOT E 500 EVR...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 мар 11:19Sprat 120m2 nov

Se izdava na podolg rok nov nevselen sprat 120 m2. Spratot e vo kujk...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 мар 18:02Се продава куќа во Прилеп.

Поради заминување во странство се продава куќа,наспроти факултетот. ...


48.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 мар 13:47Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata

Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata, moze da se prefrli vo ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 мар 13:03Kuka centar

Se prodava kuka vo centralno gratsko podracje.


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 мар 13:59Куќа до катастар

Се продава куќа на ул.Александар Македонски ( до катастар ) поволна и...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 мар 14:10Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп на одлична локација во центарот на градот....


67.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 мар 18:21Kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep ul.Bitolska vo izgradba, so cist imoten li...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 мар 10:22INVESTITOR

INVESTITOR za gradba


30 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 фев 23:31Куќа во типска насрлба

Се продава куќа во типска населба. Деловено простор 200м2 и и два сп...


200.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 фев 11:22Se prodava mesto

Se prodava mesto so povrsina od 85 - 90 kvadrati na ulica Dime Dimesk...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 фев 11:22Se prodava kujka

Se prodava kujka na ul.Boris Kidric Povrsina na kujka 120 m² Povrs...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 фев 21:17Куќа на само 700м од центар

Хитно се продава куќа на улица Јоска Јорданоски 94а на само 700м од ц...


26.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 фев 19:36Kuka vo centralno podracje *renovirana*

Се продава куќа со големо дворно место (назад и од десната страна)н...


108.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 фев 15:06Se prodava kukja vo selo selce Prilep

Se prodava kukja vo selo selce, prilep. Plus niva od 1622m2. Nivata e...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 фев 11:05Куќа со дуќан и двор во строг центар

Куќа на приземје и спрат плус подрум и помошни простории и дуќан во с...


110.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 фев 23:48Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам