Прилеп
                   
116 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Benz 410d

Mercedesot e odlicen. Nosivost 2750 Dolzina 3300 God 1993 Novi ...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

Fiat Ducato 2.0 JTD

Se prodava... Reg do April/2024 4 novi gumi c oznaka tovarni Ter...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 22:20Se prodava Tam 75

Se prodava Tam 75 i traktor Torpedo 75 Vo ispravna sostojba Info na...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 17:12  НОВ ОГЛАС

Opel Vivaro

Se prodava Opel Vivaro 2005 godina. Voziloto e vo odlicna sostojba, p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 16:53Reno Kango 2019 godina

Se prodava Reno Kango 2019 godina so izminato 170 000km vo odlicna so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 16:53Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina

Se prodava Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina. Voziloto e vo odlic...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 16:53Mercedes Benz 410d

Mercedesot e odlicen. Nosivost 2750 Dolzina 3300 God 1993 Novi ...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:00PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT

PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT OD 1990 DO 2000.


999.999.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

24 мар 10:26ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, ЗАРИБАНИ ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕНТИ КОМБИЊА

ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ КОМБИЊА, ЗАРИБАНИ КОМБИЊА ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕ...


10.000.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

24 мар 10:26VW Transporter T5 1.9Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T-5 1.9Tdi ✅- Uvoz Holandija ✅- God...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

24 мар 10:12Se prodava citroen jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw. Ac klima, ABS, ser...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 мар 19:11Iveco dejli na delovi

Iveco dejli na delovi od 9 do 20 casot


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 мар 17:44Peugeot boxer

Peugeot boxer Motor:2.2 hdi Proizvedeno:2005 god vo kniska 4 nov...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 мар 15:19VW Transporter T6 2.0Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 мар 10:08Mercedes Sprinter 316

Se Prodava Mercedes Sprinter Godina na Proizvodsvo 2013 Registriran d...


24.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 мар 08:10IVECO 50C13 Patnicko kombe KAKO NOVO

Se prodava patnicko kombe IVECO DAILY 50C13 so 21sediste, registriran...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

22 мар 22:00Ford transit

Ford transit 2.4 TDI 2001 godina registrano nosivos 1500kg povejce ...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

22 мар 13:01VW T4 2.4 diesel set kuplung Sachs

setot e odlicen lamelata e kako nova..2.4d so 5 cilindri...i zamaecot...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

22 мар 08:50kombe vw t3 na delovi

prodavam delovi od kombe vw t3.se sto e na slikite i ima limarija.vra...


12 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 мар 13:40Se prodava delovi za Renault Master 2.5 dci 2006 god

Delovite se ispravni za poveke info 070 455 391


5 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 мар 13:40PEZO BOXER PATNICKO

Pezo boxer 2008 god cela godina registrirano original patnicko 12 pa...


9.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 мар 23:58PEUGEOT BOHER 2.2 143 KS

NOVI GUMI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM BORT KOMPJUTER TE...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 мар 12:22iveco frigo

polovno iveco frigo. nema rampa bez zameni bez poraki.


7.100 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 мар 09:45Mercedes Benz Sprinter

Mercedes Benz Sprinter 516, 515, 416, 413 od 2003 do 2010 godina. Voz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

19 мар 17:10SHLEP SLEP vlecna sluzba -Sprinter

Shlep vozilo vo ekstra sostojba 2012/11 maksimalno začuvano oprema kl...


19.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

19 мар 09:56delovi za kia ceres 98 god

delovi za kia ceres 98 zvonete na 071 813 363 ...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 мар 20:15Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


9.250 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 мар 11:16CITROEN JAMPER

2016 год, 2,2, 350ps, 218000, супер сочувано, не товарано, ...


18.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 мар 09:58prodava fort trandzit 2007

se prodava fort trandzit 2007 godina 2 4 motor ipravno exstra tip to...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

14 мар 10:04FIAT 2.3 MULTIJET REGISTRIRANO TOP 2004g

Kombeto e vo ekstra sostojba za taa godina 2006 najdobriot motor 2.3 ...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 мар 09:59IVECO IVEKO SLEP SHLEP EURO 5

Kamionot e vo perfektna sostojba 2011 god 3.0 motor so 170 ks avtomat...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 мар 12:40MERCEDES SPRINTER SLEP SHLEP - EURO 5

Voziloto e vo perfektna sostojba redovno servisirano vo ovlasten serv...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 мар 12:40leva poluoska za fiat pezo citroen kombi

vo ispravna sostojba...


40 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мар 20:26Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 god, patnicko 8+1

Se prodava Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 godina, patnicko 8+1...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

08 мар 09:58Тахограф Stoneridge Electronics

Тахограф Stoneridge Electronics Veeder Root Top Speed 180km/h ...


180 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 мар 18:00Mercedes Sprinter 313 2004

Се продава Mercedes Sprinter 313 2004 година. - 18+1 седиште на соо...


6.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 мар 17:59Peugeot Boxer -08

Peugeot Boxer 2008 3.0 мотор 160кс. Комбето има предна и задна клим...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 мар 17:59sprinter 416 ,23 sed xxl

sprinter 416 cdi,23 sed ne prodolzuvan fabricki xxl,ful oprema,dve ve...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 мар 17:58Se prodava Peugeot Expert 2014 godina

Цена 7.000 € Се продава Peugeot Expert 2014 година , одлично сочув...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 мар 11:42Itno se prodava Renault Master

Itno se prodava Renault Master tel.079207307 Igor


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

04 мар 19:26Renault Master

ITNO ITNO ITNO se prodava Renault Master poveke informacii 079207307 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

04 мар 19:26Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам